Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Slevové kupóny a slevové kódy do Cex.io
Cex.io

Cex.io slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3/5, 1 hlasování)
Pokračovat na cex.io

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Cex.io

Nakupování na Cex.io...

Kryptoburza CEX.IO: Co byste měli vědět

Pokud se zajímáte o obchodování s kryptoměnami, možná jste slyšeli o kryptoburze CEX.IO. Jedná se o celosvětovou platformu, která nabízí různé služby a nástroje pro nákup, prodej, směnu a uchovávání digitálních aktiv. CEX.IO je navržena tak, aby byla přístupná široké veřejnosti a poskytovala jednoduché a intuitivní prostředí pro obchodování s kryptoměnami.

Cex slevové kupóny a slevové kódy

Nabízené kryptoměny

CEX.IO nabízí širokou škálu kryptoměn, kterými můžete obchodovat. Na této burze můžete nalézt více než 200 různých krypto trhů, včetně populárních měn jako Bitcoin, Ethereum, Cardano, Polkadot a Dogecoin. Platforma pravidelně rozšiřuje seznam podporovaných kryptoměn a před zařazením nové měny provádí důkladnou verifikaci.

Nabízené nástroje pro obchodování

CEX.IO nabízí různé nástroje a služby pro obchodování s kryptoměnami, které jsou přizpůsobeny vašim preferencím a úrovni zkušeností. Mezi tyto nástroje patří:

Instant Buy: Tato služba umožňuje rychlý nákup kryptoměn pomocí platební karty nebo dostupných prostředků na vašem účtu. Stačí zadat požadovanou částku a potvrdit nákup, a kryptoměny se okamžitě objeví na vaší CEX.IO peněžence.

Exchange: Tato služba umožňuje provádět směnu mezi různými kryptoměnami za atraktivních kurzů. Můžete si vybrat z nabízených trhů nebo zadat vlastní požadavek na směnu.

Exchange Plus: Tato služba je určena pro pokročilé obchodníky, kteří chtějí využít pokročilé funkce, jako jsou stop příkazy, pokročilé grafy a hluboká likvidita. Můžete si nastavit své vlastní strategie a automatizovat své obchody pomocí algoritmických příkazů.

Margin Trading: Tato služba je vhodná pro zkušené obchodníky, kteří chtějí zvýšit svou expozici na trhu pomocí pákového efektu. Na CEX.IO si můžete půjčit prostředky a obchodovat s vyššími částkami, než máte na svém účtu. Tím můžete zvýšit svůj potenciální zisk i riziko.

Možnost platby

CEX.IO podporuje různé platební metody pro nabití vaší virtuální peněženky nebo pro výběr prostředků. Mezi tyto metody patří:

Platební karty: Můžete použít svou debetní nebo kreditní kartu Visa nebo Mastercard pro rychlé a snadné platby. CEX.IO přijímá karty vydané v jakékoli zemi a měně, a poplatky se liší v závislosti na typu karty a zemi původu.

Bankovní převody: Můžete použít bankovní převod pro posílání nebo přijímání prostředků v různých fiat měnách. CEX.IO podporuje různé bankovní systémy, jako je SWIFT, SEPA, ACH, Faster Payments a další. Poplatky za použití bankovních převodů se liší v závislosti na typu banky a zemi původu.

Elektronické peněženky: Můžete také využít elektronické peněženky, jako je Skrill, Qiwi, Advcash nebo Epay, pro posílání nebo přijímání prostředků v různých fiat měnách. Poplatky za použití elektronických peněženek se liší v závislosti na typu peněženky a zemi původu.

Vzdělávací nástroje

CEX.IO si zakládá na vzdělávání svých uživatelů a nabízí různé zdroje, které vám pomohou rozvíjet své znalosti o kryptoměnách a obchodování. Mezi tyto zdroje patří:

Znalostní báze: Obsahuje články, videa, návody a tipy, které vám pomohou porozumět základům kryptoměn, obchodování, bezpečnosti a dalším tématům. Můžete vyhledávat informace podle kategorií nebo klíčových slov.

Blog: Obsahuje aktuální novinky, analýzy, rozhovory a příběhy z krypto světa. Zde najdete zajímavé články o různých aspektech kryptoměn, obchodování, regulacích a dalších tématech.

Sociální média: CEX.IO je aktivní na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter, Instagram, YouTube a další. Můžete se zapojit do komunity, sdílet své názory, klást otázky a dostávat pravidelné aktualizace.

Filozofie

CEX.IO má za cíl být celosvětovou platformou pro digitální finance, která umožňuje každému snadno přistupovat k výhodám decentralizované ekonomiky. Burza je regulovaná a dodržuje mezinárodní standardy pro ochranu zákazníků a prevenci praní špinavých peněz. CEX.IO je také členem CryptoUK, asociace britských kryptoměnových firem, která prosazuje etické normy a dobré praktiky v krypto průmyslu.

Další služby

Kromě obchodování s kryptoměnami nabízí CEX.IO také další služby pro uživatele digitálních aktiv. Některé z těchto služeb jsou:

CEX.IO Staking: Tato služba vám umožňuje vydělávat pasivní příjem tím, že držíte určité kryptoměny na svém účtu. Můžete si vybrat z různých staking produktů s různými sazbami a podmínkami.

CEX.IO Debit Card: Tato služba je plánovaná jako nový produkt, který vám umožní používat vaše kryptoměny pro každodenní platby. Můžete si objednat debetní kartu CEX.IO a používat ji pro nákupy online nebo offline v jakékoli zemi a měně.

CEX.IO je komplexní kryptoburza, která nabízí širokou škálu služeb a nástrojů pro obchodování s kryptoměnami. S její podporou více než 200 krypto trhů, různými platebními metodami a vzdělávacími zdroji se jedná o platformu, která je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé obchodníky.

Navštivte cex.io

Jak uplatnit slevový kód na Cex.io?

Kryptoburzy z principu svého fungování nenabízejí možnost využití slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné na stránkách našeho slevového portálu slevovykupon.net získáte automaticky kliknutím na odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte cex.ioZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Cex.io
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.