Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Cofidis.cz slevový kupón, Cofidis.cz slevový kód
Cofidis.cz

Cofidis.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.11/5, 63 hlasování)
Pokračovat na www.cofidis.cz

Aktuální slevy a akce - prosinec 2021

Více o Cofidis.cz

Nakupování na Cofidis.cz...

Název Cofidis.cz Vám nejspíš nebude cizí. Jedná se o poskytovatele půjček, jehož název zní z médií možná více než často. Máte ale vlastně ponětí, jaké služby Cofidis.cz poskytuje?Půjčka je velmi obecný termín a v případě Cofidisu se rozděluje hned do několika služeb. Partnerská půjčka je půjčkou pro partnery. Díky tomu, že jste na splácení dva, dosáhnete na mnohem nižší úrok a tím budete také muset méně splácet. Stačí uvést partnera jako spolužadatele při sjednání smlouvy a automaticky získáváte výhodu. Vylepšením této půjčky je novomanželská půjčka. Úrok na věco do domácnosti získáte už s od 5,9 %.

Samozřejmě ne vždy máme partnera po ruce. Proto Cofidis pamatuje i na jednotlivce, a stále získáte skvělé podmínky, které Vám konkurence rozhodně nenabídne.

Další možností je půjčka v hotovosti. Ta umožňuje opakované čerpání a doplácení právě v tu dobu, kdy nejvíce potřebujete. Hodí se proto na pokrytí nenadálých výdajů a slouží jako spolehlivá finanční rezerva. K půjčce jako takové je vydávána platební karta Cofidis s řadou odměn. Splácet je možné flexibilně, převody si řídíte sami z klientské zóny, zřízení a vedení půjčky je zcela bez poplatku. Za kartu Cofidis navíc můžete získat řadu výhod.

Už máte více úvěrů třeba i od konkurenčních nebo bankovních společností? Své úvěry si můžete hravě konsolidovat. K dispozici je partnerská půjčka Cofidis. Konsolidací můžete ušetřit až tisíce korun měsíčně. Konsolidaci můžete provést napříč rodinou – to vše bez poplatku, s možností pojištění proti neschopnosti splácet a také bonusem 50 000 Kč na cokoliv.

Samozřejmě je tu také možnost konsolidovat své půjčky pro jednotlivce.

Neschválí Vám banka kreditní kartu? Pak možná potřebujete lepší sazby na kartě Cofidis. Ani s ní Vám po vzoru bankovních institucí neunikne řada výhod, se kterými je její užívání spojeno. Díky kartě Cofidis máte peníze po ruce kdykoliv a kdekoliv. Karta je dobře zapezpečená – blokace karty je zdarma v případě ztráty nebo zcizení. Kartou je možné platit v široké síti MasterCard v ČR a zahraničí ale také doma prostřednictvím internetu.

Poslední službou, kterou Cofidis nabízí je nakupování na splátky. Pokud potřebujete nakoupit nutně zboží nebo dárky a nemáte aktuálně dostatek hotovosti, pak je vhodné nakoupit na splátky. Je to možné prostřednictvím sítě partnerů. Nákup na splátky je snadný. Využít úvěr můžete na zboží v hodnotě od 2 000 Kč do 150 000 Kč. Sami si můžete zvolit počet splátek a úvěr vyřídíte na počkání přímo na místě. V hotovosti často nemusíte složit vůbec nic. Podmínky pro získání takového úvěru získáte u partnera nebo na stránkách Cofidis.cz.

Pokud Vás zajímají detaily pro jednotlivé služby, pak je třeba navštívit přímo stránky Cofidis.cz, kde se můžete dozvědět o každé z nich více, včetně podmínek pro to, jak takové půjčky získat.

Navštivte www.cofidis.cz

Jak uplatnit slevový kód na Cofidis.cz?

Cofidis.cz nabízí finanční služby. Prostřednictvím našeho portálu tak není možné uplatňovat slevové kódy. Přesto Vám na SlevovyKupon.net rádi poskytneme informace o finančních službách a akčních nabídkách.

Navštivte www.cofidis.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Cofidis.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.