Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Anabix.cz
Anabix.cz

Anabix.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.17/5, 77 hlasování)
Pokračovat na anabix.cz

Aktuální slevy a akce (květen 2024)

Více o Anabix.cz

Nakupování na Anabix.cz...

Chcete se soustředit na předmět svého podnikání a péči a shánění zákazníků nechcete sami řešit, protože na to prostě nemáte buňky? Nebojte se, takových podnikatelů je celá řada. A ti chytří používají CRM systém Anabix.

Anabix slevové kupóny a slevové kódy

CRM systém Anabix Vám poskytuje komplexní pohled na Vaše klienty, kolegy a historii na jedné stránce. Nemusíte nic hledat – přesně víte, kdo s klientem kdy mluvil a o čem. Prodej pro Vás pak nebude dřina, ale zábava.

S Anabixem jednoduše získáte přehled o všem, co se ve Vaší firmě děje. Komunikace budete mnohem efektivnější v rámci firmy i směrem k zákazníkům. Poznáte a pochopíte potřeby, které zákazníci opravdu mají – nebudete se muset opírat o nějaké vymyšlené nesmysly – toto je čistá praxe. Díky Anabixu také budete mít více času na podstatu Vašeho podnikání. Odstraníte ze své firmy veškerý chaos a zbytečnou administrativu.

I Vaši zákazníci poznají rozdíl. Budou spokojenější a budou se k Vám raději vracet. Zvýšíte úspěšnost dotahování svých obchodních případů a ve výsledku budete vydělávat více peněz.

Samotný systém je výkonný a nabízí komfortní české prostředí. V katalogu naleznete snadnou evidenci kontaktů a firem. Přehledná historie Vám chronologicky ukáže veškeré obchodní případy a komunikace se zákazníky a obchodními partnery. Svým zaměstnancům budete moci zadávat úkoly a kontrolovat jejich plnění. Pokud máte vypracované podnikové procesy, můžete díky triggerům automatizovat obchodní i makretingovou činnost. Anabix je možné synchronizovat s dalšími aplikacemi jako je Smart Emailing, AffilBox, FAPI, SuperFaktura, iDoklad a Fakturoid. Do systému také připojíte své e-mailové schránky. Data pro Vás budou dostupná, ať jste v kanceláři nebo na cestách. Díky možnosti připojení přes API můžete také Anabix spojit s libovolným typyzovaným i na míru připraveným softwarem jako je třeba podnikové IS, účetní systémy atd.

K dispozici jsou Vám 3 řešení Anabixu. Ty se liší počtem kontaktů, které dokáže Anabix uschovat a počtem uživatelů, kteří budou mít do systému přístup.

Anabix si můžete také vyzkoušet zcela zdarma. Vložte své údaje a začněte provozovat systém na zkoušku. Se zkušební verzí na 30 dnů získáte také technickou podporu, videonávody, možnost konzultace firemních procesů a možnost objednání školení Anabixu.

Pokud už jste se rozhodli, že pro svoje podnikání budete Anabix používat, zvolte nejprve také možnost používání zdarma na 30 dnů. Později budete vyzváni k zaplacení vybrané licence dle ceníku. Během této testovací doby můžete využívat technické podpory a konzultace.

Věříme, že díky Anabixu bude Vaše podnikání ještě mnohem úspěšnější. Vy si nebudete muset dělat starosti se zbytečnostmi a budete pouze monitorovat, jak se Vaše podnikání vyvíjí.

Navštivte anabix.cz

Jak uplatnit slevový kód na Anabix.cz?

Anabix.cz nenabízí na své služby žádné výhody prostřednictvím slevového kódu. Všechny nabídky, které jsou pro Vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do Anabix.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a portál Anabix.cz začne na svůj software poskytovat slevy prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně návodu na využití takových kódů.

Navštivte anabix.cz

Reference Anabix

Má vůbec smysl abychom Vám říkali, co si o Anabix.cz myslíme? Necháme to na těch, kteří jej zakoupili a používají: "Nikdy jsem si nemyslel, že budu CRM systém někdy potřebovat, ale ve chvíli, kdy jsem jej pro prodej našeho software AffilBox zavedl, tak se ihned zlepšilo naše povědomí o tom, který klient se nás na co dotazoval, jakou fakturu nám nezaplatil, či že mu uplynulo testovací období a kolegyně mu má zavolat. Anabix nám umožňuje lépe se starat o klienty a mít přehled, co s kterým klientem který s mých kolegů řešil. Anabix doporučuji všem, kteří plánují růst své firmy a chtějí mít dokonalý přehled o svých zákaznících a komunikaci s nimi." Mário Roženský - OLYMPIC s. r. o. "Vyzkoušeli jsme několik CRM systémů, ale až Anabix jsme začali opravdu používat. Díky jeho ON-LINE dostupnosti ho náš obchodní i realizační tým používá kdykoli a odkudkoli. Za pomocí Anabixu máme opravdový přehled a zlepšili jsme tak naší efektivitu práce. Anabix je přehledný a intuitivní." Aleš Hradecý - Solarinvest - Green Energy s. r. o. Zdroj: Anabix.czYouTube

2.9.2017: Anabix CRM


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Anabix.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.