Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Adriatic.hr
Adriatic.hr

Adriatic.hr slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.18/5, 114 hlasování)
Pokračovat na www.adriatic.hr/cs

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Adriatic.hr

Nakupování na Adriatic.hr...

Adratic.hr je cestovní kancelář, která si už dávno dala 1 + 1 dohromady a začala provozovat zprostředkování pobytu pro české klienty na Jadranu. CK byla založena v roce 2000 a patří mezi přední chorvatské cestovní kanceláře.

Adriatic slevové kupóny a slevové kódy

Když vybíráte zájezdy u běžné cestovní kanceláře tak máte na výběr vesměs hotely a někdy apartmány. Nabídka ubytování u Adratic.hr je ale mnohem širší. V Chorvatsku si můžete vybírat z privátní možnosti ubytování a hotelů. Mezi privátním ubytováním naleznete klasické apartmány ale také domy, pokoje v domech, studia, plážové domy a luxusní vily. Specialitkou je pak robinskonská dovolená. Ubytování v robinsonském stylu se nejčastěji nachází v odlehlých zátokách nebo na malých ostrůvcích, které Vám vytvoří dojem divočiny. Tato dovolená je ideální hlavně pro ty, kdo hledají absolutní klid, ticho a přírodu. Při ubytování v robinskonském stylu ale musíte také počítat s absencí vodovodu. O elektřinu nepřijdete – bývá solární a voda je zajištěna pomocí sběru dešťové vody – budete tedy muset šetřit všemi zdroji tak, abyste vyšli.

Na výběr samozřejmě máte také hotely. I tady si ale můžete dopřát větší výběr. V nabídce jsou rodinné hotely (menší), levné hotely, pětihvězdičkové hotely, hotely s all-inclusive a také celé turistické komplexy, pokud hledáte společnost a rozptýlení.

Pokud hledáte obzvlášť lákavou dovolenou, pak si můžete zajistit ubytování i na majáku. Můžete pak třeba každé ráno vystoupat a užívat si úžasný rozhled po subtropické krajině Jadranu. Adratic.hr Vám dokáže zajistit také pronájem motorové lodě nebo plachetnice. Samozřejmostí je pak možnost pronájmu auta.

Zajímají Vás lokality v Chorvatsku a nechcete si vybírat pouze podle druhu ubytování, ale rádi byste poznali lokalitu, do které zavítáte, než si dovolenou vůbec objednáte? Pak si přečtěte články o jednotlivých částech Chorvatska – Istrie, Kvarner, Dalmácie, ostrovy, národní parky, zátoky a také o Chorvatsku obecně – cestování, kultura, příroda, kuchyně, pláže, ceny, suvenýry atd.

U každého ubytovacího zařízení naleznete detailní popis, seznam zařízení, které objekt vlastní, poskytované služby, fotografie pokojů i okolí a pláže. Přečíst si můžete také recenze předchozích hostů (užitečná je v tomto ohledu angličtina – získáte více relevantních recenzí).

Za ubytování je zde možné platit pouze pomocí platební karty online. Cestovní kancelář nezajišťuje dopravu – zajišťuje pouze ubytování. Doprava do místa pobytu je individuální.

Věříme, že se Vám u Adratic.hr bude sjednávat ubytování v Čechy oblíbeném Chorvatsku lépe a že ušetříte oproti chudákům z českých cestovek, který tento skvělý způsob sjednávání ubytování zatím neobjevili.

Navštivte www.adriatic.hr/cs

Jak uplatnit slevový kód na Adriatic.hr?

VideonávodPopis

Adratic.hr neposkytuje v současné době žádnou formu slevových kódů, které by snižovaly cenu zájezdu. Všechny uvedené nabídky jsou Vám dostupné okamžitě po přechodu na stránky obchodní kanceláře skrze náš odkaz. Pokud se situace změní a cestovní kancelář začne nabízet slevy prostřednictvím slevových kódů, pak se detailní postup pro jejich uplatnění dozvíte zde.

Navštivte www.adriatic.hr/cs

Dovolená u Jadranu

Je Chorvatsko Vaším druhým domovem? Nenechte se tedy okrádat cestovními kancelářemi a zajistětse si ubytování v Chorvatsku sami. Využít k tomu můžete agenturu Adriati.hr. Adriatic.hr na svých stránkách zveřejňuje nabídky ubytování a pronájmu nemovitostí v Chorvatsku na různých lokalitách. Je to jednoduché. U Adiratic.hr si stačí vybrat, jaký typ ubytování preferujete, kdy přijedete, odjedete a kolik osob dorazí. Volitelně si můžete nastavit také oblíbenou lokalitu. Pak už vybíráte z tisíců hotelů, apartmánů, domů stuií a dalších zajímavých nemovitostí. Vy sami si určíte, jak luxusní ubytování chcete. Rozhodovat se můžete samozřejmě také na základě hodnocení ostatních zákazníků. Adriatic.hr Vám mimo ubytování dokáže zprostředkovat také pronájem automobilu nebo lodě, pokud chcete aby Váš pobyt u Jadranu stál opravdu za to.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Adriatic.hr
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.