Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Slevové kupóny a slevové kódy do Ccc.eu
Ccc.eu

Ccc.eu slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.93/5, 121 hlasování)
Pokračovat na ccc.eu/cz

Aktuální slevy a akce (listopad 2023)

Více o Ccc.eu

Nakupování na Ccc.eu...

CCC je jeden z nejrychleji rostoucích obchodů v Evropě, který se specializuje na prodej obuvi a také za výrobou obuvi stojí. Skupina CCC provozuje více než 1 000 obchodů s prodejní plochou přesahující půl milionu metrů čtverečních v 19 zemích Evropy. Své služby tak nabízí v Polsku, Maďarsku, na Slovensku, v České republice, Rakousku, Chorvatsku, Slovinsku, Bulharsku, Německu, Srbsku, Rusku, Litvě, Lotyšsku, na Ukrajině, Rumunsku a také Estonsku, Moldávii, Řecku a Švédsku. V továrnách na výrobu obuvi pak zaměstnává více než 12 tisíc zaměstnanců a prodává téměř 50 milionů párů obuvi ročně.

Ccc slevové kupóny a slevové kódy

V prvé řadě musíme říct že na CCC.eu nenaleznete e-shop. Jedná se v podstatě o online katalog společnosti. Vy si zde produkty pouze rezervujete. Postup je takový:Na ccc.eu si vyberete prodejnu, kterou máte nejblíže, nebo takovou do které jste schopni dojet. Dále si vyhledáte zboží a zjistíte, zda je v této prodejně dostupné. Namísto nákupu samotného se zaregistrujete a díky registraci budete moci provést rezervaci. Tato rezervace je spjatá s Vaším jménem a konkrétní prodejnou. Zboží potom na Vás bude na prodejnách čekat a vy dorazíte, boty si vyzkoušíte a za produkty zaplatíte na místě. Je proto výhodné si zarezervovat více kusů obuvi, než kolik si chcete zkusit abyste si je mohli vyzkoušet a vybrat si pouze ty, které Vám budou opravdu vyhovovat.

Výhodu také získávají členové klubu CCC. Díky tomu, že jste členy klubu budete e-mailem informováni o individuálních slevových akcích pro členy Klubu CCC. Tam můžete hledat slevy až do hodnoty 50 %.

Jako členové CCC.eu si můžete také užívat přednostní prodej. Můžete tak využívat výprodejové slevy dříve než ostatní zákazníci a užívat si tak větší výběr velikostí. Inspirovat se také můžete články, které jsou věnovány produktům, které jste zakoupili. Jak se stát členy klubu? Vyplňte formulář na prodejně a okamžitě získejte věrnostní kartu. Tuto kartu pak můžete užívat pro získání výhod členů klubu CCC v kterékoliv prodejně ve Vaší zemi.

Protože se nejedná o nákup po internetu neplatí standardní zákonná 14 denní lhůta pro vrácení zboží. Obchod CCC je ale v tomto ohledu benevolentní a nechá Vás vrátit zakoupené zboží 7 dní od nákupu. To platí jak pro nákup s rezervací, tak pro nákup bez rezervace. Reklamace funguje standardně jak jste zvyklí.

Při rezervaci není třeba poskytovat žádné doklady ani vkládat platební kartu. Jedná se opravdu o rezervaci na jméno. Ani není možné předem platit. Pokud tedy budete chtít platit platební kartou, vezměte si ji s sebou do obchodu.

Věříme, že budete s nákupem a rezervací v obchodě CCC spokojeni a že Vám budou zakoupené kousky obuvi dlouho a věrně sloužit. Přejeme Vám příjemný nákup.

Navštivte ccc.eu/cz

Jak uplatnit slevový kód na Ccc.eu?

VideonávodPopis

Obchod CCC nenabízí možnost nákupu po internetu. Jedná se pouze o rezervace na prodejně. Není proto možné uplatňovat online slevové kódy. Obchod může uplatňovat papírové kupóny, které můžete získat různými způsoby. Na internetu ovšem můžete získat informace o akčních nabídkách a to také na našem portálu SlevovyKupon.net.

Navštivte ccc.eu/cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Ccc.eu
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.