Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Slevové kupóny a slevové kódy do Clubmanagergame.com

Clubmanagergame.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.66/5, 32 hlasování)

Aktuální slevy a akce (květen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Clubmanagergame.com

Nakupování na Clubmanagergame.com...

Clubmanagergame.com je simulátor klubového manažera. Je možná ale trochu jiný, než ostatní hry podobného ražení.

Když si ve firmě GamoVation v posledních pár let všimli, jak se vyvíjí scéna fotbalových manažerů, všimli si jedné stále se opakující věci. Existuje celá řada her typu fotbalového manažera, ale málo z nich nabízí opravdu aktuální obsah. Kromě toho je opravdu složité do takových her proniknout, což odrazuje nové hráče. Clubgamemanager.com se snaží toto ražení narušit, a proto vznikla hra pod názvem Club Manager 2019.

Clubmanagergame slevové kupóny a slevové kódy

Hráč je na prvním místě. Však je to také zákazníky. Díky hráčsky orientovanému přístupu se podařilo vydat už několik úspěšných her, kde celková hráčská základna čítá hodně přes 12 milionů unikátních registrovaných uživatelů. Díky těmto bohatým zkušenostem mají vývojáři dostatek nástrojů i kreativity a s jejich pomocí vznikla právě hra fotbalový manager Club Manager 2019 zcela zdarma.

Fotbalový manažer zdarma Club Manager 2019 je takovou hrou, ze které nebudete zmatení a který vyzkouší vaše schopnosti, aniž byste měli pocit, že je hra nevyvážená nebo nespravedlivá. Záležet si dali zejména na uživatelském rozhraní, takže hra je přístupná, a přitom nabízí dostatečnou výzvu i složitost. Hra je dostupná pro PC i mobilní zařízení.

Jak hra napovídá, budete fotbalovým manažerem, který spravuje svůj vlastní fotbalový klub. Na začátku to bude docela prostý tým a cílem bude starat se o něj tak, aby se stal slavným. Hra je založená na principu kartiček. Otevíráním balíčků karet se zvýší vaše šance na získání lepších hráčů, věcí i vylepšení. Zápas je možné odehrát kdykoliv třeba několikrát denně.

Na konci každého zápasu dostanete kartu zdarma. Máte šanci získat i ty nejvzácnější karty ve hře. Pokud máte štěstí, může najít v balíčku skvělé hráče i manažery. Každý týden nabídne speciální balíček události. Je možné nasbírat opravdu velké množství karet do sbírky – karty hráčů, manažerů, spotřební karty, karty vylepšení, obnovení tréninku a spoustu dalšího.

Denně si můžete zahrát různé zápasy – ligové, soutěžní nebo exhibiční. Můžete také zahájit ligový nebo exhibiční zápas, a to kdykoliv se vám to bude hodit. Po každém zápase i po prohře je možné získat hotovost – herní měnu. Máte naprostou volnost ve výběru sestavy i taktiky.

Hra má velmi snadno přístupné uživatelské rozhraní. Nejsou tu prakticky žádné nahrávací časy, což dodá hře bezchybný zážitek. Navíc je ve hře integrována pěkně provedená nápověda formou notifikací.

Mezi další zajímavé funkce patří chat přímo ve hře a možnost komunikace s přáteli, řada achievmentů a milníků, které zvýší herní reputaci, soutěžení s přáteli a dalšími uživateli a také trénování a vylepšování klubu.

Hra je zdarma. Profituje na prodeji balíčků karet, které ovšem můžete v malých dávkách získat i zdarma přímo ve hře.

Navštivte www.clubmanagergame.com/cs

Jak uplatnit slevový kód na Clubmanagergame.com?

Clubmanagergame.com nenabízí možnost ušetřit formou slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou vám k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Clubmanagergame.com skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.clubmanagergame.com/cs

Nakupuj balíčky karet nebo je získej zdarma

Fotbalový manažer Club Manager Game 2019 je zcela zdarma. Na konci každého zápasu dostaneš kartu zdarma. V těchto kartách zdarma máš možnost získat i ty nejvzácnější karty ve hře. Pokud máš štěstí, najdeš v balíčku skvělé hráče i manažery. Každý týden navíc získáš speciální balíček události. A hra nabízí opravdu velké množství karet do sbírky - karty hráčů, karty manažerů, spotřební karty, karty vylypšení, karty obnovení, tréninku a dalších. Denně můžeš hrát různé zápasy - ligové, soutěžní nebo exhibiční. Zápasy můžeš zahájit kdykoliv se ti to hodí a to platí jak pro zápasy exhibiční, tak ligové. Po každém zápase, i když prohraješ, získáš herní měnu zdarma. Ve výběru sestavy i taktiky máš 100 % volnost. Hra má velmi snadno přístupné uživatelské rozhraní, díky kterému se každý do hry snadno dostane. Prakticky tu nejsou nahrávací časy. Navíc můžeš využít šikovné nápovědy.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Clubmanagergame.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.