Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Collamedic.cz slevový kupón, Collamedic.cz slevový kód

Collamedic.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.56/5, 16 hlasování)
Pokračovat na www.collamedic.cz

Aktuální slevy a akce - květen 2022Více o Collamedic.cz

Nakupování na Collamedic.cz...

Global Nutrition společnost s ručením omezeným se specializuje na výrobu potravinových doplňků a špičkových kosmetických produktů. Její sesterská společnost je dovozcem a dodavatelem surovin pro kosmetický, potravinářský a farmaceutický průmysl. V tandemu vám přinášejí potravinové doplňky a kosmetiku té nejvyšší kvality a prodávají je prostřednictvím obchodu Collamedic.cz.Produkty jsou konzultovány s partnery na trzích v USA, Norsku, Itálii nebo Německu. Jsou proto také opatřeny studiemi, které dokládají účinnost a kvalitu. Distribuční areál společnosti je v Ústí nad Orlicí, kde se provádí výzkum a vývoj širokého portfolia produktů. Nejedná se tedy o nějaký dovoz z pochybných zemí.

Řada produktů z portfolia je založená na kolagenu. Tedy obzvláště ty produkty, prodávané na webu Collamedic.cz. Proč zvolit kolagen? Studie z celého světa přinášejí informace o přínosech mořského rybího kolagenu. Známé jsou zejména pozitivní účinky hydrolyzovaného mořského kolagenu na lidskou krásu v oblasti pleti, vlasů a nehtů.

Kolagen je velmi důležitou bílkovinou, která se v našem těle vyskytuje přirozeně. Tvoří až 30 % tělesných bílkovin. Jediná molekula kolagenu je schopná na sebe vázat až 50 000 molekul vody a významně tak přispívá k hydrataci pleti. Užívání kolagenu v kosmetických přípravcích je vhodné především pro osoby po 25. roku života. Produkce kolagenu v této fázi života klesá a jeho pokles se pak odráží na kvalitě pleti, vlasů i nehtů. Ideálním řešením je proto nahrazení potravinovými doplňky, které tyto mořské kolageny obsahují.

Mořský kolagen pro vás tedy znamená výrazný úbytek vrásek v obličeji, úbytek vrásek v dekoltu a na rukách, zmírnění pigmentových skvrn a také mírný bělící účinek. Poznáte také, že vaše vlasy jsou silnější a lesklejší, pokožka hlavy je v rovnováze a bez lupů, máte pevnější nehty, které se nelámou a netřepí, pokožka v oblasti nehtů bude bez záděr, předejte zánětlivým procesům, a tedy i akné, zároveň jizvičky budou méně viditelné a aktivní rány se rychleji zhojí. Strie na vašem těle budou díky kolagenovým doplňkům méně patrné. Takovým bonusem je pak pomoc s hubnutím, protože kolagen je důležitým zdrojem proteinů, které neobsahují cukry ani tuky.

Na Collamedic.cz najdete celou řadu produktů. Samotný kolagen jako doplněk stravy je doplněn kosmetickými prostředky, které obsahují kolagen, kyselinu hyaluronovou a další prospěšné látky. Ideální bude zakoupit balíček, který obsahuje všechny produkty určené pro omlazení pleti. Jedná se také o ideální dárek pro vaše blízké.

Pro dopravu můžete využít Českou poštu, PPL nebo Zásilkovnu. Osobně je možné odebírat na adrese v Ústí nad Orlicí. Platí je možné rychlými bankovními převody, bankovním převodem klasickým, platební kartou nebo hotově při převzetí.

Nenechte se vytočit, péče o vaši pleť není marnivost. Zdravá a krásná pokožka totiž nejen, že dobře vypadá, ale také člověku udrží sebevědomí a tím i psychické zdraví. Nehledě na to, že ušetříte spoustu času, který byste museli jinak trávit u lékařů s různými kožními problémy, které jsou velmi otravné a někdy i nebezpečné.

Navštivte www.collamedic.cz

Jak uplatnit slevový kód na Collamedic.cz?

Collamedic.cz aktuálně nenabízí možnost ušetřit formou slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které je možné získat prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net, jsou aktivovány automaticky po přechodu do obchodu Collamedic.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a obchod začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na využití takové výhody.

Navštivte www.collamedic.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Collamedic.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.