Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Slevové kupóny a slevové kódy do Coolcredit.cz
Coolcredit.cz

Coolcredit.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.13/5, 100 hlasování)
Pokračovat na coolcredit.cz

Aktuální slevy a akce (září 2023)

Více o Coolcredit.cz

Nakupování na Coolcredit.cz...

Hledáte řešení těžké finanční situace, kterou dokážete vyřešit během jednoho měsíce? Máte faktury, kterým se blíží splatnost a výplata je ještě po několik dní až týdnů v nedohlednu? Není třeba panikařit, k dispozici je Vám služba CoolCredit. Půjčku si sjednáte prostřednictvím internetu a peníze Vám na účtu přistanou během několika minut.

Coolcredit slevové kupóny a slevové kódy

CoolCredit Vám půjčí peníze na cokoliv. Vy se jenom rozhodnete, kolik peněz chcete půjčit a na jakou dobu. Používejte proto peníze na složenky, splátky úvěrů, na bydlení, na koupi nového zařízení – co si jen přejete.

Služba Vám poskytne půjčku ve výši 1 000 až 15 000 Kč se splatností do 30 dnů. Jednoduše vyplníte krátký formulář s Vašimi osobními údaji, nastavíte požadovanou částku a dobu splatnosti.

Výhodou takovéto půjčky je, že předem přesně víte, kolik zaplatíte. Ceny jsou uvedeny v ceníku a rozděleny podle doby splatnosti, kterou si vyberete. Stejně jako u konkurence máte také možnost si půjčku za další poplatek prodloužit. Prodlužovací poplatek je ovšem nutné zaplatit při požádání o prodloužení.

Podmínkou pro získání půjčky je být občanem České republiky, věk alespoň 18 let, zaměstnání se stálým příjmem, vlastnit bankovní účet a mít aktivní připojení do mobilní sítě. Zároveň nesmíte být veden u jiné instituce poskytující půjčky a úvěry jako dlužník či být v insolvenci.

Před přijmutím půjčky se seznamte s podmínkami úvěrové smlouvy. Kopie je Vám vždy k dispozici ve Vašem online účtu. Půjčka je vyplácena na Váš bankovní účet během několika minut po schválení Vaší žádosti o půjčku. V rámci stejné banky můžete očekávat sice okamžitě, ale při převodu do jiné banky čekejte až jednodenní zpoždění. Potvrzení o půjčce získáte během několika minut prostřednictvím SMS a e-mailu.

Před uzavřením smlouvy pečlivě zvažte, zda opravdu nemáte jinou možnost než si vzít tuto půjčku. Dodržujte také pravidla zdravého půjčování. Nepokrývejte jednu půjčku jinou, přesvědčte se, že budete mít v budoucnu dostatek prostředku na její splacení a pokud zjistíte příliš pozdě, že nebudete schopni splácet, udržujte těsný kontakt s věřitelskou společností a státními orgány.Věříme, že rychlá půjčka od CoolCredit.cz Vám pomůže překonat Vaše krátkodobé finanční potíže a vy se tak budete moci zase věnovat příjemnějším věcem.

Navštivte coolcredit.cz

Jak uplatnit slevový kód na Coolcredit.cz?

Pro získání půjčky.

1) Na titulní straně pomocí posuvníků nastavte požadovanou výši půjčky a její splatnost.

2) Pokud žádáte o půjčku poprvé a nebyli jste předtím klienty, je nutné se nejprve zaregistrovat.

3) V první části registrace vyplníte své osobní údaje

4) Další část registrace se týká informací o trvalém pobytu, o zaměstnání a finanční situaci.

5) Posledním krokem je poté posouzení Vaší žádosti o půjčku. Na vyjádření musíte počkat zhruba 15 minut. Toto Vyjádření obdržíte telefonicky. Pokud bude Vaše žádost schválena, prostředky budou okamžitě odeslány na Váš bankovní účet.

Navštivte coolcredit.czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Coolcredit.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.