Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Aliexpress.com
Aliexpress.com

Aliexpress.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.15/5, 74 hlasování)
Pokračovat na www.aliexpress.com

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Aliexpress.com

Nakupování na Aliexpress.com...

Aliexpress je nevětší a nejznámější prodejce zboží vyrobeného v Číně. Nejedná se o český obchod. Základní jazyk obchodu je angličtina, nicméně uživatelské rozhraní je přeloženo také do jazyka českého. Pokud anglicky neumíte, můžete snadno přepnout do češtiny v pravém horním rohu, jak vidíte na následujícím obrázku. Pokud ovšem anglicky umíte, doporučujeme ponechat jazyk anglický, protože překlad je strojový a často nedává příliš smysl, především u popisu produktů.

Aliexpress slevové kupóny a slevové kódy

Proč byste tedy měli nakupovat u Aliexpress, když se nejedná o český obchod? Není poštovné z Číny drahé? Jednoduše NENÍ. Velkou část zboží si můžete z Číny nechat doručit zcela zdarma nebo s velkou slevou. Daní za nízké či žádné poštovné je ovšem doba dodání. Zboží často putuje po moři či letecky a bývá často zadrženo na české celnici. Zboží od objednání k Vám tedy může putovat 7 až 90 dní (průměrná doba je kolem 40 dní) Cestu zboží můžete do určité míry sledovat – dle čísla objednávky se dozvíte v kterých přístavech a na kterých letištích bylo Vaše zboží překládáno. V zásadě nejdelší dobu stráví zboží na české celnici, proto neplánujte zakoupené zboží jako rychlý dárek.

Aliexpress slevové kupóny a slevové kódy

Co se zboží týče, tak na Aliexpressu najdete v zásadě všechno kromě potravin a zbraní. Nejedná se o klasický obchod ve smyslu přeprodeje zboží. Aliexpress je spíše zahraniční verzí Aukra nebo portálu E-bay s tím, že zboží zde nabízí výrobci či distributoři. Pokud tedy objednáte zboží od různých prodejců, nepřijde Vám společně, ale odděleně. Pokud chcete zajistit, aby poštovné bylo zdarma, dejte si do filtrů hledání „doprava zdarma“. Kvalita zboží se velmi liší, proto doporučujeme si vybrat a ověřit spolehlivé dodavatele. Pokud budete kupovat elektroniku, počítejte, že nedostanete žádné návody v českém jazyce. Operační systémy elektronických zařízení, jako jsou telefony, mohou být v základu čínsky a bez úpravy samotného systému nebude možné ani český jazyk zpřístupnit. Vybírejte tedy velmi pečlivě. Nakupovat na Aliexpressu se vyplatí především drobné a spotřební zboží a doplňky nebo oblečení. Výhodně zde nakoupíte například tématické předměty (trička, šperky) ke svým oblíbeným zahraničním seriálům.Základní platební metodou je online platební karta. Před platbou je možné vybrat si měnu, kterou využijete. Zkontrolujte vždy kurzy své banky a využijte měnu, která je pro Vás nejvýhodnější – vyplatí se před nákupem sledovat kurzovní lístky měn a využít to ve svůj prospěch. Zároveň pamatujte, že některé tuzemské banky mají spojené zahraniční platby v cizí měně spojené s určitým poplatkem.

Své platební informace svěřujete pouze AliExpressu a nejsou sdíleny s jednotlivými prodejci. Zde je garance bezpečné platby. Stejně tak pokud nastane problém se zbožím, máte možnost uplatnit nárok na kompenzaci v případě, že zboží nedorazilo v pořádku či dorazilo jiné zboží. Případ poškozeného zboží se často řeší jednoduše zasláním dalšího kusu. Nicméně tyto případy jsou individuální. V každém případě ovšem počítejte s tím, že jakýkoliv problém budete muset řešit v anglickém jazyce – navíc s prodejci, kteří často sami touto řečí nedisponují příliš dobře. Opakujeme tedy – vyzkoušejte si své prodejce před většími objednávkami. AliEpress nevydá prodejci platbu, dokud vy sami nepotvrdíte, že zboží dorazilo v pořádku nebo automaticky po uplynutí určité doby.

Přes všechny nevýhody, které nakupování na AliExpress přináší, lze tu nakoupit velmi levně a výhodně. Proto neváhejte a přinejmenším zkuste utratit alespoň malou částku - věříme že nebudete zklamáni.

Navštivte www.aliexpress.com

Jak uplatnit slevový kód na Aliexpress.com?

VideonávodPopis

Pro registraci v obchodě:1) V pravém horním rohu klepněte na „Join/Připojit“

2) Vyplňte své registrační údaje a opište kontrolní kód a odešlete tlačítkem dole

3) Váš účet je nyní vytvořen a vy můžete vybírat zboží. Před platbou budete vyzváni na vložení údajů o Vaší adrese a platební kartě. Ty vyplňte dle instrukcí.

4) Přejeme příjemný nákup.

Navštivte www.aliexpress.com

Nová pravidla pro nákupy z Číny na Aliexpress.com

Možná jste to už zaslechli. Od letošního roku končí výjimka, která umožňovala drobné zásilky z Číny procházet bez zaplacení daně z přidané hodnoty. Od 1. července by mělo platit, že veškeré zásilky bez ohledu na jejich hodnotu budou muset být zdaněny. Zákon se opozdil a tak se teď nacházíme v jakémsi vakuu a není jisté, zda vaše zásilka ještě stihne dorazit bez poplatků nebo už bude vyžadováno placení daně. Ovšem do konce roku je prakticky jisté, že budete muset za své zásilky zaplatit DPH. DPH jako takové není problémem, ovšem pokud své zboží neproclíte s předstihem, čeká na vás poplatek u zprostředkovatele což bude ve většině případů Česká pošta. Proti si při svém nákupu na Aliexpress.com dávejte pozor, odkud k vám zboží putuje a informujte se o tom, zda budete muset zboží proclít podle čísla balíku. Alternativně můžete objednávat zboží z Evropských skladu Aliexpress.com.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Aliexpress.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.