Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Attivo.eu
Attivo.eu

Attivo.eu slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.04/5, 70 hlasování)
Pokračovat na www.attivo.eu/cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Attivo.eu

Nakupování na Attivo.eu...

Attivo.eu je další z řady webhostingů, které Vám nabízejí služby poskytování hostovaného prostoru pro Váš web a nákup a spravování domén.

Attivo slevové kupóny a slevové kódy

Attivo.eu je unikátní v tom, že nabízí pouze 2 webhostingová řešení, které jsou univerzální pro velkou část uživatelů. Attivo Unlimited je levnější z nich – nabízí neomezený prostor pro Váš web, neomezený přesnost dat, neomezený počet subdomén, doménu v ceně objednávky webhostingu, neomezený počet e-mailových schránek, možnost využití PHP 5.3, limit paměti pro PHP 128 MB, provoz MySQL databáze, CRON, Antivir, Antispam, POP3, IMAP4, SMTP, WEBMAIL, zabezpečený přenos pošty POP3S, IMAPS, SMTPS, možnost přesměrování pošty, několikanásobné zálohování dat, nastavení chybových hlášek, omezování přístupů podle IP, zaheslování adresáře, FTP účet včetně zabezpečeného přenosu FTPS, neomezený prostor na FTP, jednotlivé soubory do velikosti 50 MB, online správu přes zákaznickou administraci, provoz stránek s www i bez www, přístup k poště z mobilních zařízení, podporu statistik návštěvnosti od Google Analytics, stránky bez vnořených reklam, aktivaci a zřízení služeb ZDARMA bez závazků, vedení DNS, možnost editace nastavení DNS, zřízení služby online po zaplacení, umístění serverů v jedné z nejmodernějších serveroven v ČR na páteřních sítích, NONSTOP technický dohled s podporou, ochranu profesionálním firewallem, roční frekvenci plateb, profesionální řešení služby a také dostupnost 99, 9 %.

Řešení business se pak od tohoto základního liší především v možnosti získání telefonické podpory, 10 GB kapacity pro každou e-mailovou schránku, větší pamětí pro PHP – 256 MB a také možnot umístění 5ti databází namísto jedné.

Na hostingu můžete provozovat všechny redakční systémy jako je Tumblr, Joomla, Drupal, mambo, PHP Fusion, phpBB, PHP- Nuke nebo internetových obchodů jako je PRESTASHOP, Magneto, VirtueMart, osCommerce, CRE loaded nebo ZenCart.

Mezi doménami na Attivo.cz nečekejte žádné překvapení – dostupné jsou koncovky CZ, EU, COM, NET, ORG, BIZ, INFO a NAME. Další domény jsou pak na dotaz. Hlavním artiklem je ale obdržení domény zdarma k Webhostingovému řešení.

Výhody proč přejít k Attivo.eu od konkurence nebo tu rovnou začít Vám popisovat nebudeme – můžete se je ale dočíst na Attivo.eu v sekci „proč k nám“.

Věříme, že budete se službami tohoto jednoduchého a spolehlivého Webhostingu spokojeni a nastartujete svůj projekt či podnikání správným směrem díky spolehlivé prezentaci na Attivo.eu.

Navštivte www.attivo.eu/cz

Jak uplatnit slevový kód na Attivo.eu?

1) Vyberte si Webhostingové řešení a zvolte existující nebo novou doménu k ověření a potvrďte.2) Doménu získáte první rok zdarma. Pod cenovým rozpisem pak spatříte políčko nadepsané „slevový kupón“. Kód sem vložte a potvrďte jej tlačítkem „Použít kupón“. Pokud je kód platný bude sleva odečtena od celkové ceny objednávky.

Attivo slevové kupóny a slevové kódy

3) Dokončete objednávku

Navštivte www.attivo.eu/cz

Doména i prodloužení zdarma

Attivo.eu nabízí velmi zajímavé ceny za svá neomezená webhostingová řešení pro jednotlivce ale také větší korporace. K novým webhostingovým programům máte navíc nyní možnost získat doménu i její prodloužení zdarma. Nabídka se vztahuje k webhostingovým programům Attivo Unlimited a Attivo Unlimited multi. K nim získáte registraci i prodloužení domény zcela zdarma. Pokud přecházíte od konkurence, stačí doménu převést pod správu Attivo.eu a před koncem její platnosti bude doména automaticky bezplatně prodloužena na dalších 12 měsíců. Tato nabídka je platná pro domény s koncovkami .cz, .eu, .com, .net, .org, .info a .biz. Využijte této unikátní nabídky a ušetřete.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Attivo.eu
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.