Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Slevové kupóny a slevové kódy do Blueboard.cz
Blueboard.cz

Blueboard.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.42/5, 148 hlasování)
Pokračovat na hosting.blueboard.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Blueboard.cz

Nakupování na Blueboard.cz...

Hledáte spolehlivý hosting, který se o Vás postará, bude spolehlivě fungovat bez přerušení, podpoří Vaše podnikání a pomůže Vám při změnách, které budete chtít provádět se svými stránkami či e-shopem? Pak byste měli vyzkoušet služby hostingu BlueBoard.cz.

Blueboard slevové kupóny a slevové kódy

BlueBoard.cz se může stát Vaším bezpečným domovem pro Webové stránky a e-maily, zaregistrovat si můžete své jméno bez hostingu i s hostingem a Vaší databázi bude spravovat spolehlivý server.

BlueBoard.cz nabízí hosting za jednotnou cenu. Cena se liší pouze na základě toho, jak často budete platit za služby. Čím delší doba, tím nižší měsíční poplatek Vás čeká. Za jednotnou cenu tak získáte 10 GB souhrnného prostoru, neomezený počet subdomén, až deset domén, zálohy zdarma, velikost e-mailové schránky 8 GB přičemž celkový prostor pro e-maily není omezený, neomezený přenos dat a spoustu dalších features.

Doména u BlueBoard.cz Vám nikdy nepropadne, protože jí za Vás hosting hlídá. Včas tak obdržíte upozornění na možnost prodloužení pomocí SMS a e-mailu. U domény si můžete zdarma nastavit přesměrování na jinou doménu. To je vhodné, pokud chcete stejné domény s různými koncovkami. Doménu si můžete nechat zdarma ležet anebo si jí nechat přesměrovat na jiný webhosting. Pokud chcete převést doménu k BlueBoard, hosting se o to sám postará. Kroky, které musíte provést vy, Vám přijdou v podobě instrukcí.

Server si můžete pronajmout virtuální nebo dedikovaný. Virtuální varianta je samozřejmě méně výkonná a má horší parametry. Dedikovaný server jednoduše pak zvládne cokoliv, co si budete přát. S BLueBoard máte k dispozici Server Admin – vlastní rozhraní pro ovládání serveru, které je jednoduché a umí spoustu věcí.

Pro všechny situace je na BlueBoard.cz k dispozici nápověda. Ve FAQ se dozvíte všechny problémy, které by mohly nastat s webovými stránkami, platbami a fakturací, wordpressem, open source systémy, Git, PHP skripty, MySQL, E-maily, Nette, Multihostingem, FUP, dostupností a dalšími problémy v jiných oblastech. A co neví F.A.Q. tak ví zaměstnanci, kteří na Vás čekají na telefonních linkách nebo na e-mailu.

Věříme, že Vaše služby budou na hostingu BlueBoard.cz v pohodlí, budou dlouho bez výpadků sloužit a budou se líbit i Vaší peněžence.

Navštivte hosting.blueboard.cz

Jak uplatnit slevový kód na Blueboard.cz?

1) Vyberte službu, kterou chcete zakoupit

2) Zvolte, zda chcete ke službě zakoupit také doménu a ověřte její dostupnost.

3) Na další straně pod nabídkou dalších domén ke stejnému doménovému jménu spatříte nápis „Partnerský kód nebo slevový kupón. Vložte jej a klikněte na tlačítko „ověřit“. Pokud je kód platný odečte se sleva od ceny za služby.

Blueboard slevové kupóny a slevové kódy

4) Pokračujte dále na vyplnění fakturačních údajů

5) Dokončete objednávku

Navštivte hosting.blueboard.cz

Recenze BlueBoard.cz

Lidé webhosting BlueBoard.cz prostě milují. Provozovatel poprosil své nejvěrnější zákazníky, aby pomohli jejich oblíbenému hostingu s propagací. Velká část z nich poslala pozitivní hodnocení a to bylo vyvěšeno přímo na BlueBoard.cz v záložce ohlasy. Jedním ze spokojených zákazníků blueboard.cz je také Pavel Knapek: "Děkuji Vám za ochotu v průběhu celého procesu přesunu domén a hostingu. Komunikace s Vámi a především rychlost Vaší odezvy je skvělá, reference neklamou, máte v nás dalšího spokojeného zákazníka. Jakmile vyprší další domény a hostingy, které zatím máme u konkurence, rádi je přesuneme k vám." A takových spokojených zákazníků BlueBoard.cz jsou tisíce. Přidejte se k nim.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Blueboard.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.