Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Austrian.com
Austrian.com

Austrian.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.04/5, 26 hlasování)

Aktuální slevy a akce (listopad 2023)

Více o Austrian.com

Nakupování na Austrian.com...

Austrian Airlines je dceřinou společností německé Lufthansy a jako národní rakouský dopravce sídlí na letišti Schwechat ve Vídni. Letadla této společnosti létají do více než 130 destinací po celém světě včetně letiště Václava Havla. Právě let z Prahy do Vídně může být pro některé zákazníky zajímavý. Celkově jsou lety z Vídně pro Čechy zajímavé i z toho důvodu že velká část naší republiky to má do Vídně blíže než do Prahy. Proč tedy nevyužít kvalitních služeb rakouských aerolinií.

Austrian slevové kupóny a slevové kódy

Jako čeští zákazníci se ovšem na portálu musíte smířit s anglickým jazykem pro rezervaci a celkově práci se stránkou. Ovládání je nicméně jednoduché a intuitivní, takže byste neměli mít se základní angličtinou zarezervovat si svůj let a provést on-line check-in.

Nejedná se o nízkonákladovou leteckou společnost. Můžete tedy očekávat pohodlná letadla, příjemný personál, dostatek místa na nohy, odbavení zavazadla do 32 kg v ceně letu.

Aeroline Austrian.com mají ve flotile celou řadu zajímavých letadel. Na krátké lety se můžete těšit na Airbus 321, Airbus 320, Airbus 319, Embaraer 195, Fokker 100, Fokker 70 a Bombardier Q400. Na dlouhé lety jako je pravidelná linka z Vídně do New Yorku se pak proletíte v Boeing 777 a Boeing 767. Na stránkách Austrian.com si můžete přečíst specifikace jednotlivých letounů, a to včetně náčrtu rozmístění sedadel v letadle. To se Vám může hodit pro případnou přednostní rezervaci sedadla.

Pro aerolinie je pak samozřejmostí možnost rezervace hotelu v destinaci Vašeho letu nebo například oblíbený pronájem automobilu. Nechybí důležité informace o zavazadlech, termínech check-inu, zpožděních letů, rozvrhu letů a návody, jak řešit problémové situace jako ztracené zavazadlo.

Ceny letů jsou uvedeny v Eurech. Při cestování můžete využít bonusového programu koncernu Lufthansa, za který můžete sbírat své míle při letech s Austrian.com. Pokud Vás zajímají výhodné cenové nabídky, máte možnost se přihlásit k odběru newsletteru Austrian.com.

Věříme, že s lety od Austrian.com budete spokojeni, a že Vaše cesta bude příjemná bez jakýchkoliv problémů.

Navštivte www.austrian.com/cz/en/homepage

Jak uplatnit slevový kód na Austrian.com?

1) Na titulní stránce si v hlavičce vepište odkud a kam chcete letět. Nabídnou se Vám další možnosti jako je datum odletu, počet osob a samozřejmě možnost vložení kódu. Pokud takový Voucher máte, je třeba jej vložit zde. Ceny letů se Vám pak budou zobrazovat už po slevě, pokud je kupón validní.

Austrian slevové kupóny a slevové kódy

2) Na další straně už vybíráte z konkrétních nabídek. Jako první jsou zobrazeny přímé lety. U ostatních letů je zobrazeno, které aerolinie provozují, kterou fázi letu. Vyhledávač nutně nevyhledává pouze lety, které zahrnují Austrian airlines, nicméně preferuje lety, které patří do koncernu Lufthansa.

3) Po vybrání letu budete vyzváni k přihlášení (pokud už máte účet) nebo k objednání jako host. Je třeba vyplnit své osobní údaje včetně případných bonusových programů.

4) V dalších krocích si můžete vybrat doplňkové služby a samozřejmě typ platby.

5) Před odletem je samozřejmě nutné provést on-line check-in. To provedete přímo z titulní strany

Austrian slevové kupóny a slevové kódy

Navštivte www.austrian.com/cz/en/homepage

ČlánkyZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Austrian.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.