Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Slevové kupóny a slevové kódy do Chefparade.cz

Chefparade.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.36/5, 95 hlasování)
Pokračovat na www.chefparade.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Chefparade.cz

Nakupování na Chefparade.cz...

Chefparade.cz je školou vaření. Je to škola vaření, která je vhodná opravdu pro každého. Chefparade.cz nabízí kurzy vaření pro začátečníky, pro pokročilé, pro děti i pro dospělé. Pro firmy tu najdete firemní akce, které Vám jiná škola vaření určitě nenabídne. Pro veřejnosti škola pořádá privátní party. V partnerském obchodě Chefshop.cz pak nakoupíte všechny ingredience i vybavení, které budete ke svému vaření potřebovat.

Chefparade slevové kupóny a slevové kódy

Proč si vybrat právě školu vaření Chefparade pro svou výuku? V prvé řadě se jedná o nezapomenutelný zážitek. Šéfkuchařem se stát můžete i nemusíte. Pro daný okamžik jím ale jste. Vy vaříte, smažíte, pečete, krájíte, servírujete a vychutnáváte si všechny připravené dobroty do posledního sousta. A skvělou zprávou je, že nemusíte uklízet.

U Chefparade.cz s vámi pracují ti nejlepší učitelé. Dohromady mají více než 200 let zkušeností a vytváří úžasný tým. Kuchaři pracovali nejen na domácí scéně, ale také v zahraničí a ovládají nejen českou a evropskou kuchyni, ale i asijskou kuchyni, sushi, maso i sladkosti.

Při svém vaření ve škole Chefparade.cz budete mít k dispozici pouze ty nejkvalitnější suroviny. Nemusíte se bát, že byste je poté už nesehnali a nemohli svůj um předvést doma pro své přátele. Obchod Chefshop.cz, který je se školou sdružený nabízí přesně ty suroviny, které budete potřebovat, abyste mohli svá jídla zopakovat a ukázat tak, co je ve Vás i ostatním.

Ve škole Chefparade budete vždy pracovat v příjemném prostředí. Každé kuchyňské studio ožívá atmosférou daného kurzu. Kolem sebe budete mít vždy dostatek prostoru, profesionální náčiní a maximálně 11 dalších účastníků kurzu nebo Vašich přátel, které si vezmete s sebou.

Kurzy u Chefparade jsou vyladěné k dokonalosti. Radost z vaření byla přenesena už na více než 90 tisíc účastníků kurzu. V nabídce je vždy mnoho rozmanitých kurzů od oblíbených stálic po sezónní a módní novinky. U Chefparade nebudete dělat to, co se dělalo za totáče pořád okola – nějaké UHO či co. Na Chefparade.cz kuchaře i účastníky baví zkoušet nové věci, neotřelé recepty i zajímavé ingredience. Chefparade drží krok se světovou špičkou a rádi to všechno naučí i Vás.

Škola je tu od roku 2007 a má tak už dlouho tradici, za sebou více než 90 tisíc spokojených účastníků, kteří prošli více než 15 000 kurzy vaření. Zákazníci za sebou nechali více než 8 tisíc kladných recenzí, které si i vy sami můžete přečíst.

U každého kurzu je přesně napsáno, čeho se týká, jak bude dlouho trvat a kolik Vás bude stát. V ceně je čistá kuchyně, suroviny a lektoři. Jídlo samozřejmě můžete okamžitě sníst nebo nabídnout lidem, které si vezmete s sebou.

Po vyplnění objednávkového formuláře u konkrétního termínu vybraného kurzu, dostanete pokyny e-mailem k platbě, kterou zadáte prostřednictvím Vaší banky. Tento způsob úhrady může trvat déle, takže buďte trpěliví. Mimo bankovního převodu je k dispozici možnost zakoupit a hradit dárkovým poukazem, platební kartou, hotově, okamžitým převodem nebo prostřednictvím některých benefitních programů.

Věříme, že Vás kurzy na Chefparade.cz budou bavit, a že získáte schopnost, kterou oceníte nejen vy, ale také lidé, kteří budou Vaše skvělá jídla obdivovat.

Navštivte www.chefparade.cz

Jak uplatnit slevový kód na Chefparade.cz?

VideonávodPopis

Slevový kód pro Chefparade.cz je možné zadat při vyplňování objednávkového formuláře. Vyberte si konkrétní kurz a termín a v místě kde vyplňujete své iniciále, najdete políčko „slevový kód“ toto políčko vyplňte kódem, který naleznete na stránkách našeho slevového portálu SlevovyKupon.net.

Navštivte www.chefparade.cz

Soukromé akce s Chefparade.cz

Máte v plánu pro sebe nebo pro své blízké uspořáda akci a hledáte něco originálního a nezapomenutelného? Tipy na rozlučku se svobodou? Hezké místo a zajímavý program? Narozeninovou oslavu nebo jakoukoliv jinou oslavu? Zavítejte do školy vaření CHefparade.cz. Tam pro Vás dokáží připravit vše, co Vám na očích uvidí. Strávit tak můžete příjemný večer s přáteli nebo s rodinou, zabavíte se u vaření a přípravy delikates z celého světa a oslavíte chvíli, pro kterou jste se sešli. Samozřejmě můžete obdarovanému navíc zakoupit poukázku na individuální kurz vaření. Nezapomeňte ale, že oslava by měla být společná. Narozeninová párty, rozlučka se svobodou, oslava promocí nebo narození dítěte je věc, kterou nemůžete odbít jenom dárkem a chlastačkou. Využít můžete nápady přímo z Chefparade.cz, nebo můžete poslat dotaz na nápad, který máte sami a zeptat se na možnost jeho realizace.YouTube

9.9.2016: Foodparade 2016
22.3.2013: Rybka z batáty


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Chefparade.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.