Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Avast.com
Avast.com

Avast.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.21/5, 42 hlasování)

Aktuální slevy a akce (prosinec 2023)

Více o Avast.com

Nakupování na Avast.com...

Používáte internetové bankovnictví na svém počítači? Nechcete, aby Vám klesal výkon z důvodu napadení virem a bojíte se o své soukromí? Pak potřebujete kvalitní antivirový software, který Vás ochrání před náhodným nakažením i úmyslným útokem ze strany virů a hackerů. Jedním ze spolehlivých řešení pro Váš domácí počítač i mobilní telefon či tablet je určitě antivirus Avast.Avast slevové kupóny a slevové kódy

Avast je Česká společnost, která se dostala na světovou špičku v oblasti internetové bezpečnosti. V září 2016 dokonce zakoupil Avast svojí největší českou konkurenci AVG a nyní spolu vytvářejí ty nejlepší bezpečnostní systémy, které vůbec můžete na trhu získat.

Avast.cz nabízí 3 verze svého softwaru pro domácí počítače a notebooky. Základní verze je samozřejmě zdarma. Verze zdarma odhalí viry a další problémy, které ohrožují Vaší domácí síť. V reálném čase jsou analyzovány všechny hrozby a Vás tak žádný virus nemůže překvapit. I Váš prohlížeč bude mnohem bezpečnější. Nežádoucí rozšíření a hackeři, kteří vyhledávají peníze manipulací s Vašimi výsledky vyhledávání nemají proti Avastu šanci. Ve verzi zdarma také získáte užitečného správce hesel, díky kterému si budete muset pamatovat už pouze jedno heslo.

Avast Internet Security je základní pokročilá verze antiviru Avast zdarma. Mimo výše zmíněné funkcionality nabízí odhalení podvodných stránek – stránky Vaší banky tak budou 100 % vždycky ty pravé. Získáte také bezpečnější nákupy přes internet. S prémiovou verzí také zastavíte jakékoliv pokusy o prolomení do Vašeho počítače. Vaše e-mailová chránka bude nyní chráněna před nepříjemným spamem.

Kompletní verze Premier pak funkcionalitu rozšiřuje také o automatickou aktualizaci softwaru. Aktuální software ještě více zabezpečí Váš počítač. Vývojáři hardwaru musí být vždy o krok napřed před lidmi, kteří hledají slabá místa v ovladačích Vašeho hardwaru. Avast tak zajistí, že máte vždy k dispozici poslední opravy od těchto vývojářů. Verze Premier také dokáže smazat citlivá data permanentně z Vašich pevných disků. Běžně je totiž mazána pouze referenční tabulka k datům – pokud je smažete. Avast Premier tato data kompletně přepíše náhodnými daty a ta původní už nebude možné nijak obnovit.

Mezi další nabízené nástroje patří Avast SecureLine, který zařídí šifrování příchozí a odchozí pošty. Avast Cleanup odstraní nepotřebné soubory, optimalizuje software, urychlí start systému, naplánuje čištění a také vyčistí obsah Vašeho webového prohlížeče. Nástroj pro ochranu Vašich hesel pak zahesluje Vaše hesla jedním master klíčem. Ušetří tak vaši děravou paměť.

Firemní zákazníci mohou zabezpečit svá zařízení cloudově – a to PC, Mac i servery. Spravovat je bude možné odkudkoliv. I tato možnost existuje ve dvou verzích – business a business premium.

V Google play store a App Store mají pro Vás přichystanou verzi zdarma pro Váš mobilní telefon či tablet. I tato data musejí být chráněna, tak na ně nezapomínejte obzvláště pokud používáte mobilní banku nebo platby kartou v mobilu.

Věříme, že díky Avastu budou Vaše data i zařízení v bezpečí a vy se nebudete muset starat více, než několik kliknutí pro aktualizaci tohoto software.

Navštivte www.avast.com/cs-cz/index

Jak uplatnit slevový kód na Avast.com?

Avast.cz je antivirus, který v současné době neumožňuje slevu na své prémiové licence prostřednictvím slevových kódů. Všechny nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net jsou Vám dostupné okamžitě a automaticky po přechodu na portál Avast.cz přes některý z našich odkazů v kupónech.

Avast slevové kupóny a slevové kódy

Pokud se situace změní a Avast začne nabízet slevy na své prémiové produkty prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o přesném postupu jejich uplatnění informovat na tomto místě.

Navštivte www.avast.com/cs-cz/index

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Avast.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.