Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Slevové kupóny a slevové kódy do Bikeplan.cz
Bikeplan.cz

Bikeplan.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(1/5, 1 hlasování)
Pokračovat na www.bikeplan.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Bikeplan.cz

Nakupování na Bikeplan.cz...

Bikeplan.cz: Vaše Bezpečí na Každém Kilometru

Bikeplan slevové kupóny a slevové kódy

Dobrý den, milovníci cyklistiky! V dnešním článku vám představíme internetovou pojišťovací službu Bikeplan.cz, která je prvním online specializovaným pojištěním kol, elektrokol, koloběžek, e-koloběžek a cyklovozíků. Pokud jste vášniví cyklisté nebo jen občas rádi vyrazíte na dvou kolech, určitě vás zajímá, jak si můžete pojistit svůj majetek a zároveň se chránit před nepříjemnými situacemi. Přečtěte si, co vám Bikeplan.cz nabízí a proč je to férové a kvalitní pojištění pro všechny milovníky cyklistiky.

Na Bikeplan.cz si můžete jednoduše sjednat 2 druhy pojištění, které chrání vás i váš majetek každý den. Prvním z nich je pojištění majetku, které zahrnuje kolo, elektrokolo, koloběžku, e-koloběžku i cyklovozík. Toto pojištění vás ochrání před poškozením, odcizením, vandalismem a dalšími událostmi, které by mohly váš majetek postihnout. Bikeplan.cz si důkladně uvědomuje rizika, která cyklisté potkávají, a proto zahrnuje širokou škálu pojistných rizik. Pojištění kryje krádeže z objektů i z volného prostranství, krádeže z auta, krádeže z nosiče, loupežná přepadení, živelné pohromy, poškození při jízdě pádem, střetem, nehodou či přepravou, a také vandalismus. Navíc, osobní věci a příslušenství jsou u Bikeplan.cz zahrnuty jako bonus, aby byl váš majetek ještě lépe chráněn. Kromě základního pojištění si můžete také připojistit závody či speciální stezky a místa, jako jsou traily, singltreky, downhill nebo bikeparky.

Druhým typem pojištění, které Bikeplan.cz nabízí, je pojištění odpovědnosti z provozu. Toto pojištění vás chrání před škodami, které byste mohli způsobit zdraví či majetku cizích osob. Představte si situaci, kdy srazíte chodce nebo jiného účastníka silničního provozu a způsobíte mu úraz nebo poškození majetku. V takovém případě se může jednat o vážný problém, který by vás mohl finančně zatížit. S pojištěním odpovědnosti z provozu od Bikeplan.cz máte jistotu, že vás takové situace nezruinují. Toto pojištění kryje náklady na léčbu zraněných osob, náhradu škod na majetku a další náklady spojené s případnými právními spory.

Bikeplan.cz si zakládá na jednoduchosti a transparentnosti. Pojištění si můžete sjednat online přímo na jejich webové stránce, kde najdete přehledné formuláře a podrobné informace. Můžete si vybrat pojištění na rok nebo na vybrané období, které vám vyhovuje. Ceny pojištění jsou příznivé a odpovídají kvalitě služeb, které Bikeplan.cz poskytuje.

Bikeplan.cz je spolehlivým partnerem pro všechny cyklisty, ať už se jedná o rekreační jezdce, profesionální závodníky nebo dojíždějící. Jejich pojištění je šitě na míru potřebám cyklistů a nabízí komplexní ochranu. Navíc, Bikeplan.cz se věnuje i prevenci nehod a podporuje bezpečnost na silnicích. Pravidelně pořádají školení, workshopy a informační kampaně zaměřené na cyklisty, aby se zvýšila jejich bezpečnost a vědomosti o správném chování v provozu.

Věříme, že Bikeplan.cz je skvělou volbou pro všechny cyklisty, kteří chtějí mít svůj majetek pojištěný a zároveň se cítit chráněni v případě nešťastné události. Sjednání pojištění je snadné a rychlé, a tak si můžete užít cyklistiku s klidnou myslí. Navštivte webové stránky Bikeplan.cz a zjistěte více o jejich nabídce a výhodách, které vám poskytují.

Poznámka: Informace v tomto článku jsou platné ke dni 2023-05-25. Prosím, zkontrolujte aktuální informace na webových stránkách Bikeplan.cz.

Navštivte www.bikeplan.cz

Jak uplatnit slevový kód na Bikeplan.cz?

Jedná se o službu poskytující pojištění kol. Cena služby se vypočítá na základě vámi zadaných parametrů. Cena tedy nikdy není stejná. Pokud najdete na slevovykupon.net najdete nějakou zajímavou nabídku aktivujete jí automaticky kliknutím na odkaz v této nabídce. Pokud zjistíme, že je možné na pojištění uplatnit slevový kód, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně návodu na to, jak takové slevy v pojištění uplatnit.

Navštivte www.bikeplan.czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Bikeplan.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.