Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Slevové kupóny a slevové kódy do Bit.plus
Bit.plus

Bit.plus slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.53/5, 32 hlasování)
Pokračovat na bit.plus/cs-cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Bit.plus

Nakupování na Bit.plus...

Přemýšleli jste někdy o investici nebo využívání Bitcoinu? Chcete zhodnotit svoje prostředky a nevíte, jak začít? Chcete porozumět technologickým základům toho, jak Bitcoin funguje? Vzdělání je důležité a u financí a nových technologií to platí dvojnásob. Bitstock.com si pro vás připravil přehled, díky kterému budete moci do světa bitcoinu vstoupit jednoduše a bezpečně.

Bit slevové kupóny a slevové kódy

Díky Bitstock.com můžete směňovat také BTC hotově. Nakupovat i prodávat tak můžete bez registrace. Transakce je možné provádět až do výše 25 000 Kč na více než 300 pokladních místech v České republice. Bitcoiny můžete směňovat také online. Opět není třeba registrace a limit je opět 25 000 Kč. Platit můžete bankovním převodem. Jedná se o jednoduchý způsob, jak nakoupit nebo prodat bitcoin bez nutnosti registrace. Bitcoiny nebo peníze jsou odesílány ihned po přijetí platby.

Součástí aplikace je také BitcoinBanking. Ten nabídne bezpečný bitcoinový účet s nejvýhodnějším kurzem s neomezenými transakcemi. Jedná se o přehlednou službu pro směnu a bezpečnou úschovu bitcoinu. Obchodovat můžete bez limitu s možností vkladu či výběru prostřednictvím bankovního převodu, platební karty nebo hotovosti v síti Bitcoinmatů.

Zaregistrovat se můžete zcela zdarma. Na Bitstock.com si můžete pročíst kompletní obchodní podmínky, podmínky pro ochranu osobních údajů a prohlédnout si můžete také formuláře - žádost uplatnění práv subjektu údajů a formulář odpovědi na žádost subjektu – tedy vše, co byste mohli potřebovat.

I bez registrace tady potřebujete bitcoinovou peněženku. Bitcoinová peněženka je pouze aplikace v mobilním telefonu nebo v počítači. Je zcela zdarma a na výběr jich je velké množství. Některé z těchto peněženek jsou jednoduché, jiné jsou komplexnější. Doporučeno je například Mycelium. Pokud se ale nechcete zatěžovat peněženkami a zálohovat privátní klíče, vytvořte si účet zdarma BitcoinBanking a využívejte všechny jeho výhody.

Neověření klienti obchodují v limitech 25 000 Kč na směnu. Maximální denní částka neověřeného klienta je pak 2 500 000 Kč. Každá směna je omezena částkou 200 000 Kč z důvodu likvidity.

A nyní to nejdůležitější. Kolik vás to celé bude stát. Cena za nákup a prodej bitcoinu vždy odpovídá kurzu pro danou službu uvedenou na stránkách Bitstock.com. U prodeje bitcoinu se platí poplatek síti za uskutečnění transakce. Tento poplatek je závislý na vytížení sítě. Je třeba zvolit takový poplatek, aby bitcoiny chodily včas. Doporučeno je zvolit prioritní poplatek v přednastavených možnostech Vaší peněženky, případně si ho nastavte sami, pokud to Vaše peněženka umožňuje. Pozor si dávejte, pokud zasíláte bitcoiny z burzy nebo zůstatek z peněženek třetích stran, kdy bitcony zasílá někdo za Vás. Ověřte si vždy rychlost výběru nebo nejprve zašlete do vlastní peněženky.

Věříme, že vám bitstock.com bude pro obchodování s Bitcoinem obchodovat.

Navštivte bit.plus/cs-cz

Jak uplatnit slevový kód na Bit.plus?

Bitstock.com je především služba. Není proto možné uplatňovat slevové kódy. Veškeré akční nabídky dostupné na slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do bitstock.com skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte bit.plus/cs-cz

Články

2.8.2021: Bit.plus Kryptoburzy.net

Poplatky na Bitstock.com odpovídají poskytované službě

Cena za prodej a nákup bitcoinu vždy odpovídá kurzu pro danou službu uvedenou na stránkách bitstock.com. U prodeje bitcoinu se platí poplatek za uskutečněnou transakci. Tento poplatek je závislý na vytížení sítě. Je třeba zvolit takový poplatek, aby bitcoiny dorazily včas. Doporučeno je zvolit prioritní poplatek v přednastavených možnostech Vaší peněženky, případně si ho nastavíte sami, pokud to vaše peněženka umožňuje. Výši poplatku naleznete v aktuálním ceníku poplatků. Pokud zasíláte bitcoiny z burzy nebo z peněženek třetch stran, kdy bitcoiny zasílá někdo za Vás, vždy si musíte ověřit rychlost výběru nebo nejprve zaslat bictoiny do vlastní peněženky. Bitstock.com směna není zdarma, nicméně poplatky jsou vždy transparentní. Přejeme vám tedy výnosnou investici a co nejméně starostí.YouTubeZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Bit.plus
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.