Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Avg.com
Avg.com

Avg.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.06/5, 122 hlasování)

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Avg.com

Nakupování na Avg.com...

Hledáte levné a spolehlivé zabezpečení pro Váš počítač, telefon či tablet? O AVG už jste určitě slyšeli, tak proč jej nezačít využívat? Ať už chcete zabezpečit svoji domácnost, kancelář či firmu, AVG máte vždy na dosah ruky.

AVG je pokročilý antivirový software, který se snadno instaluje a chrání váš počítač před viry, spywarem, ransomwarem, rootkity, trojskými koňmi a jiným škodlivým malwarem. Je vybaven umělou inteligencí, která provádí kontrolu počítače v reálném čase, takže dokáže zastavit jakoukoliv podezřelou aktivitu. Jen jedno kliknutí Vás může vystavit neúměrnému riziku a může ohrozit nejen Váš počítač, ale také všechny Vaše online účty včetně přístupu do internetového bankovnictví nebo sociálních sítí. Internet Security vám poskytne rozšířenou ochranu před škodlivými webovými stránkami, nebezpečnými odkazy a jinými hrozbami.

AVG antivirus a spojené produkty a aplikace jsou dostupné pro Váš počítač se systémem Windows, mobilní zařízení se systémem Android a také všechna zařízení vyráběná společností Apple běžící na iOS.

Jaké produkty jsou k dispozici?

Pro Váš počítač je dostupný AVG antivirus, který je v základní verzi pro domácnost zcela zdarma. AVG Internet Security, která má rozšířenou funkčnost a AVG ultimate pak obsahují rozšířené funkce, které si můžete jednorázově zakoupit, a jsou poté instalovatelné na neomezený počet zařízení.

AVG pro Mac a Android jsou taktéž ve své základní verzi dostupné zcela zdarma. Zakoupit můžete také aplikaci AVG TuneUp pro pokročilé čištění a zrychlování, AVG Cleaner pro Mac, AVG cleaner pro Android a také AVG driver updater, která Vám ulehčí aktualizaci ovladačů vašeho zařízení. Zdarma také můžete vyzkoušet HMA – tedy službu šifrované VPN pro zabezpečení připojení i například na veřejné Wi-fi síti.

AVG také poskytuje kompletní ochranu pro firmy. Získáte tak technickou podporu, vzdálenou správu sítě, zabezpečení souborového serveru, Smart Scannter, síťový antivirus, pokročilou detekci k rychlejšímu zjišťování hrozeb, ochranu osobních údajů, firewall, online ochranu, zabezpečení e-mailového serveru, ochranu e-mailu. Všechny AVG produkty se snadno instalují, běží tiše na pozadí, a neustále testují, zjišťují a odstraňují bezpečnostní hrozby. V případě jakéhokoliv problému může kterýkoliv zaměstnanec kontaktovat technickou podporu. AVG má tak jednoduše náskok před hackery a úmyslnými infekcemi a malwarem.

Všechny domácí placené produkty máte možnost vyzkoušet na 30 dní zdarma a poté se rozhodnout, zda si je přejete zakoupit.

Produkty získáte online zaplacením licence a stažením veškerého potřebného softwaru – není třeba žádná forma pevného média. Zaplatit můžete pomocí platební karty online, sloužbou PayPal nebo převodem na bankovní účet.

Věříme, že při použití AVG bude Váš počítač zabezpečen maximální možnou ochranou a vy budete se svým nákupem spokojeni.

Navštivte www.avg.com/cs-cz/homepage

Jak uplatnit slevový kód na Avg.com?

VideonávodPopis

AVG neposkytuje žádné slevové kupóny či kódy.

Všechny verze zdarma jsou ke stažení volně přímo na stránkách AVG.com

Placené licence zakoupíte stejným způsobem, jako běžné hmotné zboží v internetovém obchodě. Potřebné informace obdržíte e-mailem.

Avg slevové kupóny a slevové kódy

Navštivte www.avg.com/cs-cz/homepage

AVG - doplňkové aplikace

Každý ví, že AVG vyrábí jeden z nejkvalitnějších antivirových softwarů na trhu, který Vám poskytne komplexní ochranu napříč platformami. Nabídku svých služeb ale dokáže doplnit také zajímavým softwarem, který je volitelný a může Vám pomoci s různými aspekty Vašeho zařízení. AVG TuneUp čistí a zrychlí Vaše zařízení, a údržbu je možné provádět i na dálku - program je tak vhodný pro IT oddělení firem s větším počtem služebních zařízení. AVG Clenaer pro Mac a Android uvolní místo na disku, zrychlí telefon, prodlouží výdrž baterie a vyhledá a odstraní duplicitní soubory. AVG Driver updater pomůže opravit problémy se zařízením. Pomáhá také omezit nestabilitu systému a zamrzání. Díky široké podpoře ovladačů si dokáže poradit s aktualizací téměř každého zařízení.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Avg.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.