Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Centrumtance.cz slevový kupón, Centrumtance.cz slevový kód

Centrumtance.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.45/5, 47 hlasování)
Pokračovat na www.centrumtance.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2023Více o Centrumtance.cz

Nakupování na Centrumtance.cz...

Centrumtance.cz je portál, který reprezentuje školu tance. Je ale mnohem více. Na Cetrum tance učí tančit, učí cvičit a učí spoustu dalších věcí. Tyto své talenty a zkušenosti předávají každému, kdo na Centrumtance přijde. A učí velmi dobře.

Na CentrumTance.cz učí ti nejlepší. Mistři světa, mistři republiky, olympijští medailisté, ale také perfektní lektoři a skvělí lidé. Centrum tance je největší a tvoří velkou rodinu – lektoři, recepční, admini, účetní, technici.Původně se na centrumtance.cz vyučovaly orientální tance a postupně se přidala myšlenka flamenca, afrického tance a latinskoamerických tanců. Dnes byste v nabídce mohli hledat téměř vše, na co pomyslíte. Specialitami jsou například vzdušná akrobacie, akro jóga, strukturální terapie nebo programy osobnostního rozvoje. Dále tu můžete hledat balet, bollywood, africký tanec, flamenco, flirt dance, irské tance, indické tance, latin dance, moderní tance, orientální tanec, pole dance, portdebras, salsa, samba, step, street dance, TRX, zdravotní cvičení a další. Pokud jste nenašli to, co jste hledali, pak můžete požádat a možná se dočkáte překvapení.

CentrumTance.cz je jedna z mála tanečních škol v České republice, která hostí nejvýraznější osobnosti světové taneční scény, organizuje jejich semináře a workshopy a tím umožňuje kontakt laické i odborné taneční veřejnosti se světovými trendy a světovými tanečními osobnostmi.

Lektoři a lektorky centra tance se pravidelně vzdělávají ve svém oboru a účastní se mezinárodních soutěží. Výuka probíhá v sálech, které jsou klimatizované, mají zrcadla a taneční povrch, jsou vybavené potřebnými pomůckami pro různé taneční styly. Výuka pole dence pak probíhá v sálech s vyhřívanou podlahou.

Na Centrumtance.cz si můžete vybírat jednotlivé kurzy, jako byste nakupovali zboží. K dispozici je Vám rozvrh. Zakoupit si můžete určitý počet lekcí nebo si na delší kurzy zakoupit permanentku.

Věříme, že Vás výuka tanců na Centrumtance.cz bude bavit, že se naučíte toto skvělé umění nebo alespoň propadnete tanci jako takovému. Pokud máte nějaké otázky, neváhejte kontaktovat přímo zákaznický servis portálu CentrumTance.cz – přívětiví operátoři jsou připraveni Vám zodpovědět všechny Vaše otázky.

Navštivte www.centrumtance.cz

Jak uplatnit slevový kód na Centrumtance.cz?

Centrumtance.cz nenabízí v současné době možnost uplatňovat slevové kupóny nebo kódy, které byste mohli využívat. Veškeré nabídky, které naleznete na stránkách našeho slevového portálu Slevovykupon.net net získáte automaticky po přechodu do Centrumtance.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a portál Centrumtance.cz začne nabízet možnost ušetření skrze slevové kódy, budeme Vás o tom informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění takových kódů.

Navštivte www.centrumtance.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Centrumtance.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.