Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Alexandrapotter.cz
Alexandrapotter.cz

Alexandrapotter.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.13/5, 102 hlasování)
Pokračovat na www.alexandrapotter.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Alexandrapotter.cz

Nakupování na Alexandrapotter.cz...

Vítejte v obchodě, který je zaměřený na prodej knih jediné autorky a to Alexandry Potter. Pojďme se tedy podívat na její osobnost a hlavně na její tvorbu, kterou můžete prostřednictvím autorského obchodu AlexandraPotter.cz nakoupit.

Alexandrapotter slevové kupóny a slevové kódy

Alexandra Potter se narodila v Bradfordu v hrabství Yorkshire, kde vystudovala anglickou literaturu – zde tedy získala svůj základ pro kvalitní tvorbu. Vystudovala ale také filmovou teorii. Po škole se přestěhovala do Londýna kde se stala redaktorkou křížovkářského časopisu. Svůj volný čas ale věnovala článkům, které nabízela časopisům. V roce 1999 konečně zahájila vlastní tvorbu – napsala román, který se jmenoval What’s New, Pussycat? (Co je nového, kotě?). Když jí agenti řekli, že mají o její knihu zájem, byla v sedmém nebi. V práci tak dala výpověď a vrhla se na psaní na plný úvazek.

Zaměření Alexandry Potter je stále na romány. Mimo románů ale napsala také krátký příběh No Strings Attached, který byl zařazen do antologie Girl’s Night.

Nevíme, jak moc jsou údaje na stránkách Alexandra Potter aktualizovány. Poslední údaje uvádí, že autorka napsala celkem 7 knih a pracuje na osmé. Není to ale žádný spisovatelský sen. Typický den Alexandry vypadá takto:

„Uvařím si kávu, zkontroluju e-maily, skočím na internet: pročtu veškerý denní tisk online, svůj horoskop, na chatu si popovídám s mamkou, zavolám kamarádce a spisovatelce v jedné osobě, abychom probraly nové nápady, pak si uvařím další kávu, naobědvám se...

Ne, teď vážně –

No jo, jenže to bylo vážně.

Tenhle rituál opravdu podstupuju každý den. Jakmile vyčerpám všechny výmluvy k tomu, abych oddálila povinnosti, se konečně pustím do psaní. Spisovatelé jsou mistři oddalování. Já to dělám hlavně ze strachu – ze strachu, že mě zrovna dneska nenapadne nic vtipného, že budu celé hodiny zírat na blikající kurzor a v hlavě budu mít prázdno stejně jako na monitoru.

Sice jsem napsala už devět knih, ale věřte mi, že někdy tu hlavu prázdnou opravdu mám.“


Autorka Vám také vzkazuje, že bude ráda když se jí ozvete. Bude se Vám snažit odpovědět, co nejdříve, ale psaní ji dosti vytěžuje. Mějte tedy trpělivost.

A teď k nákupu. Její autobiografický web funguje zároveň jako obchod, kde můžete přímo zakoupit jednotlivé knihy. Ve formuláři jednoduše vyplňte u každé knihy, kolik kusů si přejete, vyplňte své osobní údaje a objednávku odešlete. Poštovné Vás přijde na 65 Kč. Platit můžete rychlými bankovními převody, složenkou, přes mobito a také běžným bankovním převodem. Není možné platit na dobírku.

Věříme, že se Vám budou knihy od Alexandry líbit. Jsme si téměř jistí, že pokud si objednáte jednu knihu, vrátíte se později pro ty ostatní.

Navštivte www.alexandrapotter.cz

Jak uplatnit slevový kód na Alexandrapotter.cz?

1) Vyberte si ze seznamu knihy a napište kolik kusů si přejete od každé z nich zakoupit

2) Vyplňte do formuláře své osobní údaje.

3) Posledním řádkem ve formuláři je „Slevový kód na 20 %“. Pokud takový kód máte, vložte jej zde a vyplňte pokračovat.

Alexandrapotter slevové kupóny a slevové kódy

Navštivte www.alexandrapotter.cz

Alexandra Potter

Alexandra Potter je anglická spisovatelska narozená v Bradfordu v hrabství Yokrshire. Vystudovala na liverpoolské univerzitě literaturu a filmovou teorii. V roce 1993 se přestěhovala do Londýna a začala působit jako redak,torka časopisu. Celou dobu snila o tom, že napíše román a v roce 1999 se do něj opravdu pustila. Pracovala na něm každou volnou chvilku, věnovala mu i víkendy. Jmenoval se "Whats New, Pussycat?". Když byl hotový, nervózně ho poslala několika agentům. Když o něj byl zájem, byla v sedmém nebi. A právě to je začátek kariéry Alexandry potter, jejíž knihy si můžete prohlédnout a nakoupit právě v internetovém obchodě Alexandrapotter.cz. Sledujte novinky, nakupujte, ptejte se a hlavně čtěte, protože takto zábavnou a romantickou četbu na internetu na každém rohu rozhodně nenajdete.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Alexandrapotter.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.