Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Artmoment.cz

Artmoment.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(1/5, 1 hlasování)
Pokračovat na www.artmoment.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Artmoment.cz

Nakupování na Artmoment.cz...

Artmoment.cz: Zážitek malování pro každého

Pokud hledáte originální dárek pro své blízké nebo si chcete sami dopřát trochu kreativity a relaxace, pak je Artmoment.cz právě pro vás. Jedná se o zážitkový večer malování, který probíhá v různých stylových restauracích po celé České republice.

Artmoment slevové kupóny a slevové kódy

Co je Artmoment.cz?

Artmoment.cz je projekt, který nabízí zážitkové večery malování pod vedením profesionálních lektorů a lektorek. Během tří hodin si můžete vybrat z padesáti různých předloh a namalovat své vlastní umělecké dílo na plátno. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s malováním, stačí jen chuť tvořit a bavit se.

Jak probíhá večer?

Večer začíná welcome drinkem na přivítanou a seznámením s lektorem nebo lektorkou. Potom si vyberete předlohu podle svého vkusu a dostanete veškerý potřebný materiál: plátno, stojan, barvy, štětce, tužky, gumu i zástěru. Lektor nebo lektorka vám ukazuje krok za krokem postup malování a radí vám s technikou i barevností. Můžete také klást individuální dotazy a konzultovat svou práci.

Během večera si můžete objednat něco k pití nebo k jídlu z nabídky restaurace a užít si přátelskou atmosféru mezi ostatními účastníky. Na konci večera si odnesete domů své mistrovské dílo i profesionální fotografie jako památku na tento nezapomenutelný zážitek.

Jak si objednat?

Na webu Artmoment.cz si můžete vybrat termín a místo konání večera podle vaší preference. Večeře se pořádají pravidelně v Praze, Brně, Ostravě a Plzni. Cena za jeden večer je 1690 Kč za osobu a zahrnuje welcome drink i veškerý materiál na malování.

Pokud chcete darovat Artmoment jako dárkový voucher, máte dvě možnosti: elektronickou nebo tištěnou variantu. Elektronickou verzi voucheru obdržíte obratem po dokončení objednání a můžete si ji ihned sami vytisknout. Tištěnou verzi voucheru dostanete do třech až pěti dnů poštou v elegantní obálce.

Dárkový voucher je možné uplatnit do šesti měsíců od jeho zakoupení a potom lze jeho platnost prodloužit.

Proč zvolit Artmoment.cz?

Artmoment.cz je nejen originální dárek, ale i skvělá příležitost pro osobní rozvoj a zábavu. Malování je totiž prospěšné pro naši psychiku i fyzické zdraví. Pomáhá nám uvolnit se od stresu, podpořit kreativitu, zlepšit koncentraci a paměť, posílit sebevědomí a vyjádřit emoce.

Artmoment.cz vám také umožní poznat nové lidi se stejným zájmem nebo si užít kvalitní čas s přáteli nebo partnerem. Večery malování jsou plné smíchu, pohody a inspirace. Mnozí účastníci se shodují na tom, že Artmoment je čas, který darujete sami sobě.

Co o Artmoment.cz říkají ostatní?

Artmoment.cz má spoustu spokojených zákazníků, kteří chválí jeho profesionální organizaci, přátelskou atmosféru a vysokou kvalitu služeb. Na webu Artmoment.cz si můžete přečíst jejich recenze nebo se podívat na jejich fotografie s hotovými obrazy.

Artmoment.cz je jedinečný projekt, který nabízí zážitkové večery malování pro každého. Je to skvělý dárek pro své blízké nebo pro sebe sama. Pokud máte rádi umění nebo byste ho chtěli poznat blíže, neváhejte a rezervujte si svůj termín na Artmoment.cz. Uvidíte, že umělcem můžete být každý!

Navštivte www.artmoment.cz

Jak uplatnit slevový kód na Artmoment.cz?

Jak uplatnit slevový nebo dárkový poukaz na Artmoment.cz?

Pokud máte slevový nebo dárkový poukaz na zážitkový večer malování od Artmoment.cz, můžete ho snadno a rychle uplatnit na jejich webových stránkách. Stačí dodržet následující kroky:

Vyberte si termín a místo konání večera podle vaší preference na adrese www.artmoment.cz. Večeře se pořádají pravidelně v Praze, Brně, Ostravě a Plzni.
Klikněte na tlačítko “Rezervovat” u vybraného termínu a vyplňte registrační formulář s vašimi osobními údaji a kontaktem.
V registračním formuláři zadejte kód vašeho slevového nebo dárkového poukazu do pole “Slevový kód”. Pokud máte elektronickou verzi poukazu, najdete kód v e-mailu, který jste obdrželi po objednání. Pokud máte tištěnou verzi poukazu, najdete kód na zadní straně obálky.
Potvrďte rezervaci tlačítkem “Odeslat”. Vaše rezervace bude automaticky zpracována a potvrzena e-mailem.
Doba platnosti slevového nebo dárkového poukazu je 6 měsíců od jeho zakoupení. Platnost lze prodloužit za poplatek stanovený dodavatelem.

Artmoment slevové kupóny a slevové kódy

Pokud chcete zrušit nebo změnit termín své rezervace, musíte to udělat nejpozději 48 hodin před plánovaným začátkem večera. V opačném případě se váš poukaz stane neplatným.

Navštivte www.artmoment.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Artmoment.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.