Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Adriagate.com
Adriagate.com

Adriagate.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.11/5, 88 hlasování)
Pokračovat na www.adriagate.com

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Adriagate.com

Nakupování na Adriagate.com...

Adriagate.com je cestovní kancelář, která se zaměřuje především na jednu oblast – a to na Chorvatsko v oblastech Istrie, Kvarner, Dalmácii, vnitrozemí Chorvatska a také na území Černé Hory. Společnost má sídlo ve Splitu. Protože je ale zájem zákazníků z České republiky o pobyty v Chorvatsku stále obrovský, mají své stránky dostupné v Českém jazyce a poskytují také zákaznický servis v Češtině.

Adriagate slevové kupóny a slevové kódy

AdriaGate.com poskytuje dovolenou v Chorvatsku již od roku 2001 a má za sebou stovky tisíc spokojených zákazníků. Pokud si pronajmete ubytování prostřednictvím AdriaGate.com, můžete si být jistí, že komunikujete přímo s pronajímateli. Tým profesionálů a cestovních poradců Vám poradí s výběrem destinace. Kanceláře této cestovky navíc naleznete často i poblíž destinací do kterých míříte.

Adriagate.com je významným hráčem na Chorvatském trhu a představuje velkou část produktů cestovního ruchu v Chorvatsku. Mezi její služby spadá především ubytování v soukromí, hotelové ubytování, plavby po Jaderském moři, autentické ubytování charakteristické pro Chorvatsko – to jsou kamenné domy a izolované Robinsonské domy, které jsou často na ostrovech nebo v odlehlých lokalitách. AdriaGate.com také nabízí služby dopravy, výlety, lodní lístky, a pronájmy automobilů.

Databáze nabídek ubytování je dobře udržovaná a neustále aktualizovaná. Umožňuje Vám okamžitou registraci a rezervaci požadovaného ubytování. AdriaGate.com pracuje přímo s majiteli domů, můžete se těšit na opravdu precizní služby ze strany této cestovní kanceláře.

Jaké výhody získáváte nákupem ubytování od AdriaGate.com. V prvé řadě to je věrnostní program. Pokud budete využívat AdriaGate.com více než jednou, můžete se těšit na dárkové kupóny pro Vaši příští rezervaci. V procesu rezervace u AdriaGate.com nejsou žádné další poplatky. Všechny ceny jsou konečné. U AdriaGate.com máte také jistotu vrácení peněz. Při zrušení rezervace do 72 hodin od jejího potvrzení tak nebude problém s vrácením peněz. Zbytek částky za ubytování není problém zaplatit až po příchodu do destinace.

Pro rozhodování jsou Vám k dispozici filtry a příjemná aplikace pro výběr. Každý hotel nebo ubytovací zařízení má u sebe celou řadu fotografií, podrobný popis a také nestranné hodnocení od předchozích hostů.

Věříme, že se Vám v Chorvatsku s cestovní kanceláří Adriagate.com bude líbit. Jsme přesvědčeni, že poznáte výhody pronájmu ubytování přímo od majitelů oproti chladnému jednání pouze prostřednictvím české cestovní kanceláře.

Navštivte www.adriagate.com

Jak uplatnit slevový kód na Adriagate.com?

Cestovní kancelář AdriaGate.com neposkytuje v současné době žádné možnosti získat slevu prostřednictvím slevových kódů. Všechny nabídky, které jsou Vám aktuálně dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu, získáte automaticky po přechodu AdriaGate.com skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a cestovní kancelář Adriagate.com začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění takových kódů.

Navštivte www.adriagate.com

Pronájem auta v Chorvatsku

Hledáte pronájem automobilu v Chorvatsku? S vlastním automobilem budete mít možnost poznat mnohem více z této krásné země. Na výběr máte celou řadu vozů. Pronájem automobilu od Adriagate.com má celou řadu výhod. Extra řidič je zdarma, dokumenty pro překročení hranice jsou zdarma, neomezené množství najetých kilometrů, pojištění v ceně a také možnost se přepravit trajektem s pronajatým automobilem. Není na co čekat - kdo nechcete při dovolené sedět pouze na pláži a chytat bronz, bude přemýšlet nad tím, jaké divy kulturní nebo přírodní nalezne v okolí. Nebuďte proto limitováni pouze na jednu lokalitu a svou dovolenou v Chorvatsku si opravdu užijte. Místa pro vyzvednutí vozů jsou celkem v 8 mi městech. Máte také možnost si pronajmout vůz v jednom z těchto měst a vrátit ho ve zcela jiném městě.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Adriagate.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.