Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Slevové kupóny a slevové kódy do Blue-Style.cz

Blue-Style.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.07/5, 67 hlasování)
Pokračovat na www.blue-style.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Blue-Style.cz

Nakupování na Blue-Style.cz...

Nezapomenutelné zážitky. To je cíl každého dovolenkáře. A samozřejmě také odpočinek a relaxace. Objevujte nová místa nebo se vracejte na svá oblíbená. Pohodově strávený čas s rodinou vám pomůže zajistit cestovní kancelář Blue-style.cz. Poznávat můžete blízké i orientální destinace, které budou naplněny touhami po nepoznaném. V neposlední řadě pak uspokojíte chuťové buňky i poznávání cizokrajných vůní a zvyků. Na českém trhu je Blue-style.cz více než 20 let a po celou dobu se snaží svým klientům přinášet jen to nejlepší z nejrůznějších koutů světa.

Blue-Style slevové kupóny a slevové kódy

Blue-style.cz není továrna na dovolenou. Jsou týmem, který je největší českou rodinnou kanceláří s dlouholetými zkušenostmi. Tyto zkušenosti postupně získali díky osobnímu poznávání a znalostem jednotlivých destinací. Prozkoumali za vás vše dopředu na vlastní kůži. Všechny roky praxe zužitkují každý den při plánování vaší další dovolenky. Chtějí, abyste si byli schopní říct o cokoliv. Váží si totiž vašeho volného času a ještě více toho, že jej chcete trávit právě s Blue-style.cz.

Na Blue-style.cz jsoiu schopni pro vás zařídit celou škálu nadstandardních služeb. Může se jednat o privátní transfer z letiště v destinaci, uvítání na pokoji v podobě lahve vína, doporučení nejzajímavjěších výletů na míru, zorganizování romantického svatebního dne na břehu moře a další. Investují také do chytrých technologií, aby pro vás mohli co nejsnadněji zajistit maximální komfort, který si zasloužíte nejen během dovolené, ale už během jejího výběru.

Blue-style.cz pravidelně připravuje zajímavé slevové nabídky i akce. Stále přináší také nové produkty a nadále se soustředí na zkvalitňování služeb v destinacích s důrazem na výběr nejžádanějších typů hotelů. Letos pro vás také upravili slevový systém pro seinory a připravili nový koncept multigenerační rodinné dovolené. Aktuality s výhodnými nabídkami najdete také prostřednictvím Blue Club a Croco Club. Odměnou i důkazem toho, že se vydali tím správným směrem jsou především statisíce spokojených klientů, kteří se opakovaně vracejí, stejně jako nárůst nových klientů. Dosažení maximální zákaznické spokojenosti je pak závazkem do dalších sezón, které budou plné těch nejkrásnějších dní.

Vybírat můžete: letní dovolená, multigenerační dovolená, dovolená ideální pro dospělé, poznávací zájezdy, exotická dovolená, golfová dovolená, first minute, last minute, eurovíkendy a prodloužené víkendy, dovolená bez dětí a další. Mezi destinacemi pak naleznete evropskou klasiku, ale i dalekou exotiku, od Slovenska až po Seychely.

Věříme, že si díky blue-style.cz užijete spoustu relaxu, zábavy a poznáte nové kouty světa.

Navštivte www.blue-style.cz

Jak uplatnit slevový kód na Blue-Style.cz?

1) Vyberte si dovolenou svých snů

2) Ve formuláři pro rezervaci najdete ve spodní části pod seznamem dovolenkářů tlaíčtko „Mám promo kód“ po jehož stisknutí se objeví políčko „Vložte kód“

3) Kód sem vložte a potvrďte jej tlačítkem „Použít“ Pokud je kód platný, bude cena ponížena o hodnotu kupónu

Blue-Style slevové kupóny a slevové kódy

4) Dokončete rezervaci

Navštivte www.blue-style.czYouTube

13.11.2023: Miluji Last Minute


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Blue-Style.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.