Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Slevové kupóny a slevové kódy do Creditea.cz
Creditea.cz

Creditea.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3/5, 1 hlasování)
Pokračovat na www.creditea.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Creditea.cz

Nakupování na Creditea.cz...

Creditea.cz: Flexibilní a Transparentní Portál pro Vaše Finanční Potřeby

Pokud hledáte výhodnou a flexibilní půjčku online, může vás zaujmout portál Creditea.cz, který nabízí rychlé a transparentní finanční produkty bez skrytých poplatků. V tomto článku vám představíme, co všechno Creditea.cz umí a proč je to dobrá volba pro vaše potřeby.

Creditea slevové kupóny a slevové kódy

Creditea.cz poskytuje online půjčky až do výše 130 000 Kč, které fungují podobně jako kontokorent. Po vyplnění žádosti vám Creditea.cz nabídne kreditní limit, který vám může poskytnout, a vy si můžete vybrat, zda si půjčíte celou tuto částku nebo jen její část. Splácíte pouze za tu částku, kterou právě čerpáte, a to pouze za dny, kdy ji využíváte. Navíc si můžete půjčku opakovaně čerpat až do výše vašeho limitu.

Creditea.cz má stanovenou minimální částku půjčky na 2 000 Kč a maximální částku závisí na vašem individuálním posouzení žádosti a může dosahovat až 130 000 Kč. Doba splatnosti půjčky se pohybuje od 6 do 36 měsíců.

Pro získání půjčky od Creditea.cz musíte splňovat několik podmínek. Musíte být občanem České republiky, starší 18 let, mít pravidelný příjem, bankovní účet v ČR, platný občanský průkaz a nemít záznam v insolvenčním rejstříku.

Creditea.cz se odlišuje od jiných poskytovatelů půjček svou konkurenční výhodou. Nabízí nízký úrok, který je stanoven individuálně na základě vaší bonity. Zároveň neúčtuje žádné poplatky za posouzení žádosti, vedení účtu nebo předčasné splacení. Pokud splatíte alespoň 6 rozpisů plateb, můžete aktivovat splátkové prázdniny. Vyřízení žádosti je rychlé a snadné online bez nutnosti navštěvovat pobočku nebo podepisovat papírové smlouvy. Po schválení žádosti máte peníze na účtu do 15 minut.

Rychlost vyplácení půjček je jednou z klíčových výhod portálu Creditea.cz. Pokud potřebujete peníze rychle, Creditea.cz je pro vás ideálním řešením. Po vyplnění online žádosti vám Creditea.cz obratem pošle nabídku půjčky, kterou můžete akceptovat nebo upravit podle vašich potřeb. Poté stačí ověřit své příjmy a totožnost online nebo nám zaslat potřebné dokumenty. Jakmile bude vaše půjčka schválena, odešleme vám peníze na váš bankovní účet do 15 minut.

Creditea.cz je transparentní poskytovatel půjček, který neúčtuje žádné skryté poplatky. Jediným poplatkem je úrok, který je stanoven individuálně na základě vaší bonity a výše půjčky. Úroková sazba se pohybuje od 9,9 % do 19,9 % ročně. Například při půjčce 50 000 Kč na 24 měsíců s úrokovou sazbou 9,9 % ročně, budete splácet 2 274 Kč měsíčně a celkově zaplatíte 54 576 Kč.

Creditea.cz je moderním a spolehlivým portálem, který nabízí online půjčky s nízkým úrokem a bez poplatků. Pokud potřebujete rychle a snadno získat peníze na cokoliv, Creditea.cz vám pomůže. Stačí vyplnit online žádost a mít peníze na účtu do 15 minut. Navíc si můžete půjčku opakovaně čerpat až do výše vašeho limitu a využít splátkové prázdniny, pokud potřebujete oddech. Creditea.cz je flexibilní a transparentní řešení pro vaše finanční potřeby. Vyzkoušejte to sami a přesvědčte se o výhodách Creditea.cz.

Navštivte www.creditea.cz

Jak uplatnit slevový kód na Creditea.cz?

Creditea.cz poskytuje půjčky. Na půjčky není možné uplatňovat slevové kupóny a kódy. Veškeré akční nabídky týkající se slevy z úroků nebo poplatků získáte automaticky při kliknutí na odkazy v nabídkách na našem slevovém portálu slevovykupon.net.

Navštivte www.creditea.czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Creditea.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.