Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Slevové kupóny a slevové kódy do Canalplussport.cz
Canalplussport.cz

Canalplussport.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(1/5, 1 hlasování)
Pokračovat na www.canalplussport.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Canalplussport.cz

Nakupování na Canalplussport.cz...

Canalplussport.cz je televize zaměřená na sportovní fanoušky. Především na ty, kdo chtějí sledovat zápasy Premier League online. Na fanoušky, na hráče i sázející.

Základní nabídka Canal+ Sport nabídne 37 programů z toho 30 je v HD. Jedná se o nejvýhodnější možnost sledování anglické Premier League. Hlavní program Canal+ sport nabídne samostatné online streamy, které jsou doplněné o základní české programy:

Canalplussport slevové kupóny a slevové kódy


- Všech 380 zápasů Premier League v sezóně
- 2 sportovní programy (přehled programů)
- 35 dalších programů různých žánrů (přehled programů)
- Videotéka Skylink Live TV
- Akce: 12 měsíců jen za cenu 10

To ovšem není jediná nabídka tohoto poskytovatele. Je tu také možnost Kombi +, která nabídne 75 programů z toho 55 je jich v HD rozlišení. Je to plná televizní nabídka, která krom programu a streamů Canal+ nabídne také další sportovní, filmové, dokumentární, dětské i erotické program:


- Všech 380 zápasů Premier League v sezóně
- 8 sportovních programů (přehled programů)
- 67 dalších programů různých žánrů (přehled programů)
- Videotéka Skylink Live TV
- Akce: 12 měsíců jen za cenu 10

Premier League můžete sledovat okamžitě bez závazků. K objednání budete potřebovat pouze platební kartu. Službu navíc můžete kdykoliv zrušit.

Mezi výhodné balíčky patří takzvaná "Celoroční permanentka na Premier Leagu"

Užijte si celou fotbalovou sezonu s předplatným balíčku CANAL+ Sport nebo Kombi+ na 12 měsíců za cenu 10. Stačí, když v druhém kroku objednávky zvolíte v sekci "Četnost plateb" variantu "Roční platba".

Součástí balíčků je 7 denní archiv vysílání. Máte tedy dostatek času na to, abyste si zpětně přehráli pořad nebo zápas, který jste v televizi nestihli na živo. Díky archivu se tak už nemusíte podřizovat televiznímu programu. Všem zákazníkům internetové televize Skylink Live TV je automaticky k dispozici bezplatná videotéka se stovkami filmů a seriálů napříč všemi žánry - dokumenty od National Geographic, Viasata, filmové hity od filmboxu, Film Europe, napínavé seriály od AX, ty nejlepší seriály od Skylink 7 a nakonec i něco pro dospělé diváky jako je Leo TV, která je dostupná na Smart TV a počítačích.

Pro informace o programech, o zápasech a o výsledcích stačí navštívit canalplussport.cz. Najdete tu všechno co potřebujete vědět z oblasti televizního programu i výsledků důležitých i méně důležitých zápasů anglické Premier League. Pokud byste měli dotazy stačí napsat nebo zavolat na infolinku Canalplussport.cz.

Při platbě můžete zvolit měsíční nebo roční platbu. S roční platbou výrazně ušetříte.

Věříme, že budete s nabídkou skylink, repsketive canalplussport.cz spokojení a užijete si svoje zápasy ve vysokém rozlišení.

Navštivte www.canalplussport.cz

Jak uplatnit slevový kód na Canalplussport.cz?

Při registraci do canalplussport.cz budete přesměrováni na stránky společnosti Skylink.cz, která tyto balíčky nabízí v rámci své nabídky.

Canalplussport slevové kupóny a slevové kódy

Ve třetím kroku svojí objednávky najdete volbu platební metody (gopay) a můžete tu také vložit slevový kód, který je možné vložit do políčka "Slevový kód" a poté potvrdit tlačítkem "POUŽÍT". Pokud bude kód platný, bude vaše cena snížena ještě před tím, než zaplatíte.

Navštivte www.canalplussport.cz

Celoroční Permanentka na Premier League

S Celoroční Permanentnkou na Premier League od canalplussport.cz si užijete celou fotbalovou sezónu s předplatným balíčku CANAL+ nebo Kombi+ na 12 měsíců za cenu 10. Stačí, když si v druhém kroku objednávky zvolíte sekci "čenost plateb" variantu roční platby. V ceně je 7 denní archiv vysílání. Vysílání televizních programů je pro vás archivováno celých 7 dní. Máte tedy dostatek času na to, abyste si zpětně přehráli pořad nebo zápas, který jste nestihli v živém vysílání. Díky archivu televizního vysílání se už nemusíte podřizovat televiznímu programu. K dispozici je vám také videotéka skylink Live TV. Všem zákazníkům je automaticky k dispozici bezplatná videotéka se stovkami filmů a seriálů napříč všemi žánry - dokumentární filmy od National Geographic, Viasatu, filmové hity od FilmBoxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, ty nejlepší seriály ze Skylink 7 a nakonec i pro dospělé diváky videotéka LEO TV (LEO TV je dostupná pouze na smart TV a PC).Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Canalplussport.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.