Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Slevové kupóny a slevové kódy do Corel.com
Corel.com

Corel.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.68/5, 34 hlasování)
Pokračovat na www.corel.com/en

Aktuální slevy a akce (březen 2024)

Více o Corel.com

Nakupování na Corel.com...

CorelDRAW je už dlouhá léta špičkovou sadou pro grafické návrhy, kde si můžete užívat všechny profesionální nástroje pro efektivnější a flexibilnější práci doma i na cestách.

Corel slevové kupóny a slevové kódy

CorelDraw Graphics Suite v aktuální verzi 2019 je grafický software, který přináší nové nedestruktivní efekty pro rastrové a vektorové objekty, větší kontrolu nad objekty, vrstvami a stránkami, vylepšené pixelové pracovní postupy pro dokumenty přesné na pixel a jako novinka v sadě aplikací pro práci na cestách je CorelDRAW.app.

Se špičkovou sadou od Corel pro grafické návrhy si můžete užít všechny profesionální nástroje pro vektorové ilustrace, sazbu, úpravu fotografií a také návrhy, které budete potřebovat pro rychlejší, efektivnější a flexibilnější práci.

Proč zvolit právě Corel Draw sadu? Je to jednoduché.

Díky Corelu budete spravovat veškeré aspekty návrhu. Budete si užívat špičkové funkce vyvinuté pro Vámi preferovanou platformu Mac nebo Windows a nyní můžete také pracovat na cestách s aplikací CorelDRAW.app. Ať už navrhujete reklamní tabule, loga, webovou grafiku nebo tiskařské projekty, budete si užívat bezkonkurenční možnosti přizpůsobení a funkce, které budou skvěle doplňovat Váš jedinečný styl. Maximalizujete také efektivitu s kompletní sadou kreativních aplikací, která spojuje intuitivní nástroje s výjimečnou rychlostí a výkonem.

Součástí balíčku je samozřejmě základní aplikace CorelDRAW, což je všestranný softare pro grafické návrhy, kde najdete výkonné nástroje pro vektorovou ilustraci a sazbu, díky kterým bude každý projekt hračkou.

PHOTO-PAINT 2019 Vám pomůže z Vašich fotografií dostat to nejlepší a užívat si integrované pracovní postupy.

CorelDRAW.app je novinka, která Vám umožní pracovat na cestách bez počítače.

Font Manager Vám umožní organizovat a spravovat knihovnu písmen s intuitivní aplikací Corel Font Manager a používat tak Vaše oblíbená písma bez nutnosti jejich instalace.

Capture je jediným nástrojem díky kterému budete jediným kliknutím pořizovat snímky obrazovky Vašeho počítače včetně celé obrazovky, jednotlivých oken a seznamů nabídek.

A nakonec AfterShot3 HDR, který Vám umožní provádět profesionální opravy a vylepšení fotografií ve formátu RAW nebo JPEG a vytvářet obrázky HDR. K dispozici je v anglické, německé a japonské verzi.

To jsou ovšem pouze ty hlavní aplikace balíčku. Kompletní seznam aplikací a materiálů, které balíček CorelDraw obsahuje naleznete přímo na webu.

Všechny aplikace si můžete vyzkoušet ve zkušební verzi po dobu 30 dnů naprosto bez omezení. Pro nákup jsou dostupné 2 varianty. Trvalá licence, kde máte právo užívat současnou verzi softwaru bez časového omezení. Ta je k dispozici ke stažení nebo v krabicové verzi. Druhou možností je pak předplatné. V tomto případě platíte ročně a vždy máte aktuální novou verzi včetně průběžných aktualizací. I v případě jednorázové platby máte možnost přejít na novější verzi formou upgradu. Ten má ovšem celou řadu podmínek a je třeba si za každou novou verzi připlatit.

Věříme, že budete s tímto programem, který nemá konkurenci spokojeni, a že budete schopni vytvořit nádherné grafické návrhy.

Navštivte www.corel.com/en

Jak uplatnit slevový kód na Corel.com?

Corel.com nenabízí aktuálně možnost uplatnění slevových kódů na nákup aplikace. Veškeré akční nabídky, které můžete najít na našem slevovém portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu na web Corel.com.

Navštivte www.corel.com/en

Corel nabídka pro studenty

Corel samozřejmě touží po tom ve studentech zažehnout jejich představivost a nabídnout jim nástroj, který jim dá prostor se vyjádřit a přitom je snadný na naučení. A díky stabilní pozici tohoto softwaru na trhu už po desítky let se taková schopnost bude hodit i daleko do budoucna. Protože je jasné, že si studenti a vzdělávací instituce nemohou dovolit komerční cenu softwaru Corel Suite, nabízí Coreldraw tento software pro studenty, vzdělávací instituce a další školicí zařízení za dosažitelou cenu. Díky této nabídce ušetříte 75 % nákladů na komerční ceny a stále můžete využívat další speciální slevy nebo flexibilní možnosti licencování produktů CorelDraw. Nezapomeňte také, že všechny produkty z nabídky mají také 30 nebo 15 dní na vyzkoušení zdarma. Než tedy vůbec software pořídíte, zajisté si jej vyzkoušejte.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Corel.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.