Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Auktiva.cz

Auktiva.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.65/5, 26 hlasování)
Pokračovat na www.auktiva.cz

Aktuální slevy a akce (září 2023)


Podobné slevy a akce

Více o Auktiva.cz

Nakupování na Auktiva.cz...

Auktiva.cz patří mezi mladé a rozvíjející se společnosti, které se usilovně snaží zaplnit díru na českém internetu. Touto dírou je provozovatel kvalitních aukcí za přijatelné ceny. V současné době jsou tyto stránky hlavní hlavním projektem jejích provozovatelů. Budou se vám proto snažit nabízet nové a kvalitnější služby k vaší plné spokojenosti.

Auktiva slevové kupóny a slevové kódy

Co portál nabízí? Nabízeny jsou klasické aukce formou Kup Teď (BuyItNow) a v Česku nevídaná možnost Nabídni (Best Offer) Moderní systém, který web pohání je pak dílem aktivních dražitelů jak českých, tak zahraničních. Důraz se klade na rychlost, přehlednost a použitelnost nabízených služeb.

Auktiva je internetová aukční síň, která nabídne 2é hlavních kategorií a 900 podkategorií. Je to jediná stále rostoucí síň v České republice a dotahuje se u nás na druhé místo, a to i přesto, že se jedná o jednu z nejmladších aukcí online (založena 2009).

Hlavními kategoriemi (nakoupit můžete) jsou: Auto a Moto, Děti, dovolená a volný čas, dům, byt a zahrada, elektronika a spotřebiče, erotika, foto a video, hry, hračky a zábava, hudba a film, charitativní aukce, knihy a časopisy, konzole a videohry, oblečení a doplňky, ostatní, počítače a internet, podnikání a průmysl, reality, sběratelství, sport, starožitnosti, šperky a hodinky, telekomunikace, zdraví a kosmetika. Tyto velké kategorie pak samozřejmě nabídnou celou řadu podkategorií.

Ať už tady chcete nakupovat nebo prodávat, vždy se musíte zaregistrovat. Dbejte na to, aby vaše údaje byly opravdu správné a pravdivé, protože je to klíčové pro úspěšné uzavření obchodu. Registrace nového účtu je zdarma. Za vystavení nejsou žádné poplatky. Za prodej nejsou žádné provize. Využít můžete dokonce i věrnostní program. Jak tedy Auktiva.cz vydělává na svůj provoz? Propagací. Tučný název aukce vás bude stát 2 koruny, podbarvení 2 koruny, přednostní výpis v kategorii 5 korun, vystavení na hlavní stránce 2é korun a podobně. Další poplatky jsou pak za tištěné faktury na vyžádání, pokud byste potřebovali. Jak vidíte, auktiva nabízí kvalitu za rozumnou cenu.

Celý systém pak samozřejmě myslí na uživatelskou přívětivost. Dostanete upozornění, e-maily ohledně prodeje i nákupu, můžete komunikovat s prodejci.

Pokud jste prodejce a vystavujete předměty, pak pro vás má Auktiva super program. Za každou nově vystavenou položku získáte 0,1 Kč na propagaci. Až nasbíráte dostatek bodů na vašem účtu přibydou peníze a ty pak můžete použít na úhradu propagace položek nebo za jiné služby. Kredit získáte pouze a jenom za vystavení nové položky – opětovné vystavení po skončení aukce tyto body negeneruje.

Tak se pusťte směle do obchodování – nic vás to nebude stát, pokud nechcete.

Navštivte www.auktiva.cz

Jak uplatnit slevový kód na Auktiva.cz?

Auktiva.cz samozřejmě nenabízí možnost uplatnění slevových kódů, protože sama nenabízí žádné z vystavených produktů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Auktiva.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.auktiva.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Auktiva.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.