Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Slevové kupóny a slevové kódy do Be2.cz
Be2.cz

Be2.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.1/5, 60 hlasování)
Pokračovat na www.be2.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Be2.cz

Nakupování na Be2.cz...

Jste už delší dobu sami a trápíte se? Možná jste už uvažovali, že byste zkusili nějakou seznamku. Která je ale ta pravá? Není přece možné mít všechny, když členství stojí tolik peněz. Budeme se Vás snažit přesvědčit že ta pravá (seznamka) pro Vás je právě Be2.cz.

Be2 slevové kupóny a slevové kódy

Be2 patří ve světě k předním společnostem v oblasti služeb seznámení. Posláním je spojovat spřízněné duše tak, aby získaly naplňující dlouhodobé vztahy. Po spuštění prvních stránek v roce 2004 rostlo Be2 velmi rychle a dnes má již více než 14 milionů členů ve více než 30 zemích na šesti kontinentech. A neustále roste.

Na rozdíl od běžných zábavních seznamek jsou služby Be2 určeny lidem, kteří hledají naplňují a trvalý vztah. Be2 je založeno na vědeckém analytickém modelu, který využívá psychologické a sociologické studie pro formování dotazníků k určení vzájemné kompatibility dvou osobností.

Během celého procesu seznamování je uživatelům zaručeno dokonalé soukromí a jen vy sami rozhodujete, zda někomu odhalíte své osobní údaje. Vaše soukromí je chráněno i dalšími způsoby.

Agenti zákaznického servisu Be2 jsou zodpovědní za dohled nad kontrolou stránek. Pokud u jiného člena zaznamenáte jakékoliv nevhodné chování, můžete o tom tento tým informovat a oni situaci za Vás budou řešit.

Vaše e-mailová adresa a telefonní číslo jsou přísně tajné údaje, které neopustí databázi ani nejsou sdělovány žádnému jinému členu. Systematicky jsou také kontrolována všechno oznámení a fotografie před jejich zveřejněním na Be2. Pracovníci všechny informace odesílané členy posuzují a poté rozhodnou, zda je tato informace vhodná ke zveřejnění nebo je třeba ji zamítnout. Zajišťuje také aby profily uživatelů plně odpovídaly všeobecným podmínkám této seznamky. Be2 používá SSL, což je protokol, který zajistí, že Vaše data budou po internetu přenášena zcela bezpečně.

Be2 nikdy nevytvoří falešné profily za účelem umělého zvýšení počtu osob, které můžete potkat, Be2 také nikdy nebude najímat hostesy nebo hostesky, kteří by zvýšili počet kontaktů a zpráv v diskusích na stránkách, jak to dělají konkurenční seznamky.

Na seznamku Be2 se zaregistrujete zcela zdarma. Pak budete vyzváni, abyste zodpověděli dotazník na základě kterého budou vybráni Vaši potenciální partneři – vyplňujte ho tedy důsledně, jako by na tom závisel Váš budoucí život.

Be2 samozřejmě není zdarma, jako žádná kvalitní seznamka. Zaplatit si můžete nejdříve na zkoušku 1 měsíc, pro zoufalejší je tu pak půlroční a roční členství.

Prémiové členství Vám zajistí jasně viditelné fotografie, možnost odesílat a přijímat neomezené množství zpráv, neomezené zasílání zpráv, uvidíte, kdo navštívil Váš profil a budete schopní přidat kontakty k oblíbeným.

Věříme, že se Vám díky Be2 podaří najít lásku svého života a věrného partnera až do smrti – taková je filosofie této seznamky.

Navštivte www.be2.cz

Jak uplatnit slevový kód na Be2.cz?

Na seznamce Be2 není možné uplatnit žádné slevové kódy pro prémiové členství. Veškeré akční nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do Be2 skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.be2.cz

Bezpečnost a soukromí u Be2

Během celého procesu seznamování je uživatelům zaručeno dokonalé soukromí a jen vy sami rozhodujete, zda někomu odhalíte své osobní údaje. Vaše soukromí je chráněno i dalšími způsoby. Agenti zákaznického servisu Be2 jsou zodpovědní za dohled nad kontrolou stránek. Pokud u jiného člena zaznamenáte jakékoliv nevhodné chování, můžete o tom tento tým informovat a oni situaci za Vás budou řešit. Vaše e-mailová adresa a telefonní číslo jsou přísně tajné údaje, které neopustí databázi ani nejsou sdělovány žádnému jinému členu. Systematicky jsou také kontrolována všechno oznámení a fotografie před jejich zveřejněním na Be2. Pracovníci všechny informace odesílané členy posuzují a poté rozhodnou, zda je tato informace vhodná ke zveřejnění nebo je třeba ji zamítnout. Zajišťuje také aby profily uživatelů plně odpovídaly všeobecným podmínkám této seznamky. Be2 používá SSL, což je protokol, který zajistí, že Vaše data budou po internetu přenášena zcela bezpečně.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Be2.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.