Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Alibaba.com
Alibaba.com

Alibaba.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3/5, 38 hlasování)
Pokračovat na www.alibaba.com

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Alibaba.com

Nakupování na Alibaba.com...

Pravděpodobně každý, kdo kdy nakupoval na internetu už slyšel o obchodě Aliexpress.com. Nakoupíte tu levné zboží z Číny proměnlivé kvality s dopravou zdarma. Aliexpress.com je obchodem pro maloodběratele z celého světa – můžete tu nakoupit i jeden kus zboží. Jeho mateřský velkoobchod se ovšem jmenuje Alibaba.com. Alibaba.com je místem, kde se střetávají výrobci a prodejci s dalšími prodejci a obchodníky a uzavírají obchody na stejné zboží, jaké najdete na Aliexpress.com, nicméně ve velkých objemech.

Alibaba slevové kupóny a slevové kódy

Většina zboží na Alibaba.com má nastavený minimální odběrný limit jednotlivých položek zboží. Tento minimální odběr se může lišit. Pokud se podíváme například na oblíbený fitness náramek Xiaomi Miband2, který nabízí různí prodejci najdeme od 1 ks minimálního odběru až po vysoká čísla jako je 100 ks. Obvykle tu také máte uvedena cenová rozmezí pro různé hodnoty objednávek – od 1 do 100 ks bude cena vyšší, od 100 ks potom cena bude nižší.

Nutné je podotknout, že na Alibaba.com je třeba ve svém profilu uvést název společnosti. Prodejci na Alibaba.com upřednostňují velké objemy objednávek. Malé objemy zboží umožňují především pro zaslání vzorku a navázání pozdější objednávky ve velkém objemu. Alibaba.com na rozdíl od Aliexpress.com je opravdu platformou pro přeprodej mezi prodejci. Dá se tedy očekávat, že na malé objednávky bez předchozí komunikace nebude brán zřetel. Pokud jste tedy malý obchodník, který chce navázat další komunikaci s dodavatelem, je dobré tohoto dodavatele předem kontaktovat, než požádáte o zaslání 1 ks zboží. Při velkých objednávkách by tento problém neměl nastávat.

Nabídka zboží je prakticky stejná s portálem Aliexpress.com. Alibaba.com nenabízí ovšem překlad do jiných jazyků. Celé rozhraní je v anglickém jazyce s místy se vyskytujícími čínskými znaky. Při komunikaci s prodejci budete ovšem muset bít i trpěliví s jejich angličtinou – mnozí z nich mají problém zvládnout i základní gramatiku, a tak bude třeba některé dotazy zopakovat pro dobré pochopení.

Před podáním velké objednávky Vám silně doporučujeme kontaktovat prodejce předem nebo si nechat zaslat vzorek zboží předem. Navracení velkých zásilek zpět do Číny by se Vám mohlo velmi prodražit. Samozřejmě tu funguje ochrana kupujícího stejně jako na Aliexpress. Nepočítejte ovšem, že bude stejně vstřícná vracet peníze na velkoobjemové odběry jako tomu je u jednoho kusu zboží na Aliexpress.com.

Alibaba.com je zkrátka ideální platformou pro podnikatele, kteří chtějí přeprodávat zboží z Číny v České republice. Před nákupem ovšem nastudujte podmínky pro daňovou a celní kontrolu – objednávky velkých objemů jsou řešeny ve 100 % případů a ve většině z nich budou splňovat nutnost zaplatit DPH a clo (to se nemusí týkat malých vzorků). Pozor si dávejte také při přejímce zboží a zkontrolujte pečlivě každý jednotlivý kus zboží, abyste se vyhnuli dalším problémům.

Věříme, že Alibaba.com vám pomůže získat dobré dodavatele ze stále populárnějšího regionu v Číně. Pokud jste maloodběratel soustřeďte se především na nákupy na portálech jako je AliExpress.com nebo DHGate.com, jejichž nabídky také naleznete na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net.

Navštivte www.alibaba.com

Jak uplatnit slevový kód na Alibaba.com?

Alibaba.com neposkytuje jakožto velkoobchod žádné výhody prostřednictvím slevového kupónu. Navštívit na našem portálu Slevovykupon.net můžete ovšem akční nabídky. Ty jsou Vám dostupné okamžitě po přechodu do Alibaba.com skrze odkazy v našich kupónech.

Navštivte www.alibaba.com

O Alibaba.com

Alibaba.com vznikl v roce 1999 a dnes je jednou z nejpoužívanějších světových velkoobchodních platforem. Slouží milionům zákazníků a dodavatelů po celém světě. Misí společnosti Alibaba je usnadnit obchod kdekoliv na světě. Alibaba.com poskytuje dodavatelům nástroje, aby dosáhli na světové trhy se svými produkty a pomohli nakupujícím nalézt ten správný produkt co nejrychleji a nejefektivněji. Alibaba.com nabízí stovky milionů produktů ve více než 40 hlavních kategoriích včetně spotřební elektroniky, strojů a oblečení. Nakupující na Alibaba.com se nacházejí ve více než 190 zemích a regionech na světě a vymění si stovky tisíc zpráv s dodavateli každý den. Jako platforma se Alibaba.com neustále vyvíjí a díky tomu i vy můžete objevovat nové příležitosti každý den.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Alibaba.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.