Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Slevové kupóny a slevové kódy do Babysigns.cz
Babysigns.cz

Babysigns.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.63/5, 82 hlasování)
Pokračovat na www.babysigns.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Babysigns.cz

Nakupování na Babysigns.cz...

BabySigns.cz je portál, který Vám nabídne online kurz znakování. Dozvíte se tak vše, co potřebujete vědět, abyste mohli úspěšně začít znakovat, a tak rozumět Vašemu miminku nebo batoleti většinu toho, co potřebuje.

Babysigns slevové kupóny a slevové kódy

Naučit se správně používat a učit znaky není těžké, ale je třeba kvalitní metoda učení a kvalitní lektor, který má k ruce kompletní výukové materiály, a ne pouze střípky informací posbírané po internetu.

Na BabySigns.cz je pro Vás připraven online video kurz světově nejrozšířenějšího programu znakování s rozsáhlými materiály ke stažení, které Vám poslouží jako dobrý průvodce na cestě za komunikací s Vaším dítětem. Vybírat můžete ze 3 variant, kde i ta základní Vám dodá dostatek informací k tomu, abyste mohli úspěšně znakovat. Po celou dobu budete mít k dispozici také zkušenou lektorku pro případ, že budete mít dodatečné otázky na věci probírané v online kurzu.

Díky tomu, že se jedná o videokurz, získáte přístup nejen pro Vás, ale také pro Vašeho partnera. Kdykoliv budete mít čas, můžete se začít učit a okamžitě nově nabyté znalosti vyzkoušet na svém miminku.

Základní verze kurzu nabídne základy pro znakování. Obsahuje kompletní video seminář, pracovní listy ke každé lekci a osvědčená pravidla. K dispozici je také video slovník, bonusové materiály a video s nejčastějšími otázkami rodičů o znakování. S touto verzí můžete začít a pokud byste měli zájem můžete poté upgradovat na verzi PLUS.

Verze plus nabízí to stejné jako verze základní. Navíc pak obsahuje materiály, které uplatníte hlavně při praktické aplikaci programu doma. Nejžádanějším produktem jsou videa Baby Signs, která byla vytvořena týmem oceněným za multimediální produkci pro děti. Součástí programu jsou i 4 knížky Říkanky a zpívánky ke znakování spolu s návodem na to, jak je používat. Jako bonus je v této verzi i záznam z Webináře Síla dětského poprvé.

Verze Premium potom nabízí opět stejný obsah jako dvě předchozí, a navíc video pro děti – Moje první znaky a dále také 4 knížky Říkanky a zpívánky ke znakování 2, které navazují na první díl. Nabízí i další webinář Dětská mysl z cyklu večery pro rodiče o důležitosti prvních 3 let života dítěte.

Online kurz si objednáte vyplněním kontaktních údajů do dotazníku a zadáním platebních informací. Platit je možné online platební kartou, zrychleným bankovním převodem a také klasickým bankovním převodem, u kterého ovšem musíte na zaslání přístupových informací ke kurzu čekat 1 – 2 dny.

Přístup k semináři a videím pro děti získáte na jeden rok. Přístup si pak můžete prodloužit za symbolickou cenu 99 Kč. Věříme, že Vám komunikace s miminkem díky kurzu půjde jako po másle a Vaše výchova bude tak probíhat hladčeji, než byste doufali.

Navštivte www.babysigns.cz

Jak uplatnit slevový kód na Babysigns.cz?

VideonávodPopis

Obchod BabySigns.cz neposkytuje na své kurzy v současné době výhody prostřednictvím slevových kódů. Veškeré nabízené výhody a akce na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do BabySigns.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.babysigns.cz

Naučte se komunikovat se svým dítětem

BabySigns.cz je portál, který Vám nabídne online kurz znakování. Dozvíte se tak vše, co potřebujete vědět, abyste mohli úspěšně začít znakovat, a tak rozumět Vašemu miminku nebo batoleti většinu toho, co potřebuje. Naučit se správně používat a učit znaky není těžké, ale je třeba kvalitní metoda učení a kvalitní lektor, který má k ruce kompletní výukové materiály, a ne pouze střípky informací posbírané po internetu. Na BabySigns.cz je pro Vás připraven online video kurz světově nejrozšířenějšího programu znakování s rozsáhlými materiály ke stažení, které Vám poslouží jako dobrý průvodce na cestě za komunikací s Vaším dítětem. Vybírat můžete ze 3 variant, kde i ta základní Vám dodá dostatek informací k tomu, abyste mohli úspěšně znakovat. Po celou dobu budete mít k dispozici také zkušenou lektorku pro případ, že budete mít dodatečné otázky na věci probBaírané v online kurzu.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Babysigns.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.