Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Slevové kupóny a slevové kódy do Bondster.com
Bondster.com

Bondster.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.83/5, 52 hlasování)
Pokračovat na bondster.com/cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Bondster.com

Nakupování na Bondster.com...

Bondster je česká FinTech společnost, která zprostředkovává investice do oblasti půjček. Funguje zároveň jako trh investic. Propojuje investory z řad široké veřejnosti s důvěryhodnými poskytovateli půjček. Otevírají pro vás nové možnosti pro investory, kteří i bez znalosti finančního trhu dosáhnou slušných výnosů.

Bondster slevové kupóny a slevové kódy

Prostřednictvím Bondsteru budete moci investovat do mnoha půjček poskytnutých různými společnostmi. Pro snížení rizika jsou půjčky zajištěny obvykle nemovitostmi. Běžný výnos je zde 10 % ročně i více. Bondster nabízí opravdu skvělou alternativu k tradičnímu investování. Nadstandardní výnosy jsou dostupné všem.

Cílem společnosti je provozovat inovativní trh investic do zajištěných půjček a umožnit tak investorům získat nadstandardní výnosy. Bondster chce propojovat širokou veřejnost s důvěryhodnými poskytovateli půjček. A Bondster míří vysoko. Chtěl by být jedničkou na evropském trhu online investic do půjček a zároveň se stát respektovaným lídrem v oblasti finančních inovací.

Jak Bondster funguje? Žadatel si půjčí peníze od poskytovatele. Za půjčku bude ručit třeba svou nemovitostí. Tuto půjčku pak nabídne poskytovatel k investici na Bondster. Investor si na Bondster vybere půjčku podle jejích parametrů a investuje do ní. Dlužník pak pravidelně půjčku splácí poskytovateli. Tržiště Bondster pak připisuje investorovi splátku a úroky.

Bondster je tedy peer-to-business P2B investiční tržiště, která nabízí investorům atraktivní příležitosti pro zhodnocení volných peněžních prostředků. Princip fungování je velmi jednoduchý. Investoři mohou investovat do již vytvořených půjček s historií splácení, které nabízí prověření poskytovatelé úvěrů. Může jít o různé typy zajištěných i nezajištěných půjček, ze kterých si investoři mohou vybrat – hypotéky. Leasing a další.

Kolik vás to bude stát? Bondster si účtuje poplatek pouhé 1 % ročně z investované částky v Kč. Investice v EURech jsou bez poplatků až do odvolání. Poplatek 1 % se počítá denně z aktuálně investované částky a je účtován měsíčně k prvnímu dni následujícího měsíce. Z volných prostředků vložených na účet Bondsteru, které nejsou investovány žádné poplatky neplatíte. Další služby jako založení a vedení účtu, příchozí platby, provedení investice a odchozí platby v Kč v rámci České republiky, jsou zcela zdarma.

Pokud chcete začít, použijte nejprve kalkulačku. Zadejte kolik chcete investovat a na jak dlouho. Uvidíte, jaké možnosti vám Bondster.com nabízí.

Věříme, že s Bondster.com se vám podaří hravě překonat inflaci a získat až 15 % výnos ročně. Můžete si sami zvolit, jak vysoké bude riziko. Mějte ovšem v hlavě, že stejně jako u jiných investic, s mírou rizika roste výnos. Přejeme veselé investování a spoustu černých čísel.

Navštivte bondster.com/cz

Jak uplatnit slevový kód na Bondster.com?

VideonávodPopis

Bondster.com je služba, tudíž není možné na ní uplatnit žádné slevové kódy. Veškeré dostupné akční kupóny dostupné prostřednictvím našeho portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Bondster.com skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte bondster.com/cz

Bondster nabídne unikátní zajištění investic

Pokud sázíte na jistotu, je bondster tým správným partnerem. Je jedinečný v tom, že umožňuje investovat do půjček, které jsou zajištěny nemovitostmi nebo jiným movitým majetkem. V případě nesplácení ze strany dlužníka dojde k prodeji zastaveného majetku. ze získaných prostředků jsou uspokojeny pohledávky všech investorů. Jako další formu zajištění uplatňuje bondster u vybraných půjček garanci zpětného odkupu. V případě nesplácení ze strany dlužníka tak bondster zajistí vrácení zbývající investované částky a to včetně úroků. Tyto formy zajištění spolu s diverzifikací do různých půjček výrazně sníží rizika investování. V zásadě tak kombinujete vysoký úrok s nízkým rizikem. A právě to činí z Bondster.com opravdu skvělou a lukrativní příležitost k investování vašich prostředků. Další informace naleznete na Bondster.com.YouTube

10.6.2018: Bondster.com


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Bondster.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.