Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Slevové kupóny a slevové kódy do Bondora.com
Bondora.com

Bondora.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.72/5, 25 hlasování)
Pokračovat na www.bondora.com

Aktuální slevy a akce (květen 2024)

Více o Bondora.com

Nakupování na Bondora.com...

Bondora.com je portál, který vám nabídne intuitivní investiční nástroj. Investovat můžete začít už dnes. Jedná se o takzvané automatické testování, které skvěle funguje už 11 let. Začít tu můžete investovat už od 1 eura.

Pokud hledáte místo, kde můžete diversifikovat své portfolio a investovat jinak než do akcií a dluhopisů, pak jste na správném místě. Bondora je evropský nebankovní poskytovatel půjček s dlouholetými zkušenostmi. Investování přes Bondora.com je jako investovat na tržišti. Investovat tu můžete do různých kategorií pohledávek a vydělat s velkým ziskem stejně jako diverzifikovat riziko investic.

Bondora slevové kupóny a slevové kódy

Všechny investice v sobě nesou určité riziko. Pokud se ale rozhodnete investovat 10 – 20 % skrze Bondora.com, můžete zvýšit návratnost svých investic a ještě více tak svoje riziko rozptýlit. Risk je redukován tím, že investice jsou automaticky alokovány napříč stovkami různých půjček najednou. Podmínkou pro opravdu bezpečnou investici je minimální vklad 1000 EUR. Tím dosáhnete opravdu největší diverzifikace a také nejvyšší bezpečnosti.

Úrokové sazby jsou upravené o riziko, součástí je dobře spravovaná kontrolní proces a automatický systém, který se stará o výběr půjček garantuje vysokou návratnost. Statistiky jsou následující. 98,6 % investorů zaznamenalo pozitivní výsledek, 58 % z nich pak vydělalo ročně přes 9 %.

Investovat s Bondora.com je jednoduché, bezpečné, transparentní, přehledné a hlavně výnosné.

Investiční programy jsou rozdělené podle rizika. Nejpopulárnější je program Go & Grow s nízkým rizikem a vysokou likviditou vložených peněz. Další možností je program Portfolio Manager, která nabízí střední riziko a možnost volby investiční strategie. A pro velké investory je tu Portfolio pro, které má vysoké riziko, ale nastavit si vše můžete přesně podle svých představ. Všechny tyto programy jsou důkladně popsané přímo na Bondora.com. Důkladně si je tedy před tím, než se do toho pustíte, přečtěte.

Na Bondora.com najdete také hodnocení investorů. Jedná se o ověřené recenze přes Trustpilot.

Bondora.com je vhodná pro ty, kteří nechtějí nakupovat a prodávat, ale chtějí jednou vložit své peníze, o nic se nestarat a pouze sledovat, jak zisky rostou. Tím se liší od klasických P2P produktů, kde si sami musíte vyhledávat do kterých půjček chcete investovat, pokaždé zvažovat rizika s investicí spojená. Bandora.com funguje stejně, pouze se jedná o automatizovaný proces, který samostatně rozloží vaše riziko do více půjček najednou, takže nehrozí, že byste přišli o své investované peníze a pokud se tak stane, přijdete pouze o část prostředků, které jsou ihned nahrazovány z úroků z půjček běžně splacených.

Pro registraci je nutné poskytnou svou e-mailovou adresu a telefonní číslo. Věříme, že se vám díky Bondora.com podaří dosáhnout zisku a zhodnotit tak svoje peníze.

Navštivte www.bondora.com

Jak uplatnit slevový kód na Bondora.com?

Bondora.com je investiční nástroj. Na jejich služby tedy není možné využít slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou vám k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Bondora.com skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.bondora.comZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Bondora.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.