Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Comgate.cz slevový kupón, Comgate.cz slevový kód

Comgate.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.6/5, 20 hlasování)
Pokračovat na www.comgate.cz

Aktuální slevy a akce - prosinec 2021Více o Comgate.cz

Nakupování na Comgate.cz...

Comgate.cz nabízí služby pro maloobchod a e-shopy. Cílem jeho služeb je, abyste si mohli užívat růstu prodejů bez jakýchkoliv starostí s platební bránou pro ecommerce a skladováním nebo logistikou.

Comgate je česká společnost zajišťující služby skladové logistiky a platebních služeb pro ecommerce a maloobchod. Na trhu už společnost působí od roku 2000 a stále se rozvíjí. Středobodem všeho, co společnost dělá, jsou lidé. Firemní kultura a přístup k zákazníkům je založený na zodpovědnosti a okamžitém řešení, nikoliv pouze mluvení o řešeních. S klienty comgate.cz funguje jako tým, který má společné cíle.Skladová logistika pro e-shopy umožňuje soustředit se na marketing a prodej zboží při spolehlivém doručení objednávek koncovým zákazníkům. Zboží všech klientů je skladováno, baleno a doručováno zákazníkům v České republice a na Slovensku. Klienti oceňují získanou svobodu a možnost více se věnovat důležitějším segmentům svého podnikání.

Skladování, balení a expedice probíhá pro Váš e-shop bez ohledu na sezónní výkyvy vždy spolehlivě. Comgate nabídne více než 10 tisíc metrů čtverečních skladové plochy v Praze, Bratislavě nebo Týništi nad Orlicí. Veškeré skladové operace řídí systém čárových kódů EAN díky kterým je možné zajistit naprosto bezchybné vychystání zboží. Comgate je také členem aliance Fulfillment for Europe a spolupracuje s dalšími partnery, kteří zajišťují logistiku a skladování po celé Evropě.

Comgate pro Vás umí zabalit i křehké a nadrozměrné zásilky. Problém není ani se zásilkami vyšší hodnoty. Přepravu Comgate vždy komunikuje s dopravci a zajistí bezpečné doručení až k zákazníkovi. Během kompletace je možné pro klienta vložit také návody, faktury, záruční listy nebo jinak upravit Vaše přání.

Platební řešení od comgate.cz je pro Vás rozhodně výhodné. Pomůže Vám snížit poplatky za platební brány a je příležitostí rozšíření obchodu do dalších zemí. Stále více nakupujících preferuje online platby a vy byste jim měli vyjít vstříc. Platební brána ComGate přináší více dokončených nákupů a větší komfort pro zákazníky.

Platby kartou i platebními tlačítky jsou za 0,99%, platit můžete v CZK, EUR, PLN, HUF, USD i GBP, platební tlačítka bank jsou možné přiřadit pro banky v České republice, na Slovensku i v Polsku. Comgate spolupracuje s většinou e-shop platforem a díky tomu bude zapojení platební brány velmi snadné.

Zaujaly Vás služby od Comgate.cz? Pak se podívejte na ceník pro platební i skladové služby, který je dostupný přímo na Comgate.cz. Zároveň můžete nastudovat možnosti integrace do Vašeho systému a propojení agend.

Na titulní straně comgate.cz můžete také zažádat o nezávaznou kalkulaci. Stačí vyplnit své kontaktní údaje a budete kontaktováni zákaznickým servisem, který od vás sesbírá informace a požadavky a předá Vám důležité informace.

Věříme, že Vám bude řešení na míru vyhovovat a vy s tak budete moci věnovat tomu, na čem opravdu záleží – tedy prodeji a marketingu produktu.

Navštivte www.comgate.cz

Jak uplatnit slevový kód na Comgate.cz?

Comgate.cz nenabízí žádnou možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro Vás dostupné prostřednictvím slevových kódů na slevovykupon.net, můžete získat automaticky po přechodu do comgate.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.comgate.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Comgate.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.