Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Slevové kupóny a slevové kódy do Britishairways.com
Britishairways.com

Britishairways.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.1/5, 42 hlasování)

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Britishairways.com

Nakupování na Britishairways.com...

British Airways je jednou z největších leteckých společností na světě a sídlí v Londýně v Anglii. Letecká společnost působí od roku 1974 a má flotilu více než 250 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. British Airways je známá svou vysokou úrovní služeb a letecká společnost nabízí řadu tarifů, které vyhovují různým rozpočtům a cestovním potřebám.

Při rezervaci letu u British Airways mohou zákazníci v České republice navštívit oficiální web letecké společnosti www.britishairways.com, kde vyhledávají a rezervují lety, spravují své rezervace a přistupují k dalším službám. Webová stránka je uživatelsky přívětivá a umožňuje zákazníkům vyhledávat lety na základě preferovaných termínů cesty, destinací a rozpočtu.

Zákazníci mohou za své lety platit řadou platebních metod, včetně kreditních a debetních karet, PayPal a American Express. British Airways také nabízí funkci nazvanou „Rezervujte nyní, zaplaťte později“, která zákazníkům umožňuje rezervovat si svá místa bez placení předem. Tato funkce je k dispozici pro vybrané lety a umožňuje zákazníkům zaplatit za lety později, až 21 dní před odletem.

Kromě standardních letů nabízí British Airways několik dalších služeb, které si zákazníci mohou zakoupit během procesu rezervace. Mezi tyto služby patří:

Výběr místa: Zákazníci si mohou svá místa vybrat předem, a to buď za poplatek, nebo zdarma, v závislosti na typu jízdného.

Další zavazadla: Zákazníci si mohou zakoupit další zavazadla, a to buď předem, nebo na letišti.

Jídlo za letu: Zákazníci si mohou předobjednat jídlo na své lety, včetně speciálních dietních možností.

Vstup do salonku: Zákazníci si mohou zakoupit přístup do letištních salonků, kde si mohou před odletem odpočinout a vychutnat si jídlo a nápoje zdarma.

Cestovní pojištění: Zákazníci si mohou u British Airways zakoupit cestovní pojištění, které poskytuje klid v případě nepředvídaných okolností.

Proces rezervace pro British Airways v České republice je jednoduchý a lze jej provést online prostřednictvím webových stránek letecké společnosti nebo mobilní aplikace. Jakmile si zákazníci vyberou lety a jakékoli další služby, budou muset poskytnout informace o cestujících, včetně jmen, kontaktních údajů a informací o pasu. Poté mohou zkontrolovat svou rezervaci a zaplatit za lety pomocí preferované platební metody.

Celkově vzato je British Airways prémiová letecká společnost, která nabízí uživatelsky přívětivý rezervační proces a řadu doplňkových služeb, které zákazníkům zpříjemní cestování. Ať už si zákazníci rezervují standardní let nebo kupují další služby, British Airways usnadňuje přizpůsobení jejich cestování tak, aby vyhovovaly jejich potřebám a preferencím.

Navštivte www.britishairways.com/travel/home/public/en_cz

Jak uplatnit slevový kód na Britishairways.com?

1) Vyberte si destinaci a případně cestu zpět. Na výběr dostanete z různých termínů
2) Jakmile navolíte tyto parametry dostanete se na druhou stránku, kde pod tlačítkem "Apply an eVoucher - Use a promotional code or eVoucher" zvolíte "Promotional code", kde najdete políčko pro vložení kódu. Potvrďte pro aplikaci. Pokud je kód platný, cena se promítne do výsledné kalkulace.

Navštivte www.britishairways.com/travel/home/public/en_czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Britishairways.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.