Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Autodesk.cz
Autodesk.cz

Autodesk.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.95/5, 22 hlasování)
Pokračovat na www.autodesk.cz

Aktuální slevy a akce (červenec 2024)

Více o Autodesk.cz

Nakupování na Autodesk.cz...

Díky Autodesku vytvoříte cokoliv. Vývojáři se rozhodli zkombinovat nejkvalitnější softwarové produkty a služby a nabídnout Vám je v praktickém balíčku za lepší cenu. Sada se nazývá autodesk a je rozčleněna podle potřeb pro jednotlivá odvětví.

Autodesk slevové kupóny a slevové kódy

V balíčku architektury, engineeringu a konstrukcí naleznete v balíčku aplikaci Revit, AutoCAD, Civil 3D Navisworks Manage a další produkty. Balíček je zaměřen na návrh budovy, návrh infrastruktury a ve stavebnictví.

“ Používejte integrované pracovní postupy BIM a CAD k navrhování, projektování a ke konstrukci. Ať už působíte v oblasti navrhování budov, stavební infrastruktury nebo konstrukce, získáte přístup ke špičkovým nástrojům, které zvýší vaši produktivitu i možnosti spolupráce, a vy tak budete odvádět vynikající práci a udržíte si konkurenceschopnost.“

Další odvětvový balíček se zaměřuje na design produktů, výrobu a výrobní linky. Sada nástrojů v tomto případě obsahuje aplikace Inventor Professional, AutoCAD, pokročilé nástroje simulace, CAM a další produkty.

„Své výrobky budete navrhovat a vyrábět s pomocí naší špičkové aplikace Inventor, která nabízí pracovní postupy pro navrhování v rámci kreslicí plochy, pokročilé nástroje simulace, 5osé obrábění CAM, skládání a rozvržení výrobní linky. Můžete také získat přístup ke kompletní speciální sadě nástrojů dostupné s aplikací AutoCAD a také k nové cloudové technologii, jako je aplikace Fusion 360.“

Poslední zajímavý balíček je zaměřený na modelování a animace, tvorbu vizuálních efektů a renderování. Využijí ho zejména mediální společnosti a zábavní průmysl.

“ Svůj příští projekt můžete realizovat od prvního návrhu až po konečné snímky. Moderní nástroje pro tvorbu postav vám pomohou vytvářet neuvěřitelné postavy. Díky flexibilním nástrojům pro procedurální modelování budete navrhovat bohatá a komplexní prostředí. Software Arnold můžete využívat k rendrování nádherných konečných výsledků.“

Proč si ale zvolit sadu aplikací? Díky takovéto sadě budete mít vždy dostupný celý balíček aplikací a nebudete muset narychlo řešit novou licenci za nevýhodné peníze. Sada zjednodušuje dostupnost softwaru, který si hravě poradí s nároky dnešních komplexních projektů. Díky těmto balíčkům budete mít také přístup k nejnovějším i předchozím verzím a sami si budete moci řídit zavádění aktualizací. Balíčky jsou také spojeny s jednoduší správou softwaru a licencí. Už není třeba se obávat správy více aplikací k produktům. Předplatné, které je roční si můžete zvolit pro jednoho uživatele ale poskytnout jej i týmům. Licence můžete v týmu sdílet a získat i přístup pro více uživatelů najednou.

Za objednávky platíte platebními kartami. Na nákup je poskytována 30 denní záruka vrácení peněz (platí pro roční plány).

Věříme, že Váš tým se rychle posune v práci díky zjednodušené správě licencí a neustále dostupným aplikacím pro výše jmenované obory průmyslu.

Navštivte www.autodesk.cz

Jak uplatnit slevový kód na Autodesk.cz?

Autodesk.cz neposkytuje možnost uplatnění slevových kódů pro objednávky. Všechny akční nabídky získáte automaticky po přechodu do Autodesk.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.autodesk.cz

Autodesk.cz nabídne AutoCAD

AutoCA je software CAD - Computer Aided Design, na který se spoléhají především architekti, projektanti a konstruktéři při tvorbě 2D a 3D výkresů. S tímto skvělým softwarem můžete kreslit, opatřovat návrhy poznámkami, tvořit 3D tělesa, automatizovat úlohy jako je porovnávání výkresů, počítání a přidávání bloků, vytváření výkazů. Vše můžete přizpůsobit pomocí doplňkových aplikací a rozhraní API. Kompletní seznam funkcí pro AutoCAD najdete samozřejmě na audoesk.cz. Na stejném místě si můžete také stáhnout bezplatnou zkušební verzi tohoto softwaru a poznat tak nové funkce ve verzi, kterou ještě neznáte nebo se naučit s tímto programem pracovat a zjistit, zda vám bude při vaší práci vyhovovat nebo raději zvolíte některý z alternativních programů na trhu. Přejeme vám mnoho zdaru při vaší kreativní práci.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Autodesk.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.