Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Creditgo.cz slevový kupón, Creditgo.cz slevový kód
Creditgo.cz

Creditgo.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.73/5, 44 hlasování)
Pokračovat na www.creditgo.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2023

Více o Creditgo.cz

Nakupování na Creditgo.cz...

Web Creditgo.cz je provozován společností Emma’s Credit s. r. o., která nabízí nejrychlejší a nejsnadnější půjčky na českém trhu. V každodenním životě existuje totiž mnoho různých situací, které vyžadují nepředvídatelné výdaje. V takovém případě na pomoc přispěchá spolehlivá a rychlá půjčka Credit Go. Je jedno, na co budete peníze používat – nikdo se vás na účel ptát nebude. Společnost je registrována u ČNB jako poskytovatel nebankovních úvěrů a na základě toho může poskytovat spotřebitelské úvěry.Výhod této půjčky je hned několik. Společnost se zaměřuje na komunikaci se zákazníky a na rychlost. Objednávka bude zpracována opravdu co nejrychleji od obdržení. Tým creditgo tvoří odborníci z oblasti IT, financí, bankovnictví a marketingu. Všechny činnosti jsou v souladu se zákony České republiky, což se o celém oboru půjček říci nedá. Creditgo.cz nabízí nízké úroky bez skrytých poplatků. Platit budete vždy jen to, co je uvedeno ve smlouvě. Poplatky jsou pak stejné pro každého zákazníka a jsou předem smluvně ošetřeny. Stálí zákazníci navíc mají možnost získat vyšší půjčku, než ti noví. Jedná se o určité prověření zákazníka a jeho spolehlivosti splácet.Půjčka creditgo.cz je určena každému plnoletému občanovi České republiky, který tu má trvalý pobyt a také cizincům s trvalým i přechodným pobytem. Půjčku si můžete vzít na začátku v hodnotě 10 000 Kč, později až 15 000 Kč. Půjčka je pro každého, kdo má neplánované výdaje, každého kdo má rád pohodlí a vše pod kontrolou, každého, kdo potřebuje peníze hned a na cokoli.

Půjčka se neustále mění a svým zákazníkům chce ukázat, že úroky nemusí být stále stejné. Credigto.cz si pro vás chystá akce. Například v aktuálně probíhající letní akci máte jedinečnou šanci získat dostatek finančních prostředků na dovolenou. Půjčku můžete čerpat s 50 % slevou a navíc můžete používat slevové kódy.

JAK NA TO?

1. Provest registraci:

• Na úvodní straně si zvolíte výši půjčky a dobu, na jakou si přejete půjčku poskytnout, poté potvrdíte volbou „získat“

• Vyplníte veškeré potřebné údaje

• Důkladně si přečtete smlouvu

• Přiložíte kopii 2 dokladů totožnosti (občanský průkaz a řidičský průkaz/rodný list/pas)

2. Po registraci obdržíte e-mail s dalším postupem

3. Zašlete výplatní pásky za poslední 3 měsíce (výpis z bankovního účtu, daňové přiznání) a celkové měsíční splátce na e-mailovou adresu doklady@credit-go.cz

Pozn.: max. hodnota první půjčky je 10000 Kč

Věříme, že vám půjčka od creditgo.cz pomůže vyřešit všechny finanční problémy které máte a vy se budete po jejím splacení cítit zase o trochu pohodlněji, protože budete vědět, že máte možnost si půjčit a řešit hravě své nenadálé výdaje.

Navštivte www.creditgo.cz

Jak uplatnit slevový kód na Creditgo.cz?

VideonávodPopis

Slevový kód se na creditgo.cz zadává hned na titulní straně. Stačí posuvníky nastavit do požadované polohy a v pravém dolním rohu pod kalkulací úroků a poplatky za prodloužení úvěru spatříte políčko „Slevový kód“ které potvrdíte po vložení tlačítkem „OK“. Úroky budou pak upraveny podle hodnoty kódu, za předpokladu, že je kód platný.

Navštivte www.creditgo.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Creditgo.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.