Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Slevové kupóny a slevové kódy do Bankerat.cz
Bankerat.cz

Bankerat.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.99/5, 83 hlasování)
Pokračovat na www.bankerat.cz

Aktuální slevy a akce (únor 2024)

Více o Bankerat.cz

Nakupování na Bankerat.cz...

Potřebujete si půjčit nebo naopak chcete investovat? Vynechte banky a lichváře a použijte BankErat.cz. BankErat.cz je internetová aukční platforma pro poskytování a správu P2P půjček v České republice. BankErat.cz Vám slouží na trhu od roku 2010 díky chytrým lidem, kteří měli zkušenosti s bankovním trhem a moderními technologiemi.

Bankerat slevové kupóny a slevové kódy

S BankErat.cz můžete vynechat všechny zprostředkovatele a půjčovat si jednoduše mezi sebou.

Odmítla Vás banka s žádostí o poskytnutí úvěru nebo hledáte prostě lepší podmínky – úrok, poplatky – než vám dokáže jakákoliv instituce nabídnout? Vyplňte formulář na BankErat.cz a začnete dostávat nabídky na půjčku, které můžete vždy zdarma přijmout nebo odmítnout.

Vybrat si můžete z různých druhů půjčky – od toho se také odvíjí šance, že Vám ji někdo poskytne. K dispozici jsou půjčky bez registrů a bez doložení příjmu, půjčky bez doložení příjmů, půjčky bez registrů, půjčka s doložením příjmů a registrů a půjčky s zástavbou nemovitosti. Jednoduše vyberte, kolik si chcete půjčit a jaký je maximální pro Vás akceptovatelný úrok. Navolit také můžete dobu splácení. Vaše žádost bude umístěna na pomyslnou nástěnku, kde na ní mohou investoři reagovat. K dispozici je také vzorová smluvní dokumentace a rady a tipy pro začátečníky. Je zde také obrázkový postup kde na co a jak kliknout.

Bankerat slevové kupóny a slevové kódy

Pokud máte zájem investovat je nejlepší se nejdříve zaregistrovat a poskytnout o sobě maximum informací. Seznam žádostí o úvěr od uživatelů je Vám ale dostupný i bez registrace. Můžete očekávat vysoké zhodnocení Vašich finančních prostředků, rozhodovat se můžete podle vlastních kritérií, využívat můžete měsíčních splátek a postupně tak snižovat riziko. Sami si řídíte svůj investiční účet – máte plnou kontrolu.

Bankerat slevové kupóny a slevové kódy

V seznamu naleznete nabídky, které jsou popsané přesnými parametry, tak jak je žadatelé o úvěr vyplnili. Může zde být důvod pro půjčku například: „Nutně a náhle potřebujeme přestěhovat maminku do Prahy - peníze potřebujeme na akontaci hypotečního úvěru a zřízení domácnosti.“. Je zde samozřejmě částka, o kterou žádají, maximální úroková sazba, doba splatnosti, měsíční splátka, částka, kterou obdržíte na konci splácení a také navýšení. Také zde můžete vidět historii klienta u BankErat – pokud je úspěšný či neúspěšný plátce nebo ještě nemá žádný znáhnam. V závislosti na druhu půjčky také v poptávce najdete osobní údaje – věk, pohlaví, děti v domácnosti, statut příjmů, ostatní půjčky na BankErat nebo u jiných institucí, případné exekuce proti osobě či další informace, které je žadatel o úvěr ochoten o sobě poskytnout.

Opět tu také najdete tipy a triky pro investory na BankErat a podrobný návod na používání administrace půjček.

Bankerat je na základě žádosti podle ust. § 37 zákona o platebním styku zapsána v registru poskytovatelů platebních služeb malého rozsahu vedeného Českou národní bankou jako orgánem dohledu nad finančním trhem.

Navštivte www.bankerat.cz

Jak uplatnit slevový kód na Bankerat.cz?

BankErat je zprostředkovatel úvěrů typu P2P. Jako takový neposkytuje ani nemá způsob jakým poskytnout slevový kód. Nabídky, které naleznete na SlevovyKupon.net jsou Vám dostupné automaticky, pokud pro přechod na BankErat.cz použijete odkaz u obchodu či v některém z kupónu.

Navštivte www.bankerat.cz

Nebankovní půjčka BankErat

Odmítají Vám banky poskytnout půjčku? Hledáte lepší podmínky půjčky než jaké Vám banky dokážou nabídnout? Vyplňte si žádost online o půjčku a začnete dostávat nabídky od potenciálních investorů. Ty můžete buď zdarma přijmout nebo odmítnout - záleží pouze na Vás. Prakticky si podáváte inzerát - poptávku po půjčení peněz. Sami si můžete ve formuláři nastavit jaký typ půjčky hledáte - půjčka bez registrů a bez doložení příjmu, půjčka bez doložení příjmu, půjčka bez registrů, půjčka s doložením příjmu a registrů, půjčka se zástavou nemovitosti. Zadat můžete také částku až do výše 600 000 Kč, maximální úrok p. a. a dobu splatnosti. Čím lepší a důvěryhodnější poptávku popíšete, tím větší šanci máte na lepší nabídku od investorů. Čím větší jistotu investorům poskytnete, tím nižší úrok můžete očekávat.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Bankerat.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.