Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > 4 > 4lifedirect.cz slevový kupón, 4lifedirect.cz slevový kód

4lifedirect.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.62/5, 84 hlasování)
Pokračovat na www.4lifedirect.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2023


Podobné slevy a akce

Více o 4lifedirect.cz

Nakupování na 4lifedirect.cz...

Denní nemocniční dávky je pojištění, které Vám neskutečně pomůže, pokud byste procházeli dlouhou nemocí nebo se kvůli zranění ocitli v nemocnici. To poslední, o co se v takové situaci chcete starat jsou peníze – přesto mnoho lidí po opuštění nemocnice se vrací k zadlužené domácnosti, které pak vzhledem k rekonvalescenci nejsou schopni splácet.Pojištění denní nemocniční dávky poskytuje uzavření pojištění bez ohledu na Váš zdravotní stav. Podmínkou je věk od 18 do 76 let. Nemůžete být odmítnuti kvůli zdravotním problémům. Nepotřebujete navštívit žádnou zdravotní prohlídku ani nemusíte vyplňovat žádné zdravotní dotazníky. Sjednání je zaručeno stejně jako obnovení po 5 letech.

Ve hře je varianta uzavření tohoto pojištění pro sebe, pro partnera a pro rodinu. Varianta pro partnera dává možnost pojistit partnera i druha, varianta pro rodinu pak pojistí 2 dospělé a 3 vlastní nebo osvojené děti ve věku od 6 měsíců do 18 let. Více dětí je pak možné pojistit za příplatek.

Denní pojištění v případě nehody nebo úrazu je navíc dvojnásobné během prvních 14 dnů pobytu v nemocnici. O pojištění zažádáte jednoduše tak, že vyplníte dotazník, který naleznete přímo na portálu, na který vede náš odkaz.

Ve formuláři vyplníte své kontaktní údaje a budete telefonicky kontaktováni operátory, kteří Vás informují o náležitostech, které musíte před uzavřením splnit, informují Vás o výhodách tohoto pojištění a vy také budete mít příležitost zeptat se na cokoliv budete potřebovat. Při podání žádosti máte možnost 30 dnů si vše rozmyslet a kdykoliv od smlouvy odstoupit.

Za pojištění poté můžete platit v hotovosti na libovolné poště za použití poštovních poukázek, přes SIPO, kdy si vše zařídí za Vás 4lifeDirect a vy pouze poskytnete spojovací číslo, můžete si nastavit v bance inkasní platbu. Pokud si zařídíte platbu SIPO bude Vám pojistné sníženo o 30 Kč za měsíc.

S pojištěním můžete získat až 3 000 Kč za den. Pojištění je poskytováno pojišťovnou Red Sands Insurance Company, která má sídlo na Gibraltaru. Red Sand Insurance notifikovala v souladu s evropskými pojišťovacími předpisy České národní bance svoji činnost jako zahraniční pojišťovna poskytující přeshraniční služby v České republice, a je tak oprávněna k uzavírání pojistných smluv.

Věříme, že budete s pojištěním na 4lifedirect.cz spokojeni a doufáme, že nikdy nebudete muset hlásit pojistnou událost.

Navštivte www.4lifedirect.cz

Jak uplatnit slevový kód na 4lifedirect.cz?

4lifedirect.com neposkytuje na svoje pojistné neposkytuje žádné výhody prostřednictvím slevových kódů. Veškeré nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do 4lifedirect.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.4lifedirect.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - 4lifedirect.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.