Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Slevové kupóny a slevové kódy do Balshop.cz
Balshop.cz

Balshop.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.32/5, 59 hlasování)
Pokračovat na www.balshop.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Balshop.cz

Nakupování na Balshop.cz...

Balshop.cz je tradiční český výrobce laků a barev od roku 1893. Tehdy před 125 lety se Barvy a Laky začaly věnovat prodeji, výrobě a vývoji barev, laků, ředidel a technických kapalin. Vyrábějí a prodávají barvy a laky na kov, dřevo, beton, vnitřní a fasádní omítky, lazury, interiérové barvy, báze k tónování a další produkty. Jsou ryze českou společností s českým vlastníkem a podporují zaměstnanost v České republice.Firma má ve svém portfoliu sadu produktů, které zajisté podle jména poznáváte. Jsou to značky Remal, Lazurol, Fest-B, Industrol, Bakrylex, Betex, Denas, pragoprimer, Hostagrund, Soicrat, Uniflex a další. Nakoupit tu můžete také tradiční české malířské barvy jako barvy na beton, barvy na dřevo, fasádní barvy, žáruvzdorné barvy, barvy na kov a jiné. Využít můžete 55 podnikových prodejen, kde najdete také drogistický sortiment. Firma ale provozuje i síť prodejen Ráj a Barevný ráj – tedy celkem 95 prodejen je připraveno vám sloužit také jako výdejní místa.

Balshop slevové kupóny a slevové kódy

V hlavních kategoriích si vybírejte barvy, laky, lazury, malířské potřeby, lepidla, tmely, silikony, pěny, ředidla a technické kapaliny, štuky, stěrky, sádry, drogerie, praní a úklid, kosmetika a zdraví, dům, hobby a zahrada. Připraven je také pro vás pravidelný akční leták, výprodeje nebo jednoduše akce tématicky zaměřené na některou značku nebo konkrétní sortiment.

Dopravu zajišťuje PPL balíkem až domů. Osobně můžete odebírat na vlastních a partnerských prodejnách od 2 do 10 dnů podle velikosti objednávky.

Ze světa barev, laků a drogerie jsou pro vás také připravována různá videa, návody, tipy a triky na to jak si usnadnit práci a dosáhnout skvělého výsledku.

Mezi výhody nakupování v obchodě patří právě široká síť prodejen, kde můžete produkty osobně vyzvednout a dále také sortiment unikátních produktů, které v jiných drogeriích nenajdete. Zlevňování produktů tady navíc probíhá v cyklech 3 týdnů, takže máte vždy dostatek času na objednávky. Součástí obchodu je také poradenství online nebo na prodejnách.

Věříme, že budete s nákupem na balshop.cz více než spokojeni a že i díky vám bude svět jednou zase barevnější a krásnější. Přejeme vám méně rzi a spoustu ušetřených peněz díky slevovým kódům na Slevovykupon.net. Nezapomeňte také doporučit obchod všem, kdo mají rezavý plot nebo už zašlou zeď v domácnosti. Zajisté to ocení.

Navštivte www.balshop.cz

Jak uplatnit slevový kód na Balshop.cz?

VideonávodPopis

Internetový obchod Balshop.cz aktuálně nenabízí možnost uplatňovat slevové kupóny a kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do obchodu skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a obchod balshop.cz začne nabízet možnost uplatnit slevové kupóny a kódy, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu jak takové kódy využít v obchodě.

Navštivte www.balshop.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Balshop.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.