Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Slevové kupóny a slevové kódy do Brusselsairlines.com
Brusselsairlines.com

Brusselsairlines.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.03/5, 38 hlasování)

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Brusselsairlines.com

Nakupování na Brusselsairlines.com...

Historie společnosti Brussels Airlines se datuje zpět do roku 2002, kdy byla založena její mateřská společnost. Primárním zaměřením investorů bolo zajištění spolehlivého vzdušného spojení z Brusselu, hlavního města Evropy. Společnost vykázala zisk už v prvním roce svého provozu a zařadila se tak mezi vážené evropské Aeroliniie.

Brusselsairlines slevové kupóny a slevové kódy

Od září roku 2004 se společnost spojila s Virgin Express a vytvořila tak větší holding, který zajistil větší nezávislost na trhu. Brusselské aerolinie zároveň využívají více než osmdesátiletých zkušeností Belgického leteckého provozu.

Od roku 2009 jsou aerolinie členem Star Alliance a vy tak můžete využívat všechny výhody, které z tohoto partnerství plynou. Přejeme Vám šťastnou cestu. Výběrem Brussels Airlines jste rozhodně neudělali chybu.

Stejně jako většina aerolinií, poskytuje i Brusselsairlines.com vyhledávací servis na své lety a zároveň také možnost rezervace auta a zamluvení hotelového pokoje.

Tento servis je výhodou nejen pro běžné cestovatele, ale také pro zaměstnance a zaměstnavatele, kteří chtějí sehnat let, pronajmout auto a zamluvit hotel na své pracovní cesty. Díky jednotnému profilu stačí zaplatit pouze přes jednu platební bránu. To zjednoduší nejen samotné hledání a rezervování, ale také účetnictví a v neposlední řadě ušetří spoustu času.

Pokud jste cestovateli, pak zajisté oceníte funkci "cestovní inspirace". Tam Vám BrusselsAirlines.com nabídne destinace a informace o nich a samozřejmě vám hned také nabídne možnost rezervace letu do dané destinace, možnost rezervace vozu a hotelového pokoje.

Nevýhodou pro Vás může být rozhraní, které není dostupné v českém jazyce. Využít ale můžete největší světové jazyky – Angličtinu, Němčinu, Francouzštinu a další.

Pokud zvolíte Brussels Airlines.com, můžete si být jistí, že do svého cíle doletíte rychle a spolehlivě. Není třeba se stresovat – cesta bude pohodlná.

Navštivte www.brusselsairlines.com/cz/en/homepage

Jak uplatnit slevový kód na Brusselsairlines.com?

1) Na titulní straně zvolte záložku Plan&Book a vyberte let

2) Zadejte odkud a kam chcete letět, jaké jsou termíny odletu a příletu, kolik lidí poletí a jakou třídu preferujete pro své cestování.

3) Pokud máte promo kód, zaškrtněte políčko „I have promo code“ Tento kód vložte ještě před tím, než začnete vyhledávat konkrétní let. Cena bude v případě platného kódu už ponížena o jeho hodnotu.

Brusselsairlines slevové kupóny a slevové kódy

4) Z nabídky letů si vyberte požadovanou hodinu a variantu – pouze s příručním zavazadlem, se zavazadlem v zavazadlovém prostoru nebo business třídu pro extrémní pohodlí během letu a preferenční sedadlo.

5) V dalším kroku můžete přidávat libovolně zavazadla, pojistit se a přidat pojištění zrušení letu

6) Další krok nabídne možnost registrace nebo jednoduchého vyplnění fakturačních údajů a údajů o pasažérech.

7) V posledním kroku vyberete platební metodu a další infomrace obdržíte do své e-mailové schránky.

Navštivte www.brusselsairlines.com/cz/en/homepage

Historie Brussels Airlines

Historie společnosti Brussels Airlines se datuje zpět do roku 2002, kdy byla založena její mateřská společnost. Primárním zaměřením investorů bolo zajištění spolehlivého vzdušného spojení z Brusselu, hlavního města Evropy. Společnost vykázala zisk už v prvním roce svého provozu a zařadila se tak mezi vážené evropské Aeroliniie. Od září roku 2004 se společnost spojila s Virgin Express a vytvořila tak větší holding, který zajistil větší nezávislost na trhu. Brusselské aerolinie zároveň využívají více než osmdesátiletých zkušeností Belgického leteckého provozu. Od roku 2009 jsou aerolinie členem Star Alliance a vy tak můžete využívat všechny výhody, které z tohoto partnerství plynou. Přejeme Vám šťastnou cestu. Výběrem Brussels Airlines jste rozhodně neudělali chybu.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Brusselsairlines.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.