Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Slevové kupóny a slevové kódy do Caraplasma.cz
Caraplasma.cz

Caraplasma.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3/5, 1 hlasování)
Pokračovat na www.caraplasma.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Caraplasma.cz

Nakupování na Caraplasma.cz...

Darujte krevní plazmu a pomozte zachraňovat životy

Caraplasma slevové kupóny a slevové kódy

Krevní plazma je jedna ze složek krve, která přepravuje živiny po těle a obsahuje důležité bílkoviny pro imunitu a srážení krve. Krevní plazma se používá k výrobě léků pro pacienty s různými onemocněními, jako jsou hemofilie, imunodeficit, popáleniny nebo ztráta krve.

Darování krevní plazmy je bezpečný a jednoduchý způsob, jak pomoci těm, kteří to potřebují. V Česku můžete darovat krevní plazmu v dárcovských centrech Cara Plasma, která jsou rozšířená po celé republice. Cara Plasma je součástí mezinárodní skupiny Octapharma, která se zabývá zpracováním krevní plazmy a výrobou léků z ní.

Pokud se rozhodnete stát se dárcem krevní plazmy, můžete očekávat tyto výhody:

Dobrý pocit z pomoci
Den pracovního volna
Zjištění krevní skupiny
Věrnostní program
Až 1600 Kč měsíčně
Přehled o svém zdraví

Jak probíhá darování krevní plazmy?

Darování krevní plazmy probíhá podobně jako odběr krve, ale trvá déle. Při darování se vám pomocí speciálního přístroje oddělí krevní plazma od ostatních složek krve a ty se vám vrátí zpět do těla. Celý proces trvá asi hodinu a půl.

Před prvním darováním musíte projít registrací, dotazníkem a lékařskou prohlídkou. Poté vás zdravotní sestra usadí do pohodlného křesla a zahájí odběr. Během odběru můžete relaxovat, poslouchat hudbu nebo surfovat po internetu.

Po odběru dostanete finanční náhradu za váš čas a náklady spojené s darováním. Můžete si také dát kávu, čaj nebo horkou čokoládu a nabrat síly. Pokud budete chtít darovat bezpříspěvkově, máte nárok na den placeného volna a můžete si z daňového základu odečíst 3 000 Kč za každý odběr.

*Při první návštěvě dostanete náhradu 600 Kč za jeden odběr. Při druhé návštěvě dostanete náhradu 1 000 Kč za jeden odběr. Při dalších návštěvách již dostanete vždy náhradu 800 Kč za jeden odběr.

Kdo může darovat krevní plazmu?

Darovat krevní plazmu může každý zdravý člověk ve věku od 18 do 65 let, který váží více než 50 kg a má platný občanský průkaz nebo pas. Musíte také splňovat další podmínky pro darování, které najdete na webu Caraplasma.cz.

Jak se připravit na darování krevní plazmy?

Před darováním krevní plazmy je důležité dodržovat některá doporučení, která zajistí bezpečnost a pohodu jak pro vás, tak pro příjemce plazmy. Mezi ně patří:

Vypít dostatek tekutin - den před odběrem 3 litry a v den odběru 0,5-3 litry v závislosti na čase odběru. Tekutiny mohou být minerální vody, džusy, čaje, voda nebo vývar.
Jíst lehkou a kvalitní stravu - cca 1-1,5 hodiny před odběrem. Vyhnout se tučným, smaženým, kořeněným nebo alkoholickým pokrmům a nápojům.
Dodržovat zdravotní podmínky - být ve zdravotní kondici vhodné pro odběr, nemít rýmu, kašel, opar nebo jiné infekční onemocnění. Po užívání antibiotik, očkování, operaci nebo zákroku u zubaře dodržet potřebnou pauzu.
Mít platný doklad totožnosti a kartu pojištěnce - tyto doklady budete potřebovat pro registraci a prohlídku3.

Pokud splňujete tyto podmínky a máte zájem o darování krevní plazmy, můžete si rezervovat termín odběru na webu Caraplasma.cz nebo telefonicky. Vybírat můžete z více než 10 dárcovských center po celé České republice. Darováním krevní plazmy pomůžete zachraňovat životy a získáte i další benefity. Protože pomáhat je lidské.

Navštivte www.caraplasma.cz

Jak uplatnit slevový kód na Caraplasma.cz?

Nejedná se o obchod, nemůžete tudíž využít slevový kód.

Navštivte www.caraplasma.czYouTube

16.8.2022: Akční léto


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Caraplasma.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.