Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Slevové kupóny a slevové kódy do Creditkasa.com

Creditkasa.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.19/5, 59 hlasování)
Pokračovat na creditkasa.com

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Creditkasa.com

Nakupování na Creditkasa.com...

Někdy prostě peníze nevyjdou. Je to jednoduché – objeví se náhlý výdaj, který schlamstne většinu Vašeho rozpočtu a výplata Vám na účet přijde pozdě. Víte, že potřebujete jen pár dní, ale nechcete pokoušet společnosti, kterým budete dlužit za věci jako elektřina nebo plyn? Řešení je jednouché – rychlé peníze online pro Vás bez starostí na Creditkasa.com.

Creditkasa slevové kupóny a slevové kódy

U CreditCasa neplatíte žádné hloupé poplatky jako třeba ten za převod peněz, který mnohé úvěrové společnosti tolik milují. Celý proces půjčení je rychlý a bezpečný a zvládnete ho z pohodlí Vašeho gauče.

Nejdříve si zařídíte klientský účet, požádáte o úvěr ve výši částky, kterou potřebujete a pak získáte peníze. Požadavkem je pouze věk 18 let, naskenované kopie dokumentů a vlastní bankovní účet vedený na Vaše jméno.

Na Creditkasa.com si můžete půjčit až 20 000 Kč na 30 dní.

Výhodou takovéto půjčky je, že předem přesně víte, kolik zaplatíte. Ceny jsou uvedeny v ceníku a rozděleny podle doby splatnosti, kterou si vyberete. Stejně jako u konkurence máte také možnost si půjčku za další poplatek prodloužit. Prodlužovací poplatek je ovšem nutné zaplatit při požádání o prodloužení.

Před přijmutím půjčky se seznamte s podmínkami úvěrové smlouvy. Kopie je Vám vždy k dispozici ve Vašem online účtu. Půjčka je vyplácena na Váš bankovní účet během několika minut po schválení Vaší žádosti o půjčku. V rámci stejné banky můžete očekávat sice okamžitě, ale při převodu do jiné banky čekejte až jednodenní zpoždění. Potvrzení o půjčce získáte během několika minut prostřednictvím SMS a e-mailu.

Nezapomeňte při žádosti o tuto půjčku ale dodržovat pravidla zdravého půjčování. Před samotným půjčením se zamyslete, zda je finanční půjčka od takovéto instituce opravdu jediným možným řešením. Nepokoušejte se pokrývat splátky jedné půjčky půjčkou jinou. Před půjčením se přesvědčte, že v dané lhůtě budete mít dostatek příjmů na splacení celé částky včetně poplatku. Pokud se přece jen dostanete do situace, kdy nebudete schopni splácet, udržujte těsný kontakt s věřitelskou společností a státními orgány.

Věříme, že Vám bude půjčka od CreditCasa.com vyhovovat a pomůže Vám spolehlivě a rychle vyřešit Vaší finanční situaci.

Navštivte creditkasa.com

Jak uplatnit slevový kód na Creditkasa.com?

Pro získání půjčky.

1) Na titulní straně pomocí posuvníků nastavte požadovanou výši půjčky a její splatnost.

2) Pokud žádáte o půjčku poprvé a nebyli jste předtím klienty, je nutné se nejprve zaregistrovat.

3) V první části registrace vyplníte své osobní údaje.

4) Další část registrace se týká informací o trvalém pobytu, o zaměstnání a finanční situaci.

5) Posledním krokem je poté posouzení Vaší žádosti o půjčku. Na vyjádření musíte počkat zhruba 15 minut. Toto Vyjádření obdržíte telefonicky. Pokud bude Vaše žádost schválena, prostředky budou okamžitě odeslány na Váš bankovní účet.

Navštivte creditkasa.com

Půjčujte si bezpečně na CreditKasa.com

Před přijmutím půjčky se seznamte s podmínkami úvěrové smlouvy. Kopie je Vám vždy k dispozici ve Vašem online účtu. Půjčka je vyplácena na Váš bankovní účet během několika minut po schválení Vaší žádosti o půjčku. V rámci stejné banky můžete očekávat sice okamžitě, ale při převodu do jiné banky čekejte až jednodenní zpoždění. Potvrzení o půjčce získáte během několika minut prostřednictvím SMS a e-mailu. Nezapomeňte při žádosti o tuto půjčku ale dodržovat pravidla zdravého půjčování. Před samotným půjčením se zamyslete, zda je finanční půjčka od takovéto instituce opravdu jediným možným řešením. Nepokoušejte se pokrývat splátky jedné půjčky půjčkou jinou. Před půjčením se přesvědčte, že v dané lhůtě budete mít dostatek příjmů na splacení celé částky včetně poplatku. Pokud se přece jen dostanete do situace, kdy nebudete schopni splácet, udržujte těsný kontakt s věřitelskou společností a státními orgány.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Creditkasa.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.