Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Slevové kupóny a slevové kódy do Coingi.com
Coingi.com

Coingi.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.63/5, 30 hlasování)

Aktuální slevy a akce (červenec 2024)

Více o Coingi.com

Nakupování na Coingi.com...

Coingi.com jednoduše slouží jako platforma, kde mohou obchodovat jednotlivci, kteří chtějí nakupovat a prodávat kryptoměny včetně Bitcoinu. Je tak jednoduchá, jak je to jen možné, aby byla zachována dostatečná bezpečnost všech stran při obchodování.

Coingi.com není prodejcem Bitcoinu jako takového. Coingi pouze poskytuje službu. Na Coingi.com nakupujete Bitoiny od ostatních jednotlivců, kteří je prodávají. Platforma Coingi poskytuje bezpečné a jednoduché prostředí k obchodu. Garantuje kupujícím jejich Bitcoin a prodejcům jejich smluvní cenu.

Coingi slevové kupóny a slevové kódy

Jak to funguje? Coingi.com si vezme od obou stran depozit – na straně prodejce kryptoměnu a na straně kupujícího běžnou měnu a umožní jim si prostředky vyměnit.

Orientovat se můžete pomocí grafu. Coingi nabízí dva grafy. Na hlavním grafu je vývoj ceny konkrétního obchodního páru a druhý graf ukazuje počet obchodovaných párů. V grafech jsou využívány takzvané „svíčky“ k přehlednému zobrazení ceny konečné, otevírací, nejnižší a nejvyšší.

Coingi.com je naprosto legální platformou. Přiznání zisku z obchodování je ovšem na každém uživateli. Coingi nemá odpovědnost výsledky obchodů sdělovat žádným státním orgánům.

Coingi jako takové je financováno poplatky. Poplatky jsou spojeny s vklady v dolarech a eurech. Poplatky se liší podle služby, kterou využíváte ke vkladu svého depozitu. Přehledný seznam těchto poplatků najdete v popisu každého typu transakce.

Prioritou coingi.com, kromě zajištění spolehlivého chodu všech transakcí, je bezpečnost uživatelů. Osobní data jsou uchovávána v zašifrované podobě. Coingi aplikuje mnohá opatření ohledně zabezpečení svého systému včetně monitorování všech podezřelých aktivit. Ovšem i jednotliví uživatelé musí zajistit bezpečnost dat na svých stanicích, a to včetně uložení samotné kryptoměny na fyzickém médiu. Ujistěte se, že vaše Bitcoin peněženka je dostatečně ochráněna proti vykradení. Samotný účet na coingi.com je zajištěn mimo jiné také dvoustupňovým ověřením.

Jak začít? Jednoduše stačí otevřít svůj účet na Coingi.com. Registrace je naprosto zdarma. Jakmile vytvoříte svůj účet, jak jste zvyklí na jiných webech, můžete začít nabíjet svou peněženku prostředky. Prostředky mohou být vloženy pouze uživateli s ověřenou identitou. Kromě běžných údajů je tedy nutné také vložit datum narození, informace o občanském průkazu včetně skenů přední i zadní strany. Jakmile je ověření identity dokončeno je možné vkládat Americké Dolary, Eura a České koruny přímo na obchodní účet. Fondy je možné vkládat pouze převodem z účtu – platební karty zde nebudou fungovat.

Nakupovat pak můžete následující měny: Bitcoin, Litecoin, Peercoin, Dogecoin, Vertcoin, Namecoin a Dash.

Věříme, že vám obchodování na Coingi.com bude vyhovovat, a i díky skvělému zázemí této platformy se vám podaří dosáhnout pozitivního poměru při nákupech a prodejích kryptoměn, které jsou stále skvělým investičním nástrojem.

Navštivte coingi.com/cs/trade/btc-usd

Jak uplatnit slevový kód na Coingi.com?

Coingi.com neposkytuje produkty ani služby, na které by mohla být uplatněná sleva. Veškeré nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Coingi.com skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte coingi.com/cs/trade/btc-usd

Články

21.7.2019: Coingi.com Kryptoburzy.net


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Coingi.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.