Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Anocris.com
Anocris.com

Anocris.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.57/5, 35 hlasování)
Pokračovat na int.anocris.com

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Anocris.com

Nakupování na Anocris.com...Píše se rok 1200 př. n. l. a na březích veliké řeky vyvstalo nové osídlení. S úžasem i obdivem hledíte na úrodné planiny, obrovské pyramidy a nekonečné duny Velké pouště. Vítejte v zemi faraonů!

Anocris slevové kupóny a slevové kódy

Postavte tu nejvyšší pyramidu na světě, vytvořte svou říši a získejte vládu nad Nilem!

Využijte moci bohů Anupa a Re, vybudujte svou armádu a veďte ji k vítězství!

Studujte tajné nauky a překročte hranici mezi tímto a oním světem!

Sesílejte kouzla na svá města a změňte chod dějin!Ancoris je RTS (real time stratégy), která vás přenese do doby starověkého Egypta. Je tady zažijete tuto tajemnou civilizaci v dobách jejího největšího rozkvětu a založíte své vlastní egyptské osídlení. Přeměníte svou osadu v nejmocnější říši a získáte tak vládu nad řekou?

Hra nabídne obrovské pyramidy, záhadné sfingy i všudypřítomné sochy bohů. Zažijete třítisíciletou historii starověkého Egypta na vlastní kůži. Založíte vlastní město na břehu řeky Nil a vybudujete autentické budovy starověkého Egypta. Jejich účinky pak využijete ke své výhody. Čeká vás i válečná technika z éry Ramese II. Budete verbovat vozataje, Anupovy bojovníky a Medjay, využijete jasnovidecké schopnosti Amonova velekněze a vyrazíte do bitvy. Poznáte technologie každodenního egyptského života. Vynaleznete pokročilé technologie starověké egyptské civilizace a ty vám budou pomáhat v rozvoji vašeho města. Zajistíte pro své město pomoc a strategickou výhodu slavením pradávných egyptských festivalů a sesíláním sezónních kouzel. Učiníte strategická rozhodnutí pro zlepšení produkce zdrojů a získáte nejvyšší výnos. Pokud chcete svou civilizaci posunout opravdu kupředu, budete potřebovat také důvěryhodné spojence. Připojte se do kmene a spolupracujte s ostatními faraony. S tím souvisí také PVP a PVE funcionalita. Interagujte s ostatními hráči, ať už prostřednictvím války či spolupráce, je hlavním bodem hry. Ancoris také obsahuje silnou PvE složku, která umožňuje interakci s ostatními hráči prostřednictvím války nebo spolupráce. Ancoris obsahuje také PvE složku, která umožňuje interakci s nomádskými tábory.

Registrace do hry je zcela zdarma. Stačí vyplnit preferovaná a unikátní hráčské jméno, e-mailovou adresu a heslo. Zvolit si také můžete server. Pokud nějaký váš kamarád hraje již tuto hru, použijte stejný server jako on.

Hra je přeložená do českého jazyka, takže se můžete rovnou pustit do hry. Hra má samozřejmě prémiovou placenou měnu, které se říká Ametyst. Tuto měnu můžete získat za některé vybrané herní úkony. Převážně je však určena pro akceleraci vašeho postupu hrou pomocí reálných peněz.

Přejeme vám spoustu zábavy ve starověkém egyptě.

Navštivte int.anocris.com

Jak uplatnit slevový kód na Anocris.com?

Obchod ancoris.com nenabízí na svou herní měnu možnost využití slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu SLevovykupon.net získáte automaticky prostřednictvím slevových kódů po prokliku do ancoris.com.

Navštivte int.anocris.com

Zavítejte do země faraonů

Píše se rok 1200 př. n. l. a na březích veliké řeky vyvstalo nové osídlení. S úžasem i obdivem hledíte na úrodné planiny, obrovské pyramidy a nekonečné duny Velké pouště. Vítejte v zemi faraonů! V této hře se stanete faraonem a postavíte tu nejvyšší pyramidu na světě a vytvoříte stou říší a získáte vládu nad Nilem. Za pomoci bohů Anupa a Re vybudujete armádu a povedete ji k vítězství. Budete studovat tajné nauky a překročíte hranici na onen svět. Budete sesílat kouzla na svá města a změníte chod dějin. Registrace do hry je zcela zdarma - stačí vyplnit základní údaje. Potřebujete e-mailovou adresu. Pak už stačí jen souhlasit s obchodními podmínkami a ochranou soukromí a můžete se vydat na starověké dobrodružství podél řeky Nil. Hrát můžete zcela zdarma. Přejeme hodně zábavy při hraní.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Anocris.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.