Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Slevové kupóny a slevové kódy do Burinka.cz

Burinka.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(1/5, 1 hlasování)
Pokračovat na www.burinka.cz

Aktuální slevy a akce (květen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Burinka.cz

Nakupování na Burinka.cz...

Buřinka je finanční společnost se sídlem v České republice, která nabízí nezajištěné úvěry na bydlení. To znamená, že zákazníci mohou žádat o úvěr, aniž by museli poskytovat jakékoli zajištění, jako je nemovitost nebo pozemek. Buřinka nabízí maximální výši úvěru 2,5 mil. Kč pro běžné bydlení a až 3,5 mil. Kč pro družstevní bydlení.

Jednou z hlavních výhod nezajištěných úvěrů Buřinky je, že klienti nemusí mít žádné předchozí spořicí ani stavební spoření. Buřinka navíc nabízí nízké měsíční splátky, které lze rozložit na maximální dobu splácení 25 let. To znamená, že zákazníci si mohou vybrat splátkový kalendář, který vyhovuje jejich rozpočtu.

Prostřednictvím nezajištěných úvěrů Buřinky mohou zákazníci financovat řadu bytových potřeb, včetně koupě nemovitosti, jako je byt, rodinný dům, rekreační nemovitost (například chata), stavební pozemek nebo družstevní byt. Úvěry lze využít i na stavební nebo rekonstrukční práce, které může provést zhotovitel nebo zákazník sám. Zákazníci si s úvěrem mohou pořídit i nábytek a spotřebiče.

Buřinka usnadňuje a zpříjemňuje získání nezajištěného úvěru na bydlení. Zákazníci mohou požádat o půjčku online prostřednictvím svého účtu George, což je platforma digitálního bankovnictví. Proces žádosti o úvěr zahrnuje výběr požadované výše úvěru a doby splácení, kontaktování Buřinky pro zahájení žádosti o úvěr a předložení potřebných dokumentů k ověření.

Nezajištěné úvěry Buřinky lze využít i k refinancování stávajících úvěrů na bydlení. Zákazníci si mohou na Buřinku převést nebo sloučit své stávající úvěry z jiných bank nebo finančních institucí, což může pomoci ušetřit na měsíčních splátkách.

Půjčku lze využít i na majetkové vypořádání, např. na rozvody nebo vypořádání dědictví. Úvěroví specialisté Buřinky mohou pomoci při orientaci ve složitosti takových transakcí.

Celkově lze říci, že nezajištěné úvěry Buřinky nabízejí flexibilitu a pohodlí zákazníkům, kteří potřebují financovat své bydlení. Bez nutnosti zajištění a nízkých měsíčních splátek umožňuje Buřinka zákazníkům snadno získat financování potřebné k nákupu nebo vylepšení svého bydlení.

Obecné informace o půjčkách na bydlení:

Typy úvěrů: Kupující v České republice si mohou vybrat z několika typů úvěrů, včetně hypoték, úvěrů ze stavebního spoření a nezajištěných úvěrů. Hypotéky jsou nejběžnějším typem úvěru na bydlení a vyžadují zástavu nemovitosti. Úvěry ze stavebního spoření jsou určeny pro ty, kteří mají stavební spoření a úvěry bez zajištění jsou ideální pro ty, kteří nemohou zajistit zajištění.

Úrokové sazby: Úrokové sazby úvěrů na bydlení jsou v České republice obecně nižší než v jiných evropských zemích, mohou se však lišit v závislosti na typu úvěru a poskytovateli úvěru. Pro dlužníky je důležité porovnat úrokové sazby od více věřitelů, aby našli nejlepší nabídku.

Poměr úvěru k hodnotě: Poměr úvěru k hodnotě (LTV) je procento hodnoty nemovitosti, kterou je věřitel ochoten půjčit dlužníkovi. V České republice se maximální poměr LTV obvykle pohybuje kolem 80 %, i když se může lišit v závislosti na poskytovateli a typu úvěru.

Zálohy: V České republice jsou po kupujících domů obecně povinni složit zálohu ve výši minimálně 10 % z hodnoty nemovitosti. Někteří poskytovatelé půjček však mohou požadovat vyšší zálohu v závislosti na bonitě dlužníka.

Podmínky splácení: Úvěry na bydlení mají v České republice obvykle dobu splatnosti 15-30 let. Někteří poskytovatelé půjček však mohou u určitých typů půjček nabízet delší dobu splácení.

Navštivte www.burinka.cz

Jak uplatnit slevový kód na Burinka.cz?

Burinka.cz je stavební spořitelna. Neexistuje tedy žádný produkt na který byste mohli uplatnit slevový kód. Ovšem existují akční nabídky, tudíž klikněte na nabídku na slevovykupon.net a ta vám bude automaticky aktivována. Zbytek pak již domluvíte se zástupcem stavební sppořitelny.

Navštivte www.burinka.czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Burinka.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.