Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Alerty.cz slevový kupón, Alerty.cz slevový kód

Alerty.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.3/5, 50 hlasování)
Pokračovat na www.alerty.cz

Aktuální slevy a akce - květen 2022Více o Alerty.cz

Nakupování na Alerty.cz...

Chtěli jste někdy vyzkoušet obchodování s opcemi, ale rozhodli jste se, že je to pro Vás příliš složité? Pak pro Vás máme dobrou zprávu, protože na to nemusíte být sami. Obchodování opcí nebylo nikdy jednodušší. V akci NEVYDĚLÁŠ – NEPLATÍŠ můžete získat do e-mailu EOT tipy, podle kterých je možné udělat za 19 měsíců zisk 50 %.Jak to celé funguje? Není to jednoduché, ale trpělivost se vyplatí. Opční obchody budete sledovat v přímém přenosu. Uvidíte, do jakých obchodů ŠVÉD vstupuje a jak a kdy vystupuje. Uvidíte přímo pod ruku burzovního obchodníka, který se obchodováním opcí úspěšně živí už řadu let. Získáte tak živou praxi v reálném čase. Každý den EOT ve Vaší e-mailové schránce nabídne shrnutí a čtení trhu.

EOT I je stavěn na týdenní a měsíční opce, čili na aktivnější obchodování. Autor klade důraz na ochranu kapitálu, rozumnou alokaci a podstupuje vždy omezené riziko. Roční výnos se pohybuje v rozmezí mezi 20 – 30 %, což už řadu let za sebou dokáže realizovat. Nejedná se o žádnou omáčku ani žádné teoretizování. Obchody, které autor provádí, provádí přímo na svém účtu, a to v reálném čase.

Pokud si zaplatíte přístup, získáte vstup do edukativního programu a přístup do členské sekce. Tam budete schopni se seznámit s koncepcí a způsobem autorova obchodování. Budete mailem dostávat dále upozornění na vstupy a výstupy, které autor Švéd na svém obchodním účtu dělá, a tak budete moci sledovat všechny jeho živé obchody. V členské sekci budou také uloženy nastavení trhu, komentáře a další materiály, které v průběhu sledování tipů získáte. Autor edukativní opční tipy nastavil pro relativně malý účet 10 000 dolarů a sám obchodu v daleko větším počtu pozic.

Edukativní opční tipy začal portál Alerty.cz zasílat v roce 2015. Můžete se podívat na to, jak si účet vedl za dva roky, kdy dorazil k prvním zájemcům. Už na titulní straně aletry.cz můžete sledovat historický vývoj který je neustále černých číslech.

Alerty.cz Vám garantuje zisk. Buď vyděláte nebo dostanete zpět dvojnásobek předplatného. Dokud nevyděláte alespoň 20 000 Kč, můžete nadále odebírat EOT zdarma.

Předplatným EOT si kupujete 1 rok přístupu do členské sekce a k edukativním a informativním emailům. Můžete si zobrazit komentáře jednotlivých situací, grafy, a jasné zdůvodnění příležitostí. Pokud máte zájem o obchodování v EURech, je možné si objednávku přepnout do této měny.

Věříme, že i vy budete spokojeni s touto skvělou službou, která Vám jako první v historii dokáže garantovat příjem.

Navštivte www.alerty.cz

Jak uplatnit slevový kód na Alerty.cz?

Alerty.cz nenabízí žádnou možnost získat levněji do členské sekce přístup za zvýhodněnou cenu. Veškeré akční nabídky, které jsou pro Vás k dispozici získáte automaticky po přechodu do Alerty.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.alerty.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Alerty.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.