Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Coinmate.io slevový kupón, Coinmate.io slevový kód
Coinmate.io

Coinmate.io slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.3/5, 33 hlasování)
Pokračovat na www.coinmate.io

Aktuální slevy a akce - listopad 2021

Více o Coinmate.io

Nakupování na Coinmate.io...

Poté co si provozovatelé zabezpečili podporu od největší IT společnosti, která se specializuje na finanční software, zrodila se zcela nová platforma pro obchodování s kryptoměnami – Coinmate.io a to už v roce 2014. Na trhu ve své době měla neskutečný dopad. Provozující tým se sestává ze špičkových finančníků, obchodníků a zkušených vývojářů. Bitcoin firma adoptovala jako jedna z prvních, a proto může nabídnout spoustu zkušeností z oboru obchodování s kryptoměnami.Cílem společnosti je vytvořit P2P digitální měnové platby tak jednoduché a dostupné pro široké masy, jak to jen jde. Dělají to třemi způsoby. Tvrdě pracují na tom, aby mohli zabezpečit bezpečný, a přitom levný způsob obchodování. Za druhé se snaží být vždy vpředu a definovat standardy obchodování s Bitcoinem. A za třetí poskytují špičkovou zákaznickou podporu – nejlepší ve svém oboru.

Poplatky za užívání služby jsou opravdu rekordně nízké. Jsou účtovány za období 30 dnů. Pokud za toto období transakce překročí určitý objem, poplatek se snižuje. Transakce v souhrnné částce do 10 tisíc EUR jsou zpoplatněny 0,25 % pro kupujícího a 0,12 % pro prodávajícího. Hranice pro snížení tohoto procenta jsou dále na 100 000 EUR, 250 000 EUR, 500 000 EUR, 1 000 000 EUR a 3 000 000 EUR a pohybují se v rozmezí od 0,25 % do 0,06 % pro kupujícího a 0,12 % - (- 0,05 %) pro prodávajícího. Často jsou nastaveny také promo akce, kdy jsou obě sazby sníženy ve všech objemových kategoriích.

Další poplatky jsou uvedeny v ceníku. Jedná se především o poplatky za vklady a výběry. Coinmate.io preferuje některé platby, proto jsou zdarma. Vklady převodem z účtu a kryptoměnami jsou zdarma.

Pro platby v reálných penězích je možné použít SEPA transfer v Eurech, Sofort instantní depozit, domácí převod peněz v CZK a platební kartu. Nakupovat můžete za Bitcoin, Litecoin, BitcoinCash, Ethereum, Ripple a Dash.

Jak nakupovat na Coinmate.io? Je to vcelku snadné. Prvním krokem je registrace. Tou otevřete svůj Bitcoinový obchodní účet, a to už za 3 minuty. Pak můžete začít obchodovat. Ve druhém kroku vložíte prostředky – vlastní Bitcoiny nebo eura. Pak už můžete začít posílat Bitcoiny na požadovaná místa nebo ukládat Bitcoiny ve svém účtu pro budoucí obchodování. Coinmate.io je dobrou alternativou k ukládání Bitcoinu na hardwarové klíče – můžete je obchodovat kdykoliv a kdekoliv a nemusíte mít svou peněženku neustále s sebou.

Coinmate.io není lokalizovaný do češtiny. Veškerá komunikace s podporou bude také probíhat v jazyce anglickém. Využít ale můžete méně náročnou textovou komunikaci s podporou.

Přejeme vám hodně štěstí ve vašich obchodech s nejpopulárnější kryptoměnou na světě.

Navštivte www.coinmate.io

Jak uplatnit slevový kód na Coinmate.io?

Coinmate.io neposkytuje možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou vám k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Coinmate.io skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.coinmate.io

Články

8.7.2019: Coinmate.io Kryptoburzy.net

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Coinmate.io
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.

Kryptoměny