Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Alchemistr.cz

Alchemistr.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.6/5, 30 hlasování)
Pokračovat na www.alchemistr.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Alchemistr.cz

Nakupování na Alchemistr.cz...

Alchemistr je doplněk stravy, který vznikl ze snahy skupiny celoživotních studentů a hráčů a jednoho člověka, který věděl, co dělá. Tento produkt má formu kapslí, které obsahují řadu minerálů, extraktů i vitamínů, které mají za úkol pomoci studentům i pracantům, kteří pro zvýšení bdělosti popíjejí často hektolitry kávy. Alchemistr je alternativou ke kávě a navíc poskytuje i řadu dalších navzájem se podporujících látek. Složení kapslí je poskládáno tak, aby co nejefektivněji zvýšilo vaše soustředění a bdělost během dlouhých pracovních i studijních dní a nocí. Alchemistr ale nepomáhá jenom dřív. Jeho složení zlepšuje při pravidelném užívání také mozkové funkce, což ocení hráči a další tvorové, kterým se spánku příliš nedostává. Jak skvěle funguje najdete v popisu produktu.

Alchemistr slevové kupóny a slevové kódy

Základem Alchemistra není jenom kofein. Důležitá je skvělá molekula obecně známá jako vitamín D. Kolem této prospěšné látky byly vystavěny tyto kapsle. Není to nic magického, přesto se jedná o látku natolik zásadní, že je pro správnou funkci našeho organismu zcela klíčová. Ze současných výzkumů vyplývá, že jeho nedostatkem netrpí jen hráči a studenti, ale také poměrně vysoké procento populace po celém světě. Mnohdy se hovoří o pandemii nedostatku vitamínu D. To je problém hned z několika důvodů. Déčko podporuje funkci imunitního systému, jehož důležitost není třeba zdůrazňovat. Pomáhá také udržení fungování plasticity mozku. Nedostatek vitamínu D pak souvisí se sníženými kognitivními schopnostmi. Je třeba ovšem zdůraznit, že větší množství déčka nepovede ke zvýšení funkcí mozku. Po jeho požití z vás nebude superčlověk. Váš mozek prostě bude fungovat efektivněji. A jedna dávka Alchemistra stačí k tomu, abyste se dostali na doporučenou denní dávku Déčka.

Alchemistr ovšem neobsahuje pouze Vitamín D a kofein. Dále tu najdete extrakt ze zeleného čaje, extrakt z guarany, extrakt z yerba maté, zinek, vitamín B3, vitamín B6, vitamín B12 a hořčík. Všchno velice důležité látky. Alchemistr navíc neobsahuje žádný cukr. Také v něm nejsou žádné nukleární zbraně a další škodliviny.

Zakoupit můžete jedno balení Alchemistra na zkoušku nebo můžete nakoupit hned 3 balení za výhodnější cenu. Jako dárek navíc dostanete hrníček a poštovné zdarma.

Alchemistra zakoupíte na Alchemistr.cz. Doručit si ho můžete nechat prostřednictvím DPD až domů nebo Zásilkovnou na pobočky. Platit můžete dobírkou nebo bankovním převodem.

Navštivte www.alchemistr.cz

Jak uplatnit slevový kód na Alchemistr.cz?

Internetový obchod alchemistr.cz aktuálně nenabízí možnost uplatňovat slevové kupóny a kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou vám k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do alchemistr.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a obchod alchemistr.cz začne nabízet možnost uplatňovat slevové kupóny a kódy, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na to, jak uplatnit takový slevový kód.

Navštivte www.alchemistr.cz

Samé dobré věci uvnitř Alchemistra

Alchemistr neobsahuje ani cukr. Není to ale jenom marketingová hláška. Co by tam cukr dělal? Stejně tak tam nejsou další nesmysly - třeba slepičí trus. Praktickým důvodem je, že Alchemistr nefunguje jako nějaký laciný energy drink. Cukr tady nedodává energii. Alchemistr vás má udržet bdělé a stabilněji udržovat kognitivní funkce při zatížení mozku. Nemusíte konzumovat dodatečné kalorie. Ovšem pokud potřebujete větší nakopnutí, můžete kombinovat Alchemistra zcela bezpečně s dalšími nakopávači jako jsou energetické drinky a klidně i káva. Proč ne. Alchemistr v sobě kombinuje a vylepšuje krátkodobé pozitivní účinky, které jiné nabouzeče už nabízejí, ale přidává navíc dlouhodobé účinky. Kapsle Alchemistr jsou produktem, kterému jeho výrobce sám věří a také ho sami užívají. Neznamená to, že ostatní produkty jsou neúčinné, avšak Alchemistr je tady a funguje také skvěle, tak ho zkuste.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Alchemistr.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.