Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Airbaltic.com
Airbaltic.com

Airbaltic.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.65/5, 23 hlasování)

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Airbaltic.com

Nakupování na Airbaltic.com...

airBaltic: Vaše Spolehlivá Cesta Po Evropě a Více

Pokud hledáte spolehlivé a pohodlné letecké spojení do více než 70 destinací, neváhejte se obrátit na airBaltic. Tato renomovaná aerolinie se specializuje na propojení Baltského regionu se zajímavými místy v Evropě a na Blízkém východě. S moderní flotilou letadel Airbus A220-300 a silným důrazem na kvalitu, inovace a spokojenost zákazníků se airBaltic stal jednou z nejoblíbenějších leteckých společností.

Airbaltic slevové kupóny a slevové kódy

airBaltic nabízí širokou škálu atraktivních destinací, které uspokojí i ty nejnáročnější cestovatele. Mezi nejpopulárnějšími městy, kam airBaltic létá, jsou Amsterdam, Barcelona, Berlín, Kodaň, Londýn, Moskva, Paříž, Praha, Řím, Stockholm a Varšava. Navíc, pro ty, kteří hledají dobrodružství, airBaltic nabízí sezónní lety do vybraných exotických destinací, jako jsou Dubaj, Lisabon, Malaga nebo Split.

Rezervace letu s airBaltic je snadná a rychlá. Stačí navštívit oficiální web airBaltic.com a vybrat si požadovanou destinaci a datum cesty. Následně si vyberte preferovaný let a tarif, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Po vyplnění osobních údajů a kontaktních informací pro každého cestujícího budete mít možnost zvolit způsob platby. airBaltic přijímá širokou škálu platebních možností, včetně kreditních a debetních karet (Visa, Mastercard, American Express), PayPal, bankovního převodu, Trustly a nového platebního systému Klix poskytovaného bankou Citadele.

A co proces check-inu? S airBaltic je to snadné a pohodlné. Můžete se odbavit online na webu airBaltic.com nebo pomocí mobilní aplikace airBaltic. Online check-in je dostupný od 5 dnů do 1 hodiny před odletem. Stačí zadat číslo rezervace a příjmení, vybrat si sedadlo a palubní lístek si buď vytisknout nebo stáhnout do svého mobilního zařízení. Pokud preferujete tradiční odbavení na letišti, můžete tak učinit na samoobslužných terminálech nebo na přepážkách airBaltic.

Bezpečnost a spokojenost zákazníků jsou pro airBaltic prioritou. Aerolinie přijala přísná zdravotní opatření a dodržuje doporučení vydávaná orgány. airBaltic obdržela pětihvězdičkové hodnocení bezpečnosti COVID-19 od Skytrax, což potvrzuje vysoký standard péče o zdraví pasažérů a zaměstnanců.

Aby vaše cesta s airBaltic byla co nejpříjemnější, můžete si přidat různé doplňkové služby. Například si můžete rezervovat zavazadla, vybrat si preferované sedadlo, objednat jídlo a nápoje na palubě, zakoupit cestovní pojištění nebo si pronajmout auto či rezervovat ubytování. airBaltic spolupracuje s partnerskými firmami, jako je ERV pro pojištění, Rentalcars.com pro pronájem auta a Booking.com pro rezervaci ubytování.

Když se rozhodnete cestovat s airBaltic, můžete očekávat vysokou kvalitu služeb, moderní letadla a pozorný personál, který se bude snažit, aby vaše cestování bylo co nejpohodlnější. Ať už plánujete dovolenou, pracovní cestu nebo návštěvu rodiny a přátel, airBaltic je tu pro vás s širokou nabídkou destinací a flexibilními možnostmi rezervace.

Využijte služeb airBaltic a objevte krásy Evropy a dalších zajímavých míst. Vaše pohodlná a spolehlivá cesta začíná zde.

Navštivte www.airbaltic.com/en-CZ/index

Jak uplatnit slevový kód na Airbaltic.com?

Vyberte si trasu letu a doplňkové služby. Na záložce, kde vybíráte platbu najdete políčko nadepsané: "Gift card code". Tam svůj kód vložte a potvrďte jej tlačítkem "Validate". Pokud je kód platný, cena se vám okamžitě sníží a vy pak uhradíte pouze zbytek částky zvolenou platební metodou.

Airbaltic slevové kupóny a slevové kódy

Navštivte www.airbaltic.com/en-CZ/indexZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Airbaltic.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.