Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Acema.cz
Acema.cz

Acema.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.99/5, 88 hlasování)
Pokračovat na www.acema.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Acema.cz

Nakupování na Acema.cz...

Acema.cz je portál provozovaný společností ACEMA Credit Czech a. s. Jedná se o úvěrovou společnost působící na českém úvěrovém trhu od roku 2000. Cílem společnosti je Vám, zákazníkům, poskytovat kvalitní finanční služby a naplnit tak Vaše očekávání o finančních službách.

Acema.cz nabízí tři základní služby.

Acema slevové kupóny a slevové kódy

První z nich je osobní půjčka. O tu si může požádat jednoduše každý. Peníze se mohou použít pro každou situaci. Minimální půjčka, kterou si můžete vzít je 100 000 Kč a maximální potom 10 000 000 Kč. Posuvníky jednoduše nastavíte požadovanou částku a dobu splácení tohoto úvěru. Minimální doba splácení je 1 rok a maximální potom 20 let. Vzít si ji můžete na cokoliv – koupi, výstavbu, rekonstrukci, přestavbu apod. Tuto půjčku je třeba zajistit nemovitostí v osobním vlastnictví (byt, pozemek, dům atd.) či nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby. Nemovitost ve vybraných lokalitách Vám Acema ocení ZDARMA. Půjčku Vám předběžně schválí během několika minut – což může být důležité pro Vaše další rozhodování.

Další půjčky, které Acema zajišťuje jsou půjčky pro podnikatele a OSVČ. Ti mají na výběr z úvěrů zajištěných nemovitostí do výše 50 milionů Kč. Bez zajištění jsou potom k dispozici půjčky až do 10 milionů korun a také faktoring – tedy proplacení dodavatelských faktur. To vše bez papírování – oproti bance potřebujete minium dokumentů k vyřízení půjčky.

Poslední finanční službou, kterou ACEMA.cz nabízí je spojení neboli konsolidace půjček. Spojením půjček si zajistíte klidnější spánek. Nemusíte mít přehled nad dvaceti různými půjčkami u bůhví kolika institucí. Máte také možnost získat výrazně nižší úroky a nižší splátky. ACEMA.cz Vám spojí půjčky až do hodnoty 5 000 000 Kč a pomůže vám také prodloužit splatnost až na 20 let. I tuto půjčku je u ACEMA.cz nutné zajistit nemovitostí. Profesionální kalkulaci i poradenství získáte zcela zdarma. Poradce s Vámi projde celou smlouvu a vše Vám řádně vysvětlí

Pro všechny půjčky je třeba vyplnit své údaje – jméno, příjmení, e-mail a telefon. Budete kontaktováni poradci, kteří s Vámi projednají nezbytnosti a případně domluví osobní setkání, na kterém Vám budou moci všechny náležitosti projednat. Kontaktovat zákaznický servis můžete okamžitě i bez nutnosti vyplňování těchto údajů. Řídit se při tom ovšem musíte provozní dobou.

Věříme, že Vám nebankovní půjčky od ACEMA.cz budou vyhovovat a pomohou Vám dosáhnout na Váš cíl či sen.

Navštivte www.acema.cz

Jak uplatnit slevový kód na Acema.cz?

Společnost ACEMA neposkytuje v současnosti žádné výhody prostřednictvím slevových kódů. Všechny nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím slevového portálu SlevovyKupon.net jsou dostupné okamžitě po přechodu na ACEMA.cz skrze odkazy v našich jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a ACEMA.cz začne nabízet výhody či slevy z úroků prostřednictvím nějaké formy slevové poukázky či kódu, budeme Vás o tomto faktu informovat zde včetně podrobného návodu k využití této výhody.

Navštivte www.acema.cz

Úvěr pro podnikatele a OSVČ

Acema.cz se nesoustředí pouze na soukromou sféru. Acema ráda poskytne úvěr také podnikatelům, protože ví, že takové půjčky mají díky aktuální dobré ekonomické situaci velmi dobrou návratnost. Podnikatelé si u Acema.cz mohou půjčit na úvěr zajištěný nemovitostí do 50 milionů korun, úvěr bez zajištění do 10 milionů korun a také je možné zajistit půjčku pro začínající podnikatele do 50 milionů korun. Podnikatelé získají u Acema především flexibilitu - mohou si vybrat jakoukoliv půjčku v daném rozmezí. Nehrozí ani žádné velké papírování - Acema.cz vyřizuje při sjednávání úvěru minimum dokumentů oproti bance a také se můžete opřít o seriózní přístup - úvěroví poradci s Vámi poctivě projdou celou smlouvu a jednotlivé paragrafy Vám vysvětlí.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Acema.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.