Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Slevové kupóny a slevové kódy do Brwcz.cz

Brwcz.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4/5, 65 hlasování)
Pokračovat na www.brwcz.cz

Aktuální slevy a akce (únor 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Brwcz.cz

Nakupování na Brwcz.cz...

Skupina Black Red White patří mezi největší výrobce a distributory nábytku a bytových doplňků v Evropě. Společnost Vám nabídne ve vysoké kvalitě a v různém provedení a stylu pokojový nábytek, kuchyně, čalouněný nábytek a také stoly a židle za zajímavé ceny.

Brwcz slevové kupóny a slevové kódy

Holding Black Red White S. A. tvoří hlavní společnost s 20 dceřinými společnostmi v Polsku, Slovensku, Ukrajině, Rusku, Bělorusku a v Bosně. Má celkem 21 výrobních závodů a velkou část své produkce posílá na export právě do zemí jako je třeba Česká republika. Společnost je ale celosvětově známá – má 2 300 prodejních míst po celém světě

Jednou z hlavních priorit výrobce je péče o životní prostředí a racionální využívání přírodních zdrojů. Díky moderním technologiím může společnost poskytovat vysokou kvalitu výrobků, a přitom zachovat nízký negativní dopad na životní prostředí.

Efektivním dopadem na ochranu životního prostředí je myšlena také zelená energie – moderní teplo, které získává zpracováním biomasy v závislosti na potřebách podniku. Díky této energii je provoz částečně soběstačný v oblasti tepla a elektrické energie.

Co Vás ale bude hlavně zajímat je sortiment obchodu a fungování české mutace e-shopu. Obchod nabídne zboží v oblasti dětských pokojů, jídelny, kancelářského nábytku, nábytku do pracoven, kuchyně, ložnice, obývací pokoje, obývací stěny, předsíně a také sedací soupravy a pohovky. V České republice si můžete nábytek prohlédnout v desítkách prodejen po celém území republiky – jejich seznam naleznete na brwcz.cz.

Prohlížet si můžete na brwcz.cz také kompletní katalogy společnosti, tematické katalogy, a především akční letáky, které tolik milujete. Akční letáky a katalogy jsou Vám dostupné ve formátu pdf a můžete si je offline prohlížet kdykoliv budete chtít.

Doprava je zajišťována smluvně blíže nespecifikovaným dopravcem nebo přímo výrobcem. Osobně pak můžete zboží z e-shopu odebírat pouze v Ostravě – Svinově. Dopravu máte zdarma pro objednávky nad 20 000 Kč. Platit za objednávky na e-shopu je možné prostřednictvím dobírky, platební kartou online, osobně při převzetí zboží a také na splátky s pomocí úvěrové společnosti Cetelem. Platit ovšem můžete také pomocí bankovního převodu, kde musíte ovšem očekávat zpoždění dodávky o 2 – 3 dny kvůli finančním převodům mezi bankovními domy.

Věříme, že budete s kvalitními a ekologickými výrobky od Brwcz.cz spokojeni a že Vám bude nábytek dlouho sloužit ať už jste jej zakoupili na e-shopu nebo v některé z partnerských prodejen.

Navštivte www.brwcz.cz

Jak uplatnit slevový kód na Brwcz.cz?

Obchod brwcz.cz nenabízí v současné době možnost uplatňovat na své zboží slevové kupóny. Veškeré akční nabídky, které jsou pro Vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu získáte automaticky po přechodu do brwcz.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod začne nabízet možnost uplatnění slevových kódů, budeme vás o této skutečnosti informovat zde včetně podrobného návodu na užití takového kódu.

Navštivte www.brwcz.cz

Akční leták a katalogy ke stažení

Využívat služeb obchodu Brwcz.cz můžete samozřejmě prostřednictvím běžného internetového katalogu. K dispozici jsou Vám ale ke stažení také katalogy s grafikou a vizualizacemi podobné klasickým papírovým, které si můžete stáhnout a prohlížet na svém elektronickém zařízení - tabletu, telefonu či počítači. Stejně tak můžete prohlížet akční letáky. Akční letáky si pro Vás nábytkářský gigant Brwcz.cz připravuje pravidelně. Vždy je tak šance, že se se svou slevou strefil právě do Vašeho vkusu. Katalogy a letáky neposlouží pouze pro prezentaci produktů, ale samozeřjmě také pro inspiraci. Pokud chcete při nákupech na brwcz.cz ušetřit, doporučujeme Vám navštívit stránky našeho slevového portálu SlevovyKupon.net, kde najdete zajímavé akční nabídky stejně jako slevové kódy, se kterými můžete ušetřit desítky procent na svých nákupech v internetových obchodech.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Brwcz.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.